Skocz do zawartości

Myślicie że nadaje się dla dziewczyny


gosia19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Hej ja odradzam moim zdaniem jak za urzywana maszyne to wolaja za duzo za te pieniadze znajdziesz cos lepszego ale jezeli chodzi o marke to cos wloskiego lub francuskiego zadne miksy polska & korea lub cos w tym stylu poprostu mszcza sie za Dewo POZDRO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kiego odkopujecie takie stare tematy

 

Świerzy user, stary temat - czyli wszystko w normie

hehe powinni wymyślić na forum test dla nowych z regulaminu

Najpierw niech przeczytają regulamin potem 20 pytań z regulaminu i problem byłby rozwiązany :buttrock: :flesje:

Edytowane przez zaxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem motocyklowi maniacy :( Ostanio złapałam chyba bakcyla motocyklowego i zastanawiam się nad zakupem tego sprzętu - http://www.swistak.pl/aukcje/2069747,PEUGE...yna-1997-r.html

A co wy o nim myślicie. Fajny, nie? :P

 

 

Skuter za 9,300 :flesje: Kobieto daj spokuj za ta cene mozna kupic starszy ale juz dobry motocykl o pojemnosci 500ccm np suzuki GS 500 albo Kawasaki GPZ500,chyba ze cos mniejszego ale nie skuter....,nie baw sie w to tylko mysl nad czym "ladniejszym" :buttrock:

 

kupuj lepiej za tą kase cebre 600 a jak masz odwage to 900 i dzida na drogi. chociaż może 900 to przesada jak na pierwssze moto.

 

 

Stary Ty juz lepiej nie doradzaj....CBR-e na pierwsze moro??ja Cie prosze!!!!!Dziewczyna chciala kupic skuter a ty jej Cbr-e 600 polecasz nie daj Bog 900......Niewiedomo czy nawet ma prawko.....na CBR-e trzeba miec umiejetnosci......

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock: Nieraz to az sie plakac chce..Dziewczyna dala temat w dziale motorowery,chce sobie kupic chyba pierwszy raz w zyciu cos co ma dwa kola i jedzie samo.A wy,,kup cebre 600_gpz 500" chcecie ja od razu zabic.skad wiecie ze miala kiedy kolwiek wczesniej stycznosc z motocyklami mysle ze nie bo jak by chciala kupic cebre600 :flesje: to by dala ten temat wdziale sports\nacked a nie motorowery :( troche pomyslunku.a co do skutera to mysle ze za te pieniadze masz np nowego Peguota Jetforce wyglada naprawde super :P pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock: Nieraz to az sie plakac chce..Dziewczyna dala temat w dziale motorowery,chce sobie kupic chyba pierwszy raz w zyciu cos co ma dwa kola i jedzie samo.A wy,,kup cebre 600_gpz 500" chcecie ja od razu zabic.skad wiecie ze miala kiedy kolwiek wczesniej stycznosc z motocyklami mysle ze nie bo jak by chciala kupic cebre600 :flesje: to by dala ten temat wdziale sports\nacked a nie motorowery :( troche pomyslunku.a co do skutera to mysle ze za te pieniadze masz np nowego Peguota Jetforce wyglada naprawde super :P pozdrawiam

 

Masz racje tylko chyba sobie nie zdajesz sprawy ile ludzi zaczyna wlasnie swoje kontakty z motocyklami na kursie a potem kupuja wlasnie GPZ-ty albo GS-y.....CBR-a to stanowcza przesada.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glownie o cebre mi chodzilo :buttrock: Teraz prawoajazdy na motocykl czy to na katA czy A1 zdaje sie jakims Hujoczengiem 125 w 4T... :flesje: Mysle i tak jest szok jak sie kobitka oswoi z tym a potem siadzie nawe na gs500 ktore to moto jest stosunkowo slabe do pojemnosci:P

 

Ps mysle ze malo jest ludzi (kobiet)ktore wczesniej w zyciu nie mialy stycznosci z moto i od razu robia prawojazdy.jezeli tutaj kolezanka szuka skutera 50cmm i wie gdzie tka itemat nalezy umiescic to zdaje sobie sprawe ze nie miala wczesniej kontaktu z moto.ZDanie karty motorowerowej na manulalu moglo by sprawic klopot wiec moze dlatego skuterek na poczatek.prawojazdy jej nie ucieknie a z jazdą i zasade jazd bozna nawet i na takim czyms :( Dziekuje.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glownie o cebre mi chodzilo :buttrock: Teraz prawoajazdy na motocykl czy to na katA czy A1 zdaje sie jakims Hujoczengiem 125 w 4T... :flesje: Mysle i tak jest szok jak sie kobitka oswoi z tym a potem siadzie nawe na gs500 ktore to moto jest stosunkowo slabe do pojemnosci:P

 

Ps mysle ze malo jest ludzi (kobiet)ktore wczesniej w zyciu nie mialy stycznosci z moto i od razu robia prawojazdy.jezeli tutaj kolezanka szuka skutera 50cmm i wie gdzie tka itemat nalezy umiescic to zdaje sobie sprawe ze nie miala wczesniej kontaktu z moto.ZDanie karty motorowerowej na manulalu moglo by sprawic klopot wiec moze dlatego skuterek na poczatek.prawojazdy jej nie ucieknie a z jazdą i zasade jazd bozna nawet i na takim czyms :( Dziekuje.. :P

 

 

ja robilam prawko na Jinlun 150ccm :D

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. skąd masz kase? ;P

2. na czym jezdzilas wczesniej ? (niczym?)

3. kto bedzie przy tym robil / placil za serwis

3. dobrze ze zaczynasz od skutera

4. mozesz kupic dobrego 3 razy taniej

 

:(

 

 

a Ty odrazu chcialbys wszystko wiedziec..... :flesje: :buttrock: na pewno ciezko zarobila....zreszta jak wszyscy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz 19lat...rob prawko na kat "a" i sie nie baw w skutery.

A ja uważam - możecie się ze mną nie zgadzać - że rozpoczęcie przygody z dwoma kółkami od skutera to w przypadku naszej 19-letniej Koleżanki niegłupi pomysł; osobiście Ludix niezbyt mi się podoba wizualnie (wolę np. Elyseo/Elystara), ale, jak to powiadają, de gustibus non est disputandum.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...