Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi się, że jest to coś podobnego do Power Comandera

 

Ale pamiętaj, sam zakup to dopiero początek. Trzeba pojechać na hamownie, zrobić pomiar przed montażem i po motażu. Napisać odopowiednia mapę i ją wgrać, zrobić pomiar, przejechać się i ewentualnie wprowadzić poprawki, Zagłebiałem ten temat juz kiedyś i nawet gadałem z GURU tematu. Powiedział mi tak , wydech przelot, filter K&H, to ustrojstwo i można się bawić cały dzień na hamowni, do tego dochodzi koszt paliwa i nawet opony bo na hamowni sprzęt jest raczej mocno traktowany tak jak i na jazdach próbnych, dodam jeszcze, że aby odpowiednio wykorzystac to cacuszko to na jednym dniu może się nie skonczyć.

Polecam PCV, daje więcej mozliwośc.

Edytowane przez trufel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kiedyś poruszałem temat światła STOP(nie świeci tylny STOP). Później okazało się że nie ma kierunków, klaksonu,... . Wymieniłem bezpiecznik (10) i powróciło wszystko prócz tylnego stopu. Dzisiaj sprawa się powtórzyła tzn. znowu spalił się bezpiecznik czyli brak klaksonu, kierunków, świateł. Założyłem większy bezpiecznik (15),Po sprawdzeniu okazało się że teraz nie mam juz obydwoch stop-ów (przód nie świeci i tył tez). Zapewne jakies zwarcie???. Może jest jakis osobny bezpiecznik odpowiedzialny za światła stop. Miał ktoś kiedys takie przygody??. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś wymieniłem olej w silniku w mojej yamaszce ku mojemu zdziwieniu facet z serwisu powiedział mi ze one mają 3 korki spustowe no i faktycznie odkręcił po kolei najpierw z przodu (z boku) później na środku i na końcu( z tył) dlaczego mają aż 3 komory? Acha i Filter oleju też wymienił i wlał 5 litrów taki czerwonawy Castrol z beczki.podobno bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest ,są trzy korki.To silnik z suchą miską olejową.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proponuje się zapoznać z tym tematem:

 

http://www.starbikeforums.com/forums/showthread.php?t=2832

 

 

Generalnie Yamaha nie przyznała się do wady fabrycznej, która występuje w skrzyni biegów, a konkretnie na trzecim biegu. U mnie jakieś 500 km temu pojawił się ten symptom... słychać cyklicznystukot na trzecim biegu. Poprawiona część w czechach kosztuje 470 zł, zobaczymy co będzie jak rozbierzemy skrzynie.

 

Przebieg u mnie 47000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy orientujecie się w temacie zamiany rozmiaru opony w naszym moto ? Oryginalnie opony to Dunlop lub Bridgestone 190/60 R17 na tylnym kole. Chciałbym założyć Metzeler ME 880 Marathon 200/50 R17 (190-tek nie ma) Wydają się trwalsze niż np. Dunlopy i mają więcej bieżnika. Oglądałem dziś Metzelerka na innym motocyklu i miała 2x więcej bieżnika niż nowy Dunlop.

 

Czy ta 10 mm różnicy w szerokości ma jakieś znaczenie ?

Edytowane przez Ziółek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...