Skocz do zawartości

Kopno motocykla w ciemno


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pewnie dla wiekszosci temat wyda się głupi, ale co tam wkoncu jestem zdesperowany :wink: Otóż mam pytanie: czy ktoś kiedyś kupował motocykl w ciemno (nie oglądając go uprzednio) tzn umówił się ze sprzedawcą ze ten mu go wysle np. firmą kurierską trasą 200 km? (widzialem na allegro aukcje motocykli w których sprzedawcy uwzględniali taką możliwość), ile taki transport moze kosztowac? i czy w ogóle opłaca sie takie cos robic?

Pytam poniewaz z tego co widze do kazdego motocykla mam daleko a i z transportem nieciekawie...

 

Zastanawiam sie nad tym bo na allegro znalazłem kmx'a który mi sie spodobał niestety mam do niego za daleko:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=122940362

Mam jeszcze jedno pytanie czy ktos moze oglądał tego enduraka albo czy ktoś kto mieszka w pobliżu mógłby go obejrzeć ??:wink:

 

Z góry dzieki i Pozdrawiam :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można kupić motocykl bez wczesniejszego obejrzenia go i przejechania sie...??? Rozumiem jeszcze nowy motocykl, ale uzywany? Nigdy, przecież niewiadomo co to jest, jak to chodzi itp. lepiej jechac te ileś kilometrów niż żalować że się kupiło szrot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak kupiłem CRke. Zakup był średni moto fakt pojezdziło troche pol roku bez remontu, ale potem zaczely sie schody :flesje: Oni raczej licza wage wyjdzie cię to napewno którąś stówke, ale wez pod uwage jeszcze laweciarzy niektorzy kasuja 1,20 zl za kilometr pojedziesz z takim ogladniesz i przywieziesz i wyjdzie cie pewnie ciut wiecej niz DHLem.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam jeszcze jedno pytanie czy ktos moze oglądał tego enduraka albo czy ktoś kto mieszka w pobliżu mógłby go obejrzeć ??

Ooo! To już lepsze rozwiązanie.

Nie kupuj w ciemno. Nie można. A co jeśli okaże się, że moto w ogóle Ci nie leży albo co gorsza nie jest w 100% sprawny, albo w ogóle totalny złom? Odradzam.

 

Fakt. Do Oborników masz cholernie daleko, ale na pewno znajdzie się ktoś na forum, kto będzie mógł sprzęta obejrzeć. Ja wrzuciłem swego czasu podobny temat - chodziło o Ducata w Białymstoku. Okazało się, że ktoś z forum już go oglądał, a ktoś inny zadeklarował pomoc. (dzięki, Spidi :flesje: )

Finalnie nie kupiłem go i nie wydałem kasy na wachę, bo okazał się reanimacją, którą gość próbuje sprzedać od 2 lat!!!

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym tak sprzeta nie kupił. No chyba ze cena byłaby jakas extra, super okazyjna widziałbym tego fotki i jeszcze bym wszystko dogadał z kolesiem. Ale tak to tylko jechać oglądac, bo wpakujesz sie w mine i potem bedziesz miał tylko kłopoty !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem częściowo motocykl w ten sposób-pojechałem na miejsce (Piwniczna), sprawdziłem i zapłaciłem. Na miejscu wezwałem kuriera, zapakowalismy KTM`a do busa, wypisaliśmy list przewozowy i następnego dnia miałem go u siebie w Gdańsku. Za tranport płaciłem wtedy Stolicy między 230 a 250 PLN brutto po rabatach. Jeśli przyjdziesz do jakiejkolwiek firmy kurierskiej "z ulicy" to przedstawią Ci cennik detaliczny i wtedy cena jest faktycznie kosmiczna. Najlepiej dogadac się z kimś kto ma firmę i umowę z firmę kurierską. Ja aktualnie przy dużych paczkach korzystam z OPEK`u i moja cena to 30 PLN do 30 kg i za każdy kilogram ponad 30 kg płacę 1 PLN. Czyli waga motocykla=cena transportu plus VAT. Jeśli będziesz potrzebował pomocy to dzwoń, mogę tez w okolicach Gdańska wstępnie sprawdzić sztukę-tel. 501 012 332.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...