Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli Tarbor to tylko gadać z właścicielami np na bajzlach w Warszawie na pradze mają sklep gdzie nie stargujesz nawet 10 pln za to na bazarach można urwać parę groszy ja mam kórtke i spodnie i jestem zadowolony proporcja jakość cena ok :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Chcialbym kupic ciuchy z Tarboru i w zwiazku z tym mam pare zapytań:

 

1. Jak jest z cenami w sklepie i na motobazarach? Czy różnią się bardzo? Jak mają się do cen w ofercie internetowej?

 

2. Czy skóry te mają dobrą wentylację na zbliżające sie letnie upały? (chodzi głownie o kurtki)

 

3.Czy w Krakowie jest sklep Tarbor'u? A jeśli jest to w którym miejscu?

 

Za pomoc z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2. Czy skóry te mają dobrą wentylację na zbliżające sie letnie upały? (chodzi głownie o kurtki)

 

 

Mam dwie kurtki z Tarbora

model K-10 i K-03

w obu brak wentylacji, ale i tak jestem z nich zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym kupic ciuchy z Tarboru i w zwiazku z tym mam pare zapytań:

 

1. Jak jest z cenami w sklepie i na motobazarach? Czy różnią się bardzo? Jak mają się do cen w ofercie internetowej?

 

2. Czy skóry te mają dobrą wentylację na zbliżające sie letnie upały? (chodzi głownie o kurtki)

 

3.Czy w Krakowie jest sklep Tarbor'u? A jeśli jest to w którym miejscu?

 

Za pomoc z góry dziękuję. Pozdrawiam.

 

 

Mam do sprzedania kurtke Tarboru model K-01

Jest nowa jezdzilem w niej zaledwie kilka razy

Cena do negocjcji

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata na virago jeździłem w klasycznej skórze, model k05 jeśli się nie mylę. nie powiem, nie było źle :icon_rolleyes:

wentylacja żadna. sklepu w ck mieście nie ma, ale jako dealera podają:

KRAKÓW

Sklep motocyklowy

MOTOR FAN

ul. Kamińskiego 53A

tel.012 655-45-65 fax 012 655-65-90

www.motorfan.pl

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania kurtke Tarboru model K-01

Jest nowa jezdzilem w niej zaledwie kilka razy

Cena do negocjcji

 

Pozdrawiam

 

Dokladnie ten model mnie interesuje. A jaki rozmiar? Bo ze mnie raczej wielki chłop nie jest: 170 wzrostu i budowa taka zwyczajna, nie chudy, nie gruby. O szczegóły zapraszam na priv. Odpisze dopiero w poniedzialek, bo wyjeżdzam jutro do szkoły.

Pozdrawiam.

 

3 lata na virago jeździłem w klasycznej skórze, model k05 jeśli się nie mylę. nie powiem, nie było źle :)

wentylacja żadna. sklepu w ck mieście nie ma, ale jako dealera podają:

KRAKÓW

Sklep motocyklowy

MOTOR FAN

ul. Kamińskiego 53A

tel.012 655-45-65 fax 012 655-65-90

www.motorfan.pl

jsz

 

Dzięki, napewno tam zaglądne jak sie sesja skończy, wtedy czas wróci do normy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją skórę mam juz ponad 10 lat i jest super, wyblakły nici, ale szwy trzymają. Dodam, że tak naprawdę nigdy jej nie konserwowałem, jedynie przecierałem szmatką wilgotną. Co do wentylacji to niestety nic nie ma.

Wykonana jest ze skóry bydlęcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

 

Temac co prawda juz pare miesiecy odpoczywa, ale nie chce otwierac nowego wiec sprobujemy tutaj..

Czy szanowni uzytkownicy Tarbora moga rozwiac watpliwosci dotyczace zamka do spinania kurtki ze spodniami...

Czy te wielokrotnie wychwalane kurteczki maja takowy..??

 

Pzdr.

 

DWM

Edytowane przez DeWalMar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szczerze mówiąc nie wiem jak jest obecnie z ich ubraniami, jednak jakieś 10-12 lat temu, to mieli całkiem przyzwoity poziom. Przynajmniej jak wówczas dla mnie i na tamte czasy.

Jak jest teraz nie wiem, ale co do sklepów to wszystkie przedstawicielstwa prawdopodobnie znajdziesz tu

http://www.tarbor.pl/index.php?mode=sklepy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarbor to solidna firma.

 

1. Ceny na motobazarze, na stronie internetowej i w sklepie firmowym w Warszawie dokładnie te same.

2. Wentylacja praktycznie żadna, ale solidnie wykonane i z dobrej skóry.

 

Ponadto jeśli jesteś "nietypowej" budowy ciała (np. szczupły i wysoki albo masz posturę drwala :wink: ) to za te same pieniądze uszyją Ci ciuch na wymiar w ok 2 tyg (podobno zdarzało się nawet szybciej).

Jeśli coś ci się uszkodzi np. rozerwiesz pół nogawki to bez problemu Ci naprawią za cenę odpowiadającą dokładnie 1/4 ceny spodni - czyli pół nogawki :wink:

 

jeśli to mają być Twoje pierwsze ciuchy to jest to bardzo dobry wybór - przyzwoita jakość za rozsądną cenę. Posłużą Ci tyle, że jeśli za jakiś czas zechcesz kupić coś z wyższej półki to spokojnie zdążysz odłożyć kasę.

Edytowane przez Liartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ODŚWIEŻAM!

 

W końcu znalazłem skóry, które mnie zainteresowały! W dodatku Polskie =]

Zamierzam kupić kurteczkę, jednak zastanawiam się nad trzema modelami, a mianowicie: VENTUS, K-25 AIR i K-28 AIR (ta najmniej mi się podoba wizualnie). Najbardziej interesuje mnie VENTUS i chętnie poczytam Wasze opinie na jej (ich) temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...