Skocz do zawartości

Jazda w pionie - pomoc:)


KuBA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To co napisałeś Heniek myslę, że nie jest prawdą, BO:

 

(paliwo w baku jest, to akurat można wykluczyć)

Takie motocykle muszą nawet w takim położeniu pracować prawidłowo, ponieważ np. wjazd pod stromą górę na "przerywającym" motocyklu nie jest przyjemny... (to samo tyczy się jazdy na jednym kole) i muszą być do tego przystosowane.

Zresztą nie tylko KuBa jeździ 2T na jednym kole :)

 

Także wydaje mi się że to wina regulacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i jezdza na jednym kole. Ale Chodzi o jazde w pionie a nie zwykłą jazde na jednym kole. Dla mnie pion to jazda na kole pod kątem 80-90stopni. A nie 45 stopni a to jest spora różnica. Troche siedzę w temacie stuntu i wiem że sporo osób narzeka na takie zachowanie motocykla na gaznikach w konkretnym pionie.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos tutaj udaje z sibie chyba wiekszego stuntera niz jest :icon_razz: bo z wlasnych doswiadczen oraz kumpli to wiemy zeby zrobic piona 90 stopni to naprawde trzeba byc dobry i napewno nie miec blotnika na tyle bo to jest takie odchylenie ze wszystko co wystaje zza kolka (jak patrezysz na motocykl z boku) to jest zdarte! nie wiem moze walisz takie piony, ale tylko mowie ze to nie jest latwe! a co do przerywania to np derbi senda nie ma z tym problemow! w niektorych gaznikach sa stosowane jakies pompki etc paliwowoe i to pomaga! ale powiem wam ze nawet KTM LC4 supermoto przerywa na ponad pionie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bikepics.com/pictures/654415/ chodzi mniej więcej to takie coś. Przy czymś takim już przerywa, a co do obdzierania tylnego błotnika to nie wiem, u mnie nic, ostatnio dojechałem aż za daleko co skończyło się majgnięciem w tył i obtarcia błotnika nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bikepics.com/pictures/654415/ chodzi mniej więcej to takie coś. Przy czymś takim już przerywa, a co do obdzierania tylnego błotnika to nie wiem, u mnie nic, ostatnio dojechałem aż za daleko co skończyło się majgnięciem w tył i obtarcia błotnika nie było.

 

Jezdzisz z hamulcem na gumie czy bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...