Skocz do zawartości

W maluszka


Muma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziś wracając do domu motorem z moim kolegą udeżyliśmy w fiat 126p

zacznijmy od początku:

Jade spokojnie przez droge zaraz za maluchem.Maluszek powoli zwalnia (około 30km/h) przy monopolowym(rybce) ja zaczynam wyprzedzać (oczywiście po naciśnięciu kierunku) a maluch skręca szybko w lewą strone drogi(bez zasygnalizowania skrętu)........ ja po hamulcach udeżając prawym bokiem w puszke.gdy wychamowałem koleś w puszce uderza sie w głowe i pokazuje jaki ja głupi jestem :icon_question: powoli odjeżdzając.........ja szybko pokozuje mu żeby sie zatrzymał :icon_exclaim: :icon_razz: :icon_razz: a on do mnie co ja sobie myśle wychodzi szybko z malucha z pięściami do bicia....po chwili gdy zagroziłem mu policją troche spokojniejszy sie zrobił spoglądamy na malucha (nic mu nie jest)spoglądamy na moją suczke a tam szkielet od obudowy skrzywiony i potłuczony kierunek.Oprócz tego zbite kolano i mój zbity łokieć

Oszczegam was Koluszkowianów uważajcie na debila w niebieskim maluchu z żółtymi dodatkami(spojler)

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zmiłuj. Jesli do mnie cos takiego by wyskoczylo to by juz do tej puszki na rekach wracalo. Na niektorych dziala tylko pozadny oklep na otrzezwienie a tym bardziej jesli nie byla by to moja wina. Policja mozna male dzieci straszyc :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sterasz bo zaraz wlasnie bede jechal do domku moto :icon_exclaim: a rano tez mialem dwie takie sytacje....mam nadzieje ze limit na dzis wyczerpany

 

To uwazaj na siebie, bo serio mowie - biometr dzis wyjtkowo niekorzystny na :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, to wezwaliscie policje i co dalej, bo opowiesc troche bez zakonczenia, co, podaliscie sobie rece i rozjechaliscie sie czy co??

 

a poza tym, co to jest "oszczegam" ? mi sie kojarzy ze szczaniem

Edytowane przez Chri$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to się raczej zakończyło na obejrzeniu strat (wnioskując z postu autora) jeśli policji nie wezwali, czemu się dziwię, bo zawsze te pare złotych byś dostał na naprawe a tak palant sobie dalej jeździ jak by nigdy nic.

Pozdrawiam Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety byłaby twoja wina. Na skrzyżowaniu sie nie wyprzedza, a kierunek pewnie włączony był, tylko gorzej z widocznością w tych starych parchach. Tak już jest, że trzeba uważać na tych cieciuchów, ale ważne, że nie dałeś mu spierdzielić. Pewnie jakiś młody dresik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...