Skocz do zawartości

walnalem autem glupia babe


dgree
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mi w Wawie niespodziewanie wylazł naprany facio przed maske jak jechałem ok. 50 km/h . Było mokro , zabrakło metra no i bum. Myślałem że go zabiłem bo szyba zbita , maska pogieta, wychodze do niego a on wstaje i zaczyna uciekać, no ta ja za nim bo sie wsciekłem za tą szybę. Zaczeliśmy sie szarpać, próbowałem go wsadzić do samochodu i zawieźć na policje ale sie nie dał wiec wyrwałem mu teczke z reki i pedem na komisariat tylko po drodze zabrałem teściową bo ona fajnie legitymacją MSW macha i milej sie gada z Policją ;-) A policjant do mnie ze po co tu przyszedłem i czy ja nie chce przypadkiem mieć kłopotu ... W końcu powiedział żebym poczekał na drogówke. I tak se siedzimy a tu wchodzi babka i zgłasza zaginiecie bardzo waznych dokumentów wojskowych, ze mąz sie po raz pierwszy naprał i chyba ktoś go pobił ... no to ja tak patrze na nią i sie pytam czy to nie ta teczka przypadkiem...ona sie obraca i heja w moją strone...tak sobie mysle dostane zaraz w gebe. Łapie mnie za mordke i zaczyna mnie głaskać i całować jaki to ja dobry jestem ze go tam na miejscu nie zabiłem i ze w ogóle oddadzą mi za naprawe itd zeby tylko oddać im tą teczkę. I ze ten gość to jakiś oficer wojskowy ...

Pojechaliśmy z R na miejsce, jak im opowiedziałem to sie uśmiali a za pare drzwi poszedłem do ich domu. "Misiaczek" miał rece w bandażach (no nie chciał oddać tej teczki) i sie słowem nie odzywał i patrzył w podłogea jego żona jechała po nim jak po nieheblowanej desce. Potem sie mnie zapytali jakie mam straty , podałem sume , misiek przynióśl koperte, nawet nie przeliczyłem a potem sie okazalo ze było 2x tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w Wawie niespodziewanie wylazł naprany facio przed maske jak jechałem ok. 50 km/h . Było mokro , zabrakło metra no i bum. Myślałem że go zabiłem bo szyba zbita , maska pogieta, wychodze do niego a on wstaje i zaczyna uciekać, no ta ja za nim bo sie wsciekłem za tą szybę. Zaczeliśmy sie szarpać, próbowałem go wsadzić do samochodu i zawieźć na policje ale sie nie dał wiec wyrwałem mu teczke z reki i pedem na komisariat tylko po drodze zabrałem teściową bo ona fajnie legitymacją MSW macha i milej sie gada z Policją ;-) A policjant do mnie ze po co tu przyszedłem i czy ja nie chce przypadkiem mieć kłopotu ... W końcu powiedział żebym poczekał na drogówke. I tak se siedzimy a tu wchodzi babka i zgłasza zaginiecie bardzo waznych dokumentów wojskowych, ze mąz sie po raz pierwszy naprał i chyba ktoś go pobił ... no to ja tak patrze na nią i sie pytam czy to nie ta teczka przypadkiem...ona sie obraca i heja w moją strone...tak sobie mysle dostane zaraz w gebe. Łapie mnie za mordke i zaczyna mnie głaskać i całować jaki to ja dobry jestem ze go tam na miejscu nie zabiłem i ze w ogóle oddadzą mi za naprawe itd zeby tylko oddać im tą teczkę. I ze ten gość to jakiś oficer wojskowy ...

Pojechaliśmy z R na miejsce, jak im opowiedziałem to sie uśmiali a za pare drzwi poszedłem do ich domu. "Misiaczek" miał rece w bandażach (no nie chciał oddać tej teczki) i sie słowem nie odzywał i patrzył w podłogea jego żona jechała po nim jak po nieheblowanej desce. Potem sie mnie zapytali jakie mam straty , podałem sume , misiek przynióśl koperte, nawet nie przeliczyłem a potem sie okazalo ze było 2x tyle..

To się nazywa mieć szczęście ;) Gdyby to był normalny pijaczyna to znając polskie prawo było by trochę tłumaczenia się. Rok temu jak kolesiowi w Gdańsku wlazł pod samochód pijak to musiał się sporo nawyjaśniać.

Pozdrawiam Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cala histria to jakas lipa. 16 lat,samochod sluzbowy,prawo jazdy,policja.

Zwróć uwagę, że pokazuje się 16 lat a zarejestrował się w 2003 roku na forum. A jak się nie chce podać wieku to automatycznie wyświetla Ci się 13 i po każdym roku "wiek" rośnie. Możesz popatrzyć ile ludzi ma ustawione w profilu 13 lat.

Pozdrawiam Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę, że pokazuje się 16 lat a zarejestrował się w 2003 roku na forum. A jak się nie chce podać wieku to automatycznie wyświetla Ci się 13 i po każdym roku "wiek" rośnie. Możesz popatrzyć ile ludzi ma ustawione w profilu 13 lat.

Pozdrawiam Marek.

 

 

ku*wa,ludzie, ja wiem ile on ma lat i na pewno nie 16. Przeciez wiek moze sobie wpisac kazdy jaki chce.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16lat to dla mnie czadowy wiek, fajnie bylo i ja chce jeszcze raz :flesje:

ja zadnego odszkodowania niechcialem, bo jakby w firmie sie dowiedzieli to by babce niepopuscili, wystarczy jej atrakcji, na milicje pojechalem zeby zglosci fakt, ten kto zglasza 1szy ten ma zazwyczaj racje ;) zeby pozniej niebylo ze ucieklem itd, predkosci niemogli stwierdzic bo na miejscu niebylo zadnych sladow chamowania(dziwne) toc jak zadziala abs to slady chyba zostaja...?

dobrze ze ja na maske niewzialem bo by mi wpadla do srodka, trafilem ja rogiem auta zdezakiem potem slupkiem i dalej niem sladow....wiec dostala solidnymi czesciami auta, aha no i lusterko sie zlozylo, mocne lusterko ;)

 

w sumie moze i dobrze ze pogotowie nieprzyjechalo, bo za 20 minut musialbym im powiedziec ze maja isc w pole, w lewa trone od przystanku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predkosci niemogli stwierdzic bo na miejscu niebylo zadnych sladow chamowania(dziwne) toc jak zadziala abs to slady chyba zostaja...?

No właśnie nie zostają, bo ślad pozostawia guma trąca o asfalt. Jak Ci ABS zadziała to niedopuszcza on do zablokowania koła i guma nie trze o asfalt nie pozostawiając śladów.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...