Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Soft,nie tak bardzo.Roadliner,moze.Strata-nie mysle.Bardzo malo uzywanego,prawie jak nowka i od prywatnego sprzedawcy,mozliwe,ale od dealera,hm.To jest jednak luksusowy motor i za to sie placi.

 

Widzialem nowke z 2009roku za prawie 12000.Oczywiscie,jak jestes zdecydowany,to jest inna rozmowa i dosyc sporo mozna utargowac.

 

2008 Yamaha Stratoliner S 1900cc - $8600 (Dover Plains)

 

wpisz-www.craigslist.com,potem znajdz miasto np New York a potem-motorcycles.Jest to najwieksza lista sprzedajacych i kupujacych w stanach/tak mysle/.Oglaszaja sie tu prywatni i dealerzy,mozna porownac ceny w calych stanach i oczywiscie kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry

Piwu,to i tak ok 22tys.dolcow,jakim cudem ten motur jest drozszy o SIEDEM tysiecy dolarow w Polsce?Przeciez tak do Stanow jak i do Polski jest sprowadzany z Japonii.Droga morska do N Jorku czy do Gdanska,jedna cholera.Za 7tys.dolarow kupujesz nowego V Stara 650.

Pozdrawiam -Jerzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja p...le,nawet nie zwrocilem na to uwagi,ze to Roadliner,o zesz Ty.To do Stratka jeszcze jakies2 tys.dolcow wiecej.Ja w srode na wlasne oczy widzialem u tego dilera co robie serwis-2012 Stratoliner S,cena obnizona do$14500.Podejrzewam,ze jak bys polozyl gotowa14000 byla by twoja.Mam na zdjeciach tylko ta strona nie chce przyjac,bo za duzy format czy cos takiego.No Panowie,czapki z glow,to juz naprawde trzeba albo bardzo kochac te nasze motory albo trzeba miec kupe kasy na boku.

 

Moze teraz

 

Probowalem jeszcze raz Wam cos podeslac,ale guzik z tego,musicie wierzyc na slowo.

 

XV1900 jesli chodzi o to oparcie,ORGINALNE,to cale kosztuje ok.500dolcow.A jesli bys jeszcze sobie chcial dokupic zamki,to za 4 sztuki z takim samym kluczem jakies 150 ekstra.Mozna oczywiscie szukac na Ebuy,i na pewno taniej znajdziesz tylko po prostu trza czasu i cierpliwosci.

 

sorry,mialo byc 100 a nie 150 za te cztery klucze,literowka.

 

Szybko pisze i robie bledy,w koncu w pracy jestem.Ta cena za nowego stratka u dealera to 15.499 a nie 14.499.Wybaczta,czlowiek omylny jest.Ale tak jak powiedzialem,polozysz gotowke i jeszcze z tej specjalnej ceny na bank ubijesz min.500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,szukam dobrego pomyslu.Chce a wlasciwie musze zamocowac dodatkowe gniazdko czy gniazdka na motorku.Np do GPS-s czy ladowania telefonu.Myslalem na kierownicy,moze pod kiera a moze w bocznym kufrze?Sam nie wiem.Czy moze ktos juz to zrobil i gdzie?

Oczywiscie pozdrawiam i zycze milego dnia,a wlasciwie u Was to juz wieczoru-Jerzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzyk - ja mam zamontowane 2 gniazda.

 

Pierwsze gniazdko podłączone bezpośrednio pod akumulator (przez bezpiecznik) i ono znajduje się pod siedzeniem kierowcy.

To gniazdo zapewnia mi ciągły dostęp do prądu nawet po wyłączeniu kluczyka, gniazdko także służy do ładowania akumulatora (przez wtykę) - bardzo wygodna sprawa.

Drugie gniazdko mam podłączone przez zasilanie światła tylnego i to gniazdo znajduje się w sakwie. To gniazdo działa tylko wtedy gdy motocykl pracuje (światła świecą). Do tego gniazdka podłączam smartfona podczas jazdy. Smartfon leży sobie w sakwie i przez bluetooth do słuchawek transmituje mi rozmowy, muzykę i dane z GPS-a.

Bez ciągłego zasilania smartfon wyzionął by ducha po 2 godzinach jazdy.

 

Jak chcesz zdjęcia czy chcesz coś więcej wiedzieć to napisz.

Edytowane przez Soft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...