Skocz do zawartości

Pierwszy wypadek na TSce


speedfriend
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałem swoj pierwszy wypadek na TSce.

Chcialem sie przejechac tska bo dawno nie jechalem (2 tyg.) a ze kuzyn byl u mnie dalem mu swoj rower.

Prykam sobie spokojnie za kuzynem a tu nagle on skreca. :clap:

Ja spanikowałem i wcisnolem hamulce na maks, przednie kolo mi sie poslizgnelo na piasku (aaahh... jak ja te Polskie ulice kocham :bigrazz: :wink: ) i sie przewrocilem, przy około 25km/h - 30km/h.

Skutki:

Ja mam cale lewe kolano i łokcie obdarte, ale co gorsze w moto lusterko pękło, zarysowany przedni błotnik, migacze połamane i jeszcze cos kierownica mi nie pasuje ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja spanikowałem i wcisnolem hamulce na maks, przednie kolo mi sie poslizgnelo na piasku (aaahh... jak ja te Polskie ulice kocham :bigrazz: :wink: ) i sie przewrocilem, przy około 25km/h - 30km/h.

 

 

Nie narzekaj na ulice kiedy sam dałeś dupy.

:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spanikowałem i wcisnolem hamulce na maks, przednie kolo mi sie poslizgnelo na piasku

 

-gdyby nie bylo piasku to i tak bys lezal. Ale masz nauczke. Glowa do gory! jestes jeszcze mlody-a tego typu nauczki sie najlepiej pamieta. Jak bedziesz chodzil 2 tygodnie ze zdartym i bolacym kolanem to sie nauczysz w mig poprawnej obslugi przedniego hamulca. Trzymam jednak kciuki za mniej bolesna nauke!

pzdrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze cos kierownica mi nie pasuje ;(

pewnie sie przestawiło zawieszenie w półkach

 

złap przednie koło kolanami i naprostuj kierownice żeby było ok

 

a tak poza tym wypadkiem bym tego zdarzenia nie nazwał :wink: głupi szlif i tyle :bigrazz:

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj na ulice kiedy sam dałeś dupy.

:clap:

Wiem ze to moja wina.

Ja sie dopiero ucze dobrze jezdzic.

Teraz chce jak najszybciej naprawic Suze i sobie jakis ochraniacze na kolana i łokcie kupic , bo wakacje sie koncza. :wink:

Pozdro speedfriend :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...