Skocz do zawartości

Czy warto kupować teraz motocykl?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kilka dni temu sprzedałem samochód bo chciałem kupić motor (tzn. cbr 600) teraz jednak zaczynam dostrzegać tego minusy. I sam nie wiem czy kupować jakąś maszynę czy nie.

Nawet jeśli kupię teraz moto to za ok 2 miesiące będę musiał je sprzedać bo wracam do Irlandii.

Kurcze strasznie się miotam bo nie wiem co zrobić, jak teraz coś kupię a później będę chciał sprzedać to pewnie i tak będę musiał sprzedać taniej i trochę kasy pójdzie w błoto, do tego ubezpieczenie, rejestracja - i wszystko tylko na 2 miesiące.

Do tego nie mam kat A więc jazda z lekkim stresem...

...A tak chciałem pojeździć...

Jakbyście zrobili na moim miejscu?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie papier ze jestem po kursie juz mam, ale nie przystapilem do egzaminu bo akurat spadl snieg i odwolali wszystkie egz. na A, a pozniej jakos brakowalo mi no to czasu...

 

Nie wiem gdzie miałbyś najbliżej, ale np. w Warszawie na egzamin czeka się podobno akurat 2 miesiące.............

Z zaświadczeniem o ukończeniu kursu trzeba uważać, bo nie jest ważne przez całe życie. Po jakimś czasie, chociaż nie wiem po jakim, zwyczajnie wygasa i trzeba będzie cały kurs powtarzać. Reasumując ja bym - tak jak część przedmówców - zadbał o prawo jazdy, a sprzętu w tej sytuacji nie kupował

Edytowane przez jarcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic na wariata!

Poza tym mając na uwadze brak prawa jazdy, Twoje niezdecydowanie i rychły wyjazd do Irlandii to raczej sobie odpuść...

Kiedy bedziesz miał papier i bedziesz przekonany, że nie możesz życ bez motocykla wówczas do nas dołączysz nie pytając czy warto, sam będziesz to czuł jak my wszyscy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...