Skocz do zawartości

Tworzenie crossa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siema chłopaki mam pytanie mnie strasznie korci jazda cross choc juz go nie mam teraz mam honde cb 250 i chcial bym stworzyc crossa przerabiac to czy pomysles nad wlepieniem silnika do ramy od hondy mtx 80 ? czy nic mi z tego nie wyjdzie :icon_twisted:( prosze o jakies pomysly moze jakies inne? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam ze to trochę zasłaby silnik jak na krosa ten silnik dobrzeby się sprawywał w trasie czzyli w jakims pojeżdzie szosowym typu scigać,choppper ale nie kross bo jest słaby ma ok.10 KM co to jest w teren zeby trochę pojeżdzić w terenie to tak min 20KM musi być.Ale to tylko mój pogląd i zdanie.Jesli bardzo chcesz to mozęsz robić>Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Hondy CB 250 to nawet David Copperfield nie zrobi crossa. Jeżeli chcesz coś taniego na tor to kup CZtke, ew. rame japonki z silnikiem CZ bo silnik takiego mtx to słabo ciągnie, na torze bedziesz musiał go pchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ogólnie to na moje możesz włożyć do mtx silnik do cb 250. Wszystko da sie przerobić, tylko czas i pieniądze. Zawiecha troche słaba w mtx, ale pochodzi Ci tak długo jak zrobisz. Powodzenia w przeróbce. Zapodaj jakieś foty jak bedziesz robić.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary najlepszym wyjsciem przy braku kasy a checi posiadania crossa jest rama z crossowej japoni + silnik z cz 125 ;) Ja tak wlasnie robie :icon_twisted: Zakupilem juz rame z KX 250 z 89 r kompletna z centralka do wymiany (brak tlumienia) za bagatela 700 zl :icon_arrow: i teraz poluje na silniczek i ten nieszczesny amor tylny.

 

 

 

A tu link jakby chcial ktos zobaczyc co to mozna za 700 zl kupic ;p http://www.bikepics.com/members/rudekmzetz150/89kx250/

Edytowane przez RuDeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"za mały i za słaby" - Bzdura totalna, nie ma takiej opcji. Dobra dieta + ćwiczenia = 20kg w 6 miesięcy. Same ćwiczenia nie dają masy, dieta to podstawa (białka, węglowodany) także www.sfd.pl ułuż sobie diete według tamtych tematów, wrzuć na tamto forum a inni ocenią. Do tego gainery, później kreatyna i Pudzian sie chowa. Teraz waże 71kg a ważyłem 48kg. Na twoim miejscu nie rezygnowałbym z mocy na rzecz jakiś pierdopędów. P.S jeżeli zacząłeś ćwiczyć to nie przestawaj, ja jak ważyłem 62kg przestałem ćwiczyć i te 9kg odbijają sie teraz na wyglądzie.

Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...