Skocz do zawartości

rybol


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera, ale sie balagan zrobil niezly..... Domkow nie ma......

Jesli juz, to chcielibysmy byc wszyscy razem w jednym domku czyli ADUx4 + Cebe

Jak ma wyjsc taka lipa, ze nie bedzie miejsc, to mowcie, bo szkoda przelewac kasy, a w tym czasie mozna cos innego zorganizowac czy poszukac miejsc gdzies w okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krasnal co ty na to.odnieś obrączki do złotnika :buttrock:

No co ty, jakie obrączki. O żadnych nic nie wiem, a jeśli już to wydłubie się coś z łożyska :)

 

 

@Draco

Jak możesz to przenieś mnie+ircie na to wolne łóżko do twojego domku. Tam gdzie będzie broda to na bank nie zmróżyłbym oka :)

 

@Adu

Nie łam się, dawaj na Rybol Matko Polko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Draco

Jak możesz to przenieś mnie+ircie na to wolne łóżko do twojego domku. Tam gdzie będzie broda to na bank nie zmróżyłbym oka :)

 

 

Draco sami przejdziemy na inne łóżko, dam rade przejść... chyba :)

..ale z brodą to ja spać nie chce :(

Edytowane przez irkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dla ludkow lecacych od strony wrocka :)

 

Acha zanim zapomne krasnal i broda na was czeka cos ognistego weselnego czy jakaos tak :)

 

 

Sluchajcie jako ze betonowka jest w trakcie budowu a dobic sie na radiostacje to trza by bylo prze gliwice krazyc , mozemy spotkac sie na zjezdzie a autrostray Gliwice-Kedzierzyn_Koźle , jest tam piekny parking gdzie pomiesci sie duzooo ludzi :)

A i dojazd z tamtad na lesna polane jest duzo ciekawszy jak walic w centrum gliwic i tluc sie potem Rybnicka , oczywiscie po drodze jest market zaopatrzeniowy :(

 

Wiec czekam na odpowiedz czy takie CÓŚ wam pasuje ?

 

(jak sie tamtedy przejade podam nr zjazdu , wtedy sie juz nie da zabladzic :buttrock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dla ludkow lecacych od strony wrocka :buttrock:

 

... A i dojazd z tamtad na lesna polane jest duzo ciekawszy jak walic w centrum gliwic i tluc sie potem Rybnicka , oczywiscie po drodze jest market zaopatrzeniowy :)

 

Wiec czekam na odpowiedz czy takie CÓŚ wam pasuje ?

 

 

 

Spotkajcie się gdzie chcecie, tylko był plan żeby wszyscy razem walić spod Szpili na Real tam pacyfikacja hipermarketu :) :) , a później zwartą grupą na Leśną Polane

 

Podajcie przybliżoną godzinę o której moglibyście być pod Harleyem w Rybniku ?????

 

 

Pozdrawiam !! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sluchajcie jako ze betonowka jest w trakcie budowu a dobic sie na radiostacje to trza by bylo prze gliwice krazyc , mozemy spotkac sie na zjezdzie a autrostray Gliwice-Kedzierzyn_Koźle , jest tam piekny parking gdzie pomiesci sie duzooo ludzi :)

A i dojazd z tamtad na lesna polane jest duzo ciekawszy jak walic w centrum gliwic i tluc sie potem Rybnicka , oczywiscie po drodze jest market zaopatrzeniowy :)

 

Wiec czekam na odpowiedz czy takie CÓŚ wam pasuje ?

 

(jak sie tamtedy przejade podam nr zjazdu , wtedy sie juz nie da zabladzic :( )

 

jestem ZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam, myśle, że ktoś cię do domku wciągnie, wiem jak to jest , ostatnio na zolcie w Krotoszynie jak szedłem spać ok. 4:30 to troszkę rycerzy leżało tu i tam, ale jak wstawałem ok. 6:00 i udawałem się do świątyni zadumy (ToyToy :) , na polu bitwy nie było już nikogo, tylko gdzie niegdzie wystawały gołe stopy z otwartch namiotów (zawsze parzysta liczba) :) Pozdr i do zobaczyska :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde nie wiem po co wszystko zmieniac :| była radiostacja -> szpila -> real -> i miejsce spotkania

 

nie rozumiem Bronx dlaczego piszesz "znów sie tłuc Rybnicką" droga jak kazda inna

poza tym wcale duzo jezdzenia po Gliwicach nie bedzie

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko gdzie niegdzie wystawały gołe stopy z otwartch namiotów (zawsze parzysta liczba)

Znaczy się żadnego kuternogi nie było na zlocie :)

 

 

mozemy spotkac sie na zjezdzie a autrostray Gliwice-Kedzierzyn_Koźle , jest tam piekny parking gdzie pomiesci sie duzooo ludzi

bronx - okej, dobry pomysł. Podaj tylko numer zjazdu.

Tylko co do dalszej części trasy to wydaje mi się że tradycyjnie już pod "szpilę" spotkać się z grupą Rybnicką a potem wspólny najazd Reala i hajdaaa na ośrodek :(

 

Co do godziny to już wcześniej pisałem że w Gliwicach powinniśmy być koło 14, więc pod "szpilą" pewnie 14.30 do góra 15 :buttrock:

 

@Draco

Ile tego drewna na ognisko będzie??? Jeśli adu z ekipą wpada już w piątek to pewnie troszkę spalą tych podkładów, więc..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...