Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

:) gdybym to oglądnął wczesniej...... to też bym sie nie "certolił" z zaciskaniem..

 

ale teraz za to są filmy pro publico bono :)

 

następnym razem będzie łatwiej !

 

 

 

pomału myśle też na wydechem, nie chce zmieniać kolanek, exupa etc.. więc może tylko ten ostatni

 

co powiecie o Kalińskim ? a może "powiercić" oryginał ?

 

macię jakieś doświadczenia ?

Edytowane przez G.R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginału nie wierć bo nie będziesz miał do czego wrócić w przypadku komplikacji z silnikiem.

Myślę że nic nie zyskasz wymieniawszy tłumik na inny, za wyjątkim głośniejszej pracy - co w efekcie jest upierdliwe a nie fajne. Nam wydaje się że to takie super i ą,ę a to niestety jest na odwrót.

Nie wspominam o wyjazdach za granicę czy też przepisach krajowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ ja podzielam Twoje wątpliwosci, ale .. ewidentnie chodzi nie tyle za cicho co za mało "basowo" w hondzie mialem cobry i mialy piekny basowy i wcale nie taki znowu głośny dźwięk, który zawsze mozna było przyciszyć wkładką

 

zresztą jakbym chciał tak super cicho to bym goldwinga kupił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja życzyłbym sobie, żeby ta formacja..... zajęła się ... poszukiwaniem, ściganiem... tych.... jak się to nazywa ..... hmmm haha przestępców !

 

a nie pierdołami, ale tak jest widać najłatwiej !

 

jak już dotykamy natomiast stanu technicznego, to za tenże stan, wcale nie związany z wydechem - zabrał bym dowody 90 % "motocykli" które się poruszają po drogach, za opony przede wszystkim !

 

jednak motocykle to mały procent pojazdów i czemu nie zając się najpierw tym co faktycznie stwarza zagrożenie ?

Edytowane przez G.R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G.R. też będę wymieniał wydech, bo ten jest za cichy... nie słysze go w trakcie jazdy. Kaliński ma fajne wyroby, nie sprawdzałem, tylko opinie słyszałem. Słyszałem już XV1900 na cobrach i gada przepięknie!

 

Dzisiaj przyszła paczka z podestami pasażera :) Moja połówka już się cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprowadzacię "mętlik" z nautilusem..... bo opinie o nich są różne

 

ale do sedna - napisałem do nautilusa zeby mi sprzedali z możliwością zwrotu .. i co :)

 

"1600 pozytywnych komentarzy na allegro to 99% i 16 negatywnych - to 1%. nie istnieje na tym świecie taki producent, który zadowoliłby 100% kupujących. zwrotów nie przyjmujemy " .

 

i co?

 

przypomniałem o możliwości odstąpienia od umowy zawartej przez net ...w ciagu 10 dni... ale....

 

kazdy szanujący się sprzedawca zwroty przyjmuje .. tak ze ja sobie podaruje skoro tacy mądrzy !

 

Witam.

Ja już miałem przygodę z NAUTYLIUSEM.

Nie przyjmują reklamacji.

Zakupiłem light bar. Był wręcz strasznie badziewnie wykonany. Jak zadzwoniłem do kolesi to mnie totalnie zlali.

Wydrukowalem z netu druk odstąpienia od umowy, przesłałęm razem z lightbarem i nie odebrali przesyłki. Brakło mi czasu ale miałem sprawe zgłosić do federacji konsumenckiej.

Ich wyroby widziałęm na kliku zlotach i określe krótko, osoby które są mało wymagające będą zachwycone, ci odrobine więcej będą załamani.

Motocykliści kupując od nich kupują właściwie cene ich wyrobów nie sam wyrób!!!

JA PRRZED NAUTYLIUSEM PRZESTRZEGAM!!!!

 

ja mam przebieg 13 to chyba dam sobie spokoj .... lekkie odkrecenie manetki zaden klopot... tak mnie tylko zastanawia.. jak i Ciebie :) te odgłosy :)

 

a co do Twoich odgłosów jeszcze.. to tak samo sie przejmowałem hondą i doszukiwałem sie sam nie wiem czego olałem w koncu i jezdzila, jezdziłą i jezdziła... i nic złego nie wyszło

tu jest silnik chł. powietrzem, musi go być słychać bo niczym nie wytłumiony.... w mojej ocenie wiecej szkody z grzebania jak tak faktycznie nic się złego nie dzieje

 

u mnie na zimno pali na dotyk, a jak jest ciepły 2 razy na 20 trzeba dłużej pokręcić albo odpalić ponownie

Edytowane przez Fedaykin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nautilusa zdanie mam już wyrobione :) jednym słwem :) szkoda słów

 

albo inaczej.. w zasobie słów jakim posługuje się człowiek kulturalny brak jest określenia, które w należyty sposób oddaje to co powinno się o nich powiedzieć :)

 

w razie czego.. chetnie pomoge z odstąpieniem od umowy .. tak w ramach zawodowej zabawy :)

 

a co do zapalania.... to u mnie problem praktycznie zniknął po zmianie świec, jestem ZADOWOLONY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

W b. sezonie chcę samemu wykonać podstawowe zabiegi serwisowe u mojej VX 1900. Serwis olejowy poszedł mi sprawnie (już 2 raz), stosunkowo bezstresowo demomtuję również zbiornik paliwa i uzyskuję dostęp do filtra powietrza. Mam konkretne pytanie? Jak jest z dostępem do świec po zdjęciu zbiornika. Rok temu miałem problem z dostępem do 2ch z 4rech świec i odstąpiłem od wymiany. Pora ponownie podejść do tematu. Czy oprócz długiego klucza do świec coś jeszcze potrzebuję. Proszę o podpowiedż. Pozdrowienia dla wszystkich XV Motonitów.

Święta przed nami - zatem WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam mały problem. Może ktoś jest mi w stanie pomóc ? Wczoraj montowałem gniazdo zapalniczki. W celu ukrycia przewodu zdjąłem siedzenie i odkręciłem dwie śruby od mocowania zbiornika paliwa. Uniosłem delikatnie zbiornik wcisnołem przewód i spowrotem przykręciłem śruby. Po zlożeniu wszystkiego i przekręceniu kluczyka w stacyjce wskażnik paliwa dobija na maxa , opada i delikatnie (na około 1-2mm) podnosi się i to wszystko. Zbiornik zatankowany na full. Gniazdo zapalniczki podłączone bezpośrednio do akumulatora. Możliwe że coś odłączyłem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...