Skocz do zawartości

Zaproszenie na 1 etap spacerowy


ildiavolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

VI Międzynarodowy Rajd Katyński (26.08.06 - 10.09.06)

 

UWAGA !!! W dniu 26 sierpnia 2006 roku o godz. 10:00 sprzed Grobu Nieznanego Żołnierza,

na Pl. Marszałka Piłsudskiego w Warszawie, nastąpi uroczysty start

VI Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego.

 

Pragnę zaprosić wszystkich Państwa, wszystkich naszych Przyjaciół, na start VI Motocyklowego Rajdu Katyńskiego, na Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego w sobotę 26 sierpnia 2006 r. na godz. 10:00.

Motocyklistów zapraszam również na pierwszy, spacerowy etap do Sokółki i na ognisko przygotowywane dla nas przez wladze i mieszkańców miasta.

 

www.rajdkatynski.net

 

 

Info z oficjalnej stronki M.M.R.K. Pomyślałem sobie że pewnie znajdzie się na tym forum parę osób, które będą chciały przyjechać choćby na sam start z placu Piłsudskiego.

 

Pozdro dla prawdziwych

 

:icon_razz: ZŁY BOB :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem sobie że pewnie znajdzie się na tym forum parę osób, które będą chciały przyjechać choćby na sam start z placu Piłsudskiego.

I bardzo dobrze pomyślaeś, jeżeli będę miał wolne w pracy to z pewnością przyjadę.

Edytowane przez Maro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze pomyślaeś, jeżeli będę miał wolne w pracy to z pewnością przyjadę.

Dzieki za info: wybierałem się na cały rajd ale niestety z różnych przyczyn nie jadę, za to fajnie bedzie podjechać z całą ekipą do granicy i poczuć ten klimat coby za rok pojechać...Kto jeszcze sie wybiera???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem sobie że pewnie znajdzie się na tym forum parę osób, które będą chciały przyjechać choćby na sam start z placu Piłsudskiego.

...Zly... bo tak sobie wczoraj przy browarku... z paroma czarnuchami... :) stwierdzilismy ze chyba brykniemy sie z Wami do sokolki :)... ale napisz prosze... jakie sa opcje noclegowe?

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano!

 

W zeszłym roku mieliśmy do dyspozycji jakiś tubylczy budynek OSiR. Było trochę łóżek ale ja np. kimałem na ziemii. Podejrzewam że w tym roku będzie to samo tzn. dach będzie, ale jakiś śpiwór pasowałoby mieć.

Pozatym to niewielu będzie spało :) (jeśli wiesz OCB)

 

PZDR

 

:) ZŁY BOB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas!

 

Bierzemy spiwory i karimaty. Jak na miejscu sie okaże, ze nie ma gdzie kimać, to się zawiniemy i polecimy do Piszu (160km) albo do Białowieży (120km). Wezme na wszelki wypadek klucze od domku :)

Damy radę - byle nie padało w weekend! :) :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert

Jadą chyba 43 motocykle więc miejsca na

podłodze może zabraknąć chyba że w stołówce.

Ja was odprowadzam z Wojtkiem i Zbyszkiem do Wilna

i na wsjkij słuczaj biorę namiot. Miejsca przed budynkiem

jest do oporu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert

Jadą chyba 43 motocykle więc miejsca na

podłodze może zabraknąć chyba że w stołówce.

Ja was odprowadzam z Wojtkiem i Zbyszkiem do Wilna

i na wsjkij słuczaj biorę namiot. Miejsca przed budynkiem

jest do oporu

...no wiec wlasnie o to mi chodzi... ale zrobimy tak jak waski (rob_rocki) pisze... :clap: ...bo namiotu mi sie nie chce brac... ani tym bardziej rozstawiac :bigrazz:... btw. tez dysponuje pewna tajna miejscowka na mazurach :wink:

 

pozdr,

w

 

ps.

...rob oczywiscie na w-end zapowiadaja... deszcz :biggrin:

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o której będziecie w Białymstoku i czy można z Wami jechać z Białegostoku do Sokółki?

 

Ciężko powiedzieć o której będziemy w Białymstoku. Jak chcesz się przyłączyć i polecieć z grupą te parę kilometrów do Sokółki, to zadzwoń do Wiktora (organizator rajdu) on, na pewno w przybliżeniu będzie wiedział.

 

No i jeszcze nawiązując do noclegów to ja bym się tym na waszym miejscu w ogóle nie martwił. Macie psiewory i więcej wam nie trza. Tylko chęci trza i pogody choćby japońskiej (czyt. jakotakiej)

 

Wojtasik, Rob... a Jankiela nie udało wam się namówić? :clap:

 

Galar... a co ty tak tylko do Wilna? Urlop przekimałeś na jakichś plażach czy co? :biggrin:

 

Pozdriawiam wszistkich, ktiórzy uważiają żie są fajni!

 

:wink: ZŁY BOB :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje slonko najdrozsze bobie zwany zlym ,ty moj kochany mezczyzno ktorys jeden z niewielu kochany przeze mnie w pupe dlaczego sam mnie nie namowisz???

 

przpypominajac sobie 14 dni spedzonych z toba na wspolnej wyprawie gdzie spalem na kamieniach i biorac pod uwage to ze proponujesz nocleg w podobnych warunkach, zachecony rowniez obecnoscia Twej zacnej postaci oczywiscie ze daje sie namowic

 

 

pzdr i ko....ci.wpup.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przpypominajac sobie 14 dni spedzonych z toba na wspolnej wyprawie gdzie spalem na kamieniach i biorac pod uwage to ze proponujesz nocleg w podobnych warunkach, zachecony rowniez obecnoscia Twej zacnej postaci oczywiscie ze daje sie namowic

 

No to nieźle bedzie :wink:

 

:bigrazz: ZŁY BOB :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...