Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

no pewnie,ida w bok tzn.sprawdzasz cisnienie czy pompujesz z boku,nie pionowo od gory.Jak zaloze,dam Ci namiary,zdajesie to cus kosztuje ok 15dolcow.Mysle ,ze warte zastanowienia,bo te orginalne wentyle doprowadzaja mnie do szewskiej pasji.Najlepiej jak bedzie od prawej strony,patrzac od tylu,z lewej jest to zasrane kolom pasowe/znaczy kolo jest w porzadku tylko przeszkadza strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dragu miałeś dętkę w XV 1900 nie ma dętki i dlatego jest taki wentyl.W HD mam takie same ,też nie mam dętek.Problem może rozwiązać prawie każdy wulkanizator i wymienić wentyl prosty na kątowy .ale musi być skręcany.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jezdem jusz nazad-.Lzejszy o 508dolcow i 46centow/tej koncowki to chyba nie przezyje,hehe./Ale najwazniejsze,ze sruba nie byla ruszona.Panowie z serwisu grzecznie podziekowali za wiadomosci na temat sruby,zrobilem na nich dobre wrazenie,Soft, Bog zaplac.Ale tak sie zagadalismy bo to sami maniacy moturowi tam pracuja,ze z tego wszystkiego zapomnialem o krzywym wentylu.Kapnalem sie,jak placilem niestety za pozno.Trza bedzie sie przemeczyc do nastepnej zmiany ale u mnie to szybko idzie.Pstryknalem pare fotek z salonu sprzedazy-serwis jest na dole a reszta na gorze-.Jak bedzieta kcieli to wsadze-.Zegnam na razie i najlepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,wg rachunku-dwie nowe opony,olej,filter sprawdzenieSRUBY,ogolny przeglad,przyklejenie lewej manetki,bo sie poluzowala-chyba na tyle.Plus robocizna plus tutejszy VAT.Ale jak wsiadlem i zaczalem jechac,to myslalem,ze cos jest nie tak.Ten motor calkiem inaczej sie prowadzi.Jednak co nowe to nowe.Poprzednio tez byly nowe,jak go kupilem,ale z czasem sie zuzywaly i powolutku czlowiek sie do tego przyzwyczajal.Zreszta przedtem uczylem sie go opanowac,bo przeskoczylem z V Stara 650Custom,ktory nota bene byl moim absolutnie pierwszym motorem w zyciu.A ten Stratek,to taka milosc od pierwszego wejrzenia,czlowiek oslepl i ogluchl na inne.Pozdrawiam,potem wsadze moze pare zdjec z tego sklepu,trzymajcie sie.

 

Fotek chyba nie bedzie,chyba ze inne kiedys zrobie.Ta strona nie przyjmie ich,bo mowi,ze za duzy format czy cus.Aha,$15.499-nowa cena 2012 Stratolinera.Ale zmienili wyglad i juz nie ma tej swojej charakterystycznej lini i dodatkow.No sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, przeglądam model 2013 i 2012 i za dużych zmian nie widzę. Może dla tego że to zdjęcie.

Ja znalazłem tylko inny znaczek na zbiorniku i może troszkę płytszy przedni błotnik. (ale ja mam wersję midnight więc ciężko znaleźć różnice)

Tu macie link do 2013, co jeszcze się zmieniło?

http://www.starmotorcycles.com/star/products/modelhome/480/0/home.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Piotrku... a co chciałbyś zmieniać w tej idealnej maszynie? :)

Pamiętasz jak jeździliśmy dragami... one przez lata wyglądały również tak samo. Choć to stary model, ludzie do dziś się za dragami oglądają.

 

Co oznacza 113 cubic-inch? 113 koni? :icon_eek:

Edytowane przez lr1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

113 to pojemność silnika w calach sześciennych.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po naszemu to objetosc w calach.Hamerykanskie maszyny opisywane sa w calach szesciennych a wszystkie inne w cm3.Nawet nazywaja je czasami metrycznymi motorami,taka ich uroda.Indian,H-D czy Victory ino w calach.

 

Zapomnialem zapytac,jaka jest cena nowego Strata w Polsce,z tymi wszystkimi watami sratami,taka koncowa?.Mowie o nowce.

Soft,wlasnie te ozdoby na zbiorniku byly chyba najbardziej charakterystyczne dla tego motura,no moze jeszcze ta wielka lampa/ta na szczescie zostala/

 

Ucieli na przednim blotniku ta pozioma listewke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o cenę, to trzeba by dzwonić do salonu yamaha i pytać. Tak na szybko znalazłem na allegro motocykle, oznaczone jako nowe

w cenach 49 500 - 71 500 zł

Edytowane przez lr1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzy rozrzut od 16 do 22tys.dol.jesli wezmiemy przelicznik po 3.20.A zreszta,jak widzialem H-D po ponad 100tys.to niech nasza Y.kosztuje tyle.

To skojarzenie z lokomotywa mnie sie tez od razu narzucilo a do Junaka to ta lampa jest podobna.

 

Tylko jak kupujesz w salonie to dochodzi jeszcze VAT czy te 71500 to juz koncowa cena?

 

Zreszta jak im tutaj zostaja motorki z poprzednich lat.jak np.2010 czy nawet 2009rok,funkiel nowe, jeszcze w skrzynkach to mysle ze i za $11500 mozna by bylo sie dogadac.Jak ktos kupuje dla siebie na pare lat a nie na sprzedaz to sa to bardzo dobre okazje.Pozdrawiam-J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...