Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Tak,tak mysla bo duzy,dudni i sie swieci.Zreszta wlasciwie to nie ma zadnego wpadajacego w oko napisu.

Tutaj tez mamy taki klasztor w Pennsylwenii,nazywaja go Amerykanska Czestochowa,przepieknie polozony/mozna poszukac na necie,wpiszcie Am.Cz.i zobaczycie/Co rok zakonnicy swieca motocykle i ich jezdzcow i tez nikogo nie pytaja o wiare,zawod,wiek,preferencje seksualne ni tez pochodzenie spoleczne.Zjezdzaja sie ludziska z daleka, nawet z Chicago,a to juz kawal drogi.Wlasnie dostalem zamowiona kurtke i spodnie,przykro mi ale tekstylne,bo jednak w deszczu to skora,obojetnie jaka,jest do dupy.Firma nazywa sie "Tourmaster"i mam od nich duzo rzeczy.Bardzo porzadne i za dobra cene.Kurtka nazywa sie "Epic" a spodnie "Caliber".Za komplet zaplacilem 262 dolce,bez VATu ani przesylki.Jak sie kupuje powyzej 100$ do przysylaja za darmo i jeszcze daja 10% obnizki na nastepny zakup.Sklep internetowy nazywa sie www.Motocycle- Superstore.com.Jestem pewny ze wysylaja za granice tez a ceny maja naprawde dobre.Kupuje tutaj "Swiat motocykli" i "Motocykl"wiec,mozna powiedziec, jestem na biezaco z Wami.Niektore ceny po prostu sa z sufitu brane,tak na motory jak i na akcesoria czy ubrania czy cus podobnego.Znowu sie rozgadalem,a zaraz,na 15.00 do pracy a jutro a wlasciwie dzisiaj w nocy lece do Pa,mimo,ze ma padac caly tydzien.Wiec bedzie okazja sprawdzic nowy ekwipunek.Pozdrawiam -J/i piszcie wiecej k..a mac!/

 

Ma byc www.Motorcyclesuperstore.com ,tamto napisalem po polsku,sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny sklepik - ceny ciuszków niższe niż w europie (tak na oko). Nie doszukałem się ile kosztuje wysyłka do Polski....

Ja 80% zakupów wrobię www.louis.ue

a 20% w www.polo-motorrad.de

Niektóre ceny także mają doskonałe w porównaniu do sklepów w Polsce. Przesyłka tylko 5€ do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to,kruca fuks,jest,jak musze pracowac,to pogoda,ze mucha nie siada.A tylko mam wolne i wielkie plany na podroze/duze i male/i leje jak z cebra caly dzien.I tak chyba juz ze dwa miesiace.A najgorsze,ze prognozy pogody sa piekne do dnia przed a potem,j*b,i leje.Chyba wezme jeszcze czwartek i piatek/mam zalegle pare dni/i w nosie.Ma byc,hehe,ladnie.Pozdrowienia-J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... czy któryś z was myślał kiedyś o podświetleniu swojego rumaka (tylko bez skojarzeń :tongue:) od spodu jakimiś diodami? W końcu to midnight star, więc chyba powinien błyszczeć w ciemnościach, a taka np. niebieska poświata bijąca na asfalt, tocząca się razem z motocyklem, fajnie by w nocy wyglądała. Jedyny minus dla mnie to to, że nie lubię dodatkowych duperelek, które sprawiają problem w montażu, czyli ciągnięcie dodatkowych kabli, mocowania, podłączania itd., a później trzeba jeszcze na te gadżety uważać przy myciu... czy cóś :icon_razz:

 

PS. sezon się kończy... zima idzie i zaczynam tak coś kombinować... :bigrazz:

Edytowane przez lr1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w swoim Dragu mam białe podświetlenie przyklejone od dołu do baku, motor myję karcherem i jak narazie nic się nie dzieje, kupiłem paski diod z końcówkami na wtyk podłączyłem bezpośrednio do akumulatora przez dodatkowy przełącznik, koszt jakie60 zeta czas roboty około 30 minut:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie montuj diod. To nie ten motocykl.

 

Wyobraź sobie podświetlanie diodowe pod: fortepianem koncertowym, rolls-roycem, Monalisą, Stratolinerem

a teraz porównaj do podświetlenia pod: syntezatorem , subaru imprezą, reklamą, skuterem kingroad.

 

To nie te klimaty.

Edytowane przez Soft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem soft ma trochę racji. Też wpadłem na taki pomysł bo widziałem że to nieźle wygląda na innych moto ale zastanawiam się czy będzie pasować. Na temat gustu się nie dyskutuje ale... chyba i tak spróbuje... Potrzebne rzeczy już zakupiłem, zima już tuz tuż, zobaczę, jak się nie będzie podobać to zdemontuję hehe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie montuj diod. To nie ten motocykl.

 

To nie te klimaty.

Piotrek... ale czyż nasz motocykl to nie "gwiazda północy", a widziałeś kiedyś nieświecącą gwiazdę? :icon_razz:

Nazwa motocykla aż się prosi żeby sprzęt ładnie na niebiesko podświetlić :wink:

Pewnie tego nigdy nie zrobię, ale nie ukrywam że taka ozdoba podobała by mi się :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ir1 możemy się gdzieś spotkać jak będzie fajna pogoda nie ma problemu zobaczysz jak wygląda na żywo

Oczywiście każdy lubi coś innego, ja podświetlenie załączam z reguły wieczorem żeby mnie było lepiej widać na ulicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panow.Jak juz wspominalem,z czterech dni wolnych do jazdy nadawal sie tylko jeden.Coz,dopoki nie mamy kontroli nad pogoda to trza sie dostosowac.

Co do tematu podswietlania.Widzialem duzo Gold Wingow podswietlonych na rozne dziwne sposoby ale przede wszystkim takie bajery robia chlopaki od roznych"przecinakow"zwlaszcza ci z Bronksu tzn.hm.raczej Hiszpanskiego pochodzenia no i Murzyni.Czasami,czasami jakis HD,ale rzadko.Wg.mnie nasze maszyni sa klasa sama w sobie i nie potrzebuja dodatkowych fajerwerkow czy innych lampek choinkowych.Jak Soft zauwazyl,do Bentleya czy RR to najlepiej dolozyc jakas swietna laske/panienke mam na mysli/a nie swietlna maske.Pozdrawiam-J

 

Dariow,co to jest"karcher"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...