Skocz do zawartości

1000 km ciaglej jazdy.


HARPAGAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie oto pytanie bo nigdzie nie znalazlem na nie odpowiedzi. czy mozliwe jest przejechac 1100 km z przerwami tylko na tankowanie i wc???

 

Witam, parokrotnie trasa Mediolan-Wroclaw (1300 km) . wyjezdzalem ok 6 rano, na miejscu bylem ok 18-19stej wciaz z zapasem sili checi do jazdy, ale trasa miedzy wroclawiem a warszawa nie nadaje sie do ciecia po ciemku, wedlug mnie.

 

Komfort jazdy - szczegolnie na dluugich dystansach na autostradach niesamowicie wrecz poprawiaja zatyczki do uszu- mala rzecz a cieszy :)

 

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja njdalsza trasa mototocyklem to AFRYKA.

 

Najwięcej jednego dnia udało mi się zrobic 1100km.

 

Ale tak przeciętnie to 700-900km.

 

Przerwy na tankowanie (tak co 240-270km) i tak czasem na mały odpoczynek.

Startowałem 6-7:00 rano i złaziłem z moto 20-21:00.

 

Dodam, że jechałem w 2 osoby z pełnym bagażem - na DRAGSTARZE classicu 650.

 

Spokojnie się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600 km w jeden dzień z pasażerem. Zrobiłem dystans W-wa - BRNO (moto GP) z pasażerką - to oczywiście jest dalej ale nie zrobiliśmy tego na raz. Ścigacze nie nadają się dla pasażera bo strasznie bolą go plecy i zgięte nogi (drętwieją). Za to kolega na chopperze robił po 150 km bez zatrzymywania z pasażerką. Sam byłbym w stanie "sieknąć" pewnie z 800 tylko raczej nie w Polsce. Jak jechałem autem do Włoch to 1200 km to była czysta przyjemność

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000 km to robię bez sikania. Nie róbmy z tego legendy. Przy dzisiejszych motocyklach to nie jest już wielkie wyzwanie. Ot trochę chęci. Było już kilka razy na forum o rekordowych przejazdach.

 

Gratuluje pecherza :D. Ktos sie wczesniej wypowiedzial, ze problemem zwykle jest nie motocykl, ale organizm, a ten ma swoje ograniczenia. No i pogoda. No i drogi. No i przepisy :crossy:

 

Moj rekord to morze srodziemne - Krakow z pasazerem w jeden dzien nakedem. Bolalo. Wczoraj z kolei jechalem z Pragi do Krakowa caly czas w deszczu. Do teraz sie trzese z zimna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...