Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Midnight Star jest tak piękna, że nie trzeba nic babrać. Owszem można się bawić, ale zabawa powinna być na extra poziomie a nie sranie w banie z jakimś tam paskiem diód. Sorki może komuś dowaliłem ale jak się nie ma gustu to można se bombkę powiesić pod lampą. Swiecidełka dobre są do Goldasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,karczer-czyste polskie slowo.Wybaczcie ale po tylu latach na obczyznie itd.Ale sie musze uczyc,bo zamierzam juz nie dlugo wrocic na stale,wiec te slowka bardzo mi sie przydadza.Moze jeszcze cos mi Panowie podpowiedza.Pozdrawiam-J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mir,jak to pieknie,ze ktos podziela moje zdanie,czy to moze z wiekiem przychodzi.Jak dlugo jezdzisz na motorkach?

 

Dzieki za slowa otuchy,hehe.Mimo wszystko zaryzykuje,chociazby zeby z Wami Panowie kiedys sie przejechac.Ja jestem z Krakowa,wiec duzo fajnych terenow jest w okolicy,mam na mysli gorki,na plaskim to frajda jest duzo mniejsza.Wczoraj nakrecilem pare filmikow z jazdy ale nie moge ich tu wkleic,bo podobno format za duzy czy cus takiego.

 

Wiecie,tu jest taki zwyczaj,ze wieszaja sobie na motorkach w roznych dziwnych miejscach takie male dzwoneczki.Nazywaja je "Anielskimi" i uwazaja,ze ich dzwiek trzyma "Zle"/cokolwiek to znaczy/z daleka.I oczywiscie,na tych motorach maja pozakladane jak najglosniejsze tlumiki/jesli to jeszcze tak mozna nazwac/.Jaki sluch musi miec to"Zle",zeby uslyszec ten malutki dzwoneczek w tym pieronskim huku.Ale co kraj to obyczaj i nawet nie chce sie ich pytac,bo na tym punkcie to oni maja kompletnego pierdolca.Ale poza tym to sa calkiem w porzadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się całość podoba :)

Niebieskie akcenty pokazane po 4 minucie filmu, przypominają mi motocykl z filmu TRON

Na żywo musi robić spore wrażenie. Nawet jeśli ktoś nie chciał by mieć czegoś takiego u siebie, to pewnie warto coś takiego zobaczyć w akcji po zmroku u kogoś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft,ja naprawde mieszkam w Stanach,a zeby bylo smieszniej to w NYC/dziwny zbieg okolicznosci z moim nickiem,hehe/a zeby juz dokladniej,to na Manhattanie.Zostala tylko ulica i numer domu i mieszkania,ale na razie wystarczy.Wiec jak masz jakies pytania odnosnie motorowania w Ameryce,prosze bardzo,nie krepuj sie.W miare mozliwosci postaram sie odpowiedziec.W Meksyku bylem,hm,mieszane uczucia,zalezy gdzie.Chce przyjechac teraz zobaczyc jak to wyglada ale naprawde juz podjalem decyzje.Daje sobie jakies 2-3lata i wystarczy.Ciekawe,czy bede musial zdawac na motorowe prawo jazdy od poczatku,czy mi uznaja amerykanskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej uznają. Mój brat ma amerykańskie prawo jazdy i nie ma żadnego problemu jak podczas wizyt w Polsce porusza się samochodem.

Jak chcesz mogę się szczegółów dowiedzieć w zaprzyjaźnionym wydziale komunikacji, czy przy stałym pobycie będziesz zdawał czy wymienisz po prostu dokument na polski. Kiedyś jako programista współpracowałem z nimi bardzo "ściśle" i mam tam dużo znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft,jestes po prostu cool.Bo jak ja widze,jakie warunki trzeba spelnic na to prawko,to az mi sie gesia skorka robi.Zreszta na wszystkie rozne pozwolenia np.na karte wedkarska.Jednak w Stanach jest to super zorganizowane.Na przykladzie wspomnianej karty wedkarskiej.Idziesz do duzego sklepu sportowego,pokazujesz prawko,ze mieszkasz w tym stanie,placisz 19dolcow i dostajesz karte na wody slodkie,wazna na rok./jak jestes z innego stanu,to placisz 60$ na rok/Do tego daja ci regulamin-co wolno,czego nie,jakie ryby i kiedy mozesz lowic a jakich nie.I to wszystko.Twoim psim obowiazkiem jest sie nauczyc tego wszystkiego.Ale jak cie zlapia,kiedy przekroczysz te prawa to masz po prostu przesrane.I tyle.Proste jak drut.

Co do prawka amerykanskiego.Juz nie wolno na nim jezdzic w Polsce a takze w calej J...nej Unii i musialem sobie zrobic miedzynarodowe.Taki nowy zakaz,jakby ich bylo malo.Dzieki Panowie i piszcie-J

 

Soft jeszcze jedno,jesli laska.Ja dalej posiadam polskie prawo jazdy tzw,ksiazeczke,bezterminowo.Czy oni po prostu wg.tego moga je wymienic na nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - wymienią Ci bezproblemowo - tylko jest jeden haczyk. Mimo iż masz bezterminowo kategorie AiB to będziesz musiał zgłosić się do lekarza aby mieć nadal A. Wiem że tam był jakiś problem prawny (kiedyś były inne przepisy dotyczące badań lekarskich - teraz inne).

Ale to mały problem - bardzo mały problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stokrotne dzieki i mam nadzieje,ze bedzie jak mowisz.Ja bede w okolicach listopada lub grudnia,moze uda sie na Swieta.Trzymajcie sie i korzystajcie z jako takiej pogody,bo juz niedlugo zima.Dzieki Bogu w N.Jorku miescie/bo juz deczko na polnoc to sa jak szlak/ zim prawie nie ma,snieg spadl raz w tamtym roku i lezal chyba jeden dzien.Czasami jest go wiecej ale tak naprawde,ludzie tu jezdza cala zime na moturach,byle by sucho bylo.Pozdrawiam-J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzyk, na motórach pomykam od małego. Cztery ostatnie sezony na Midniht Star którego kupiłem w mośkowie. Sprzedałem go teraz w lipcu do Holandii i kupiłem hajkę. To jest dopiero frajda z jazdy, adrelanina rozwala ci łeb, Co chwila radar albo cywilna psina na karku. Ale warto było. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki takie małe zapytanie. Jakie macie obuwie śmigając na swoich maszynach bo mam zamiar sobie kupić na jakieś dłuższe trasy- wygodne i tak żeby stopa nie marzła...Popatrzę jeszcze ogólnie na forum ale polecacie coś czy to raczej indywidualna kwestia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 pary:

1. na miasto tekstylne bardzo wygodne i tanie http://www.louis.eu/_103ca6214103e9a166da041f3bfb39383a/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=202680

2. na trasy wyższe skórzane nazywają się Eagle .... cośtam niestety nie mogę znaleźć na internecie.

 

(Na dalekie trasy nie polecam butów nr 1 gdyż przemakają) ale i tak ze mną jeżdżą w południową część świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...