Skocz do zawartości

Wszystko o Husqvarnach


Rekomendowane odpowiedzi

ok dzieki za odp motor juz nabyłem zrobiłem remont wymiana korby tłoka i motor cieszko pali;/ niewiem co jest grane co mam robic... i tym wezem nie leci olej jak ja pale albo gasze to dziwnie syczy...

 

Jak go odkręcisz do sprawdzenia to na pewno nie będzie leciał, bo jak pisałem wcześniej olej jest zasysany od góry. Ew. sprawdź membranę (pod lewym deklem, obok sprzęgła), ją też czasem trzeba zmienić.

Co do odpalania to to moto ma wredny gaźnik, często zapłon robi też problemy.

Zakładam, że umiesz palić duże 4t i wiesz co robić w przypadku zalania.

 

pzdr, Adam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok ale odkreciłem ten wąż przy zapalonym silniku i nic nie leci...

Jedynie jak ja próbuję zapalić to syczy... A mógł byś mi powiedzieć jak w niej dobrze ustawić zapłon i gaźnik bo motor jak go pchnę to od metra zapala a jak ja kopie to ni hu hu (no może nieraz załapie).Proszę o szybką odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

do każdej husqvarny korba kosztuje 1000 i trzeba brać u dilera ?? najbardziej interesuje mnie wr 360 ale kumpel myśli o wre125 ..........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a są dostępne w Polsce ?? troche googlowałem i nic nie moge znaleźć a kumpel napala sie na tą wre...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wr'ek na pewno są proxy, bo jak szukałem do swojej to przeglądałem wszystkie katalogi i były na pewno w cenie ok 500zł jakoś, czyli jak konkurencja. A do wre to nie wiem, ale też powinny być. Do husqvarny jest problem z korbami, ale tylko w przypadku 4t, chociaż przy obecnym kursie euro za swoją korbę (oryginał do TE 450 2005r.) dałem 850zł, co nie jest tragedią jak za oryginał i dostępna była od ręki (u mleczka i u zycha, z tym, że u zycha bez rabatu kosztuje 1000zł). Jak nie ma na miejscu to czas oczekiwania wynosi ok 14-16dni, no i zycha nie polecam zdecydowanie, ja wziąłem od niego, bo niby miał wszystko od ręki i dobry rabat dał, a poprzysyłał mi połowę części od 250tki, a połowę od 450tki, rozkuty łańcuszek rozrządu bez zapinki,itp. Generalnie dramat. Straciłem przez niego miesiąc czasu, kupę nerwów i kasy na przesyłki. Nie dość, że sam popełnił błąd to jeszcze bezczelnie odsyłał paczki po wymianie za pobraniem, a później zwrócił mi za 4 przesyłki śmieszne 35zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzę, że w temacie zakupów u Zycha nadal dokładnie nic się nie zmieniło - tzn. my się mylimy na twój koszt i masz problem.

W.g. mojej opinii (popartej doświadczeniem) ten sklep to dno i metr mułu.

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=109158&hl=

Edytowane przez fxrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale znalazłem :D

 

wr/cr 250 498 zł czyli dramatu nie ma troche drożej niż do exc......

 

http://www.motocombo.pl/produkt-9327.html

 

ale do wre 125 nie mogę znaleźć jeszcze poszukam...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisałem swoją historię w wątku o Zych offroad.

 

Moim zdaniem jak robić zakupy do Huski to tylko u Mleczka lub u Demczuka.

 

P.S mam na sprzedaż oryginalną nową uszczelkę pod pokrywę sprzęgła prawdopodobnie do Huski TE 250 ok 2005r. W weekend będę w domu to sprawdzę dokładnie do jakich modeli i z jakich roczników po nr katalogowym, bo teraz nie mam jej pod ręką. Oczywiście przysłał mi ją Zych i nie pasowała do mojej 450..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zależy co, od której i do której - napisz o jakim modelu mowa.

Generalnie tanio nie da się tanio naprawić (przynajmniej tak, żeby jeździło) - prawdopodobnie padł korbowód (to w sumie dosyć optymistyczny scenariusz) a tego używanego się nie dostanie, bo wszystkie huski na to padają. Zresztą huska to nie jest moto gdzie takie rzeczy można wsadzać używane. Koszt remontu od 2k w górę, zakładając, że głowica i reszta silnika zdrowa.

Osobiście przestrzegałbym Cię przed tym zakupem, bo może kosztować o wiele więcej niż się teraz spodziewasz.

 

pzdr, Adam

Edytowane przez fxrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co, od której i do której - napisz o jakim modelu mowa.

Generalnie tanio nie da się tanio naprawić (przynajmniej tak, żeby jeździło) - prawdopodobnie padł korbowód (to w sumie dosyć optymistyczny scenariusz) a tego używanego się nie dostanie, bo wszystkie huski na to padają. Zresztą huska to nie jest moto gdzie takie rzeczy można wsadzać używane. Koszt remontu od 2k w górę, zakładając, że głowica i reszta silnika zdrowa.

Osobiście przestrzegałbym Cię przed tym zakupem, bo może kosztować o wiele więcej niż się teraz spodziewasz.

 

pzdr, Adam

 

 

kolo twierdzi ze pierscienie moze "coś jeszcze" w taką wersje ja nie wierze a motoru "podobno" nie rozbierał żeby sprawdzić co padło. czytałem kiedyś o Huśkach bo sie na Te410 napaliłem ale właśnie te koszta jak coś padnie mnie odstraszyły a tu fakt Adam dobrze mówisz na oryginałach by to najlepiej poskładać było mimo że widziałem na allegro części i nawet silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...