Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam akumulator oryginalny w motocyklu, tylko nie pamiętam jaki to jest :)

 

Ewentualnie coś takiego: http://allegro.pl/pr...2936581329.html

Ah tego prostownika mieści się w skali naszych akumulatorów, tylko zastanawiam się jeszcze nad tym że ten prostownik przeznaczony jest do akumulatorów ołowiowo-kwasowych. A my jakie mamy? Tak jak wcześniej wspominałem, prostownik potrzebny mi jest głównie do aut (od osobowych do dostawczych), i chciałbym kupić coś uniwersalnego, żeby obsłużył akumulatory samochodowe, i przy okazji moją motorynkę

 

lr1 ja do motocykla używam oxforda oximiser 900 . Fajnie pokazuje stan naładowania i jest w pełni automatyczny . W zime aku podłączone non-stop i jak tylko prąd spadnie to go zaraz doładuje ale... ładuje tylko aku do 30 Ah !!! nie wiem jak oxford 600 który Ci tutaj polecają ale ten do aut Ci się nie przyda. Ja teraz zakupiłem auta prostownik Bosch C3 . Również w pełni automatyczny i mam funkcje ładowania akumulatorów do motocykli . Ładuje aku do 120Ah spokojnie sobie poradzi. Brak tylko w nim wyświetlacza a cena niecałe 200 zł . Polecam

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten model kupiłem: http://allegro.pl/prostownik-ladowarka-6v-12v-15a-4-lata-gwarancji-i2976615222.html

Na razie przetestowałem go na akumulatorach samochodowych. Jak zajdzie potrzeba spróbuje podładować nim akuś motocyklowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten środek do lakieru i chromu najtaniej jest na Allegro.Naklejki z lakieru najlepiej usunąć podgrzewając je nawet zwykłą suszarką do włosów,lub delikatnie opalarką.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ściągał tą naklejkę kolega Soft. Nie pamiętam jakiego płynu użył, ale dość łatwo zeszła. Jak się Soft obudzi z zimowego snu, to pewnie napisze co to było :)

Dodam, że lakierowi nic po nim nie było.

Edytowane przez lr1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śpię, czuwam!

Próbowaliśmy tą naklejkę ściągać dwoma specyfikami:

1) izopropanol (2-propanol) - to jest alkohol izopropylowy 99,99 %

2) czterochloroetylen - środek stosowany do prania odzieży w pralniach chemicznych.

Krórymś z nich zeszła bez problemu. Oba te środki nie niszczą powłoki lakierniczej (stosowane rozsądnie).

Jako ciekawostkę podam że czterochloroetylen jako zawartość widziałem w zmywaczu do tarcz hamulcowych. Nie wiem czy jest on w formie czystej czy z dodatkami - ale go w składzie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do mojej Yamahy kupiłem taki prostownik

2013-02-03+22.09.33.jpg

 

Do lakieru i chromu używam taki specyfik jak na foto efekt super

2013-02-03+22.09.59.jpg

ten preparat do chromu jest również w hurtowni INTER CARS i kosztuje 26.10zł i nie ma kosztyów przesyłki

 

Moto-akcesoria są dość drogie w porównaniu z stroną Louisa ale ja jak coś potrzebuję z Louisa to kupuję u kolegi w sklepie który jest jednym z nielicznych przedstawicieli Louisa na Polskę i sprzedaje w tych samych cenach co na stronie niemieckiej

 

Dariow zapodaj namiary na tego koleśia, który ma oferte Louisa na Polskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę żadna tajemnica :biggrin:

http://www.motocykle.katowice.pl/sklep/index.php?idz_do=strony%20informacyjne&id=2

Grzegorz jest konkretnym sprzedawcą zawsze można się z nim dogadać oczywiscie w granicach rozsądku, jak coś to powiedz że przysłał Cię Darek z salonu Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...