Skocz do zawartości

Rój Szerszeni - Honda Hornet CB 600, Hornet CB 900,


Rekomendowane odpowiedzi

ja miałem taką najprostszą szybke z plastiku za 70zl, ale zdjąłem bo cały ped powietrza walił w kask, juz lepiej przyjac na klate

 

Przy jakich prędkościach zaczynała Cię męczyc?

 

Bo właśnie, szukam jakiejś sprawdzonej- ktoś pisał "Piug'a" czy coś takiego.

 

W sumie to do 160 jest przyjemnie- ale wiesz, czasem sie chce odkręcic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie THX 4 u!!!!

 

Otto chodziło, znalazłem i myśle że będzie w sam raz!!!

 

Mam jeszcze pytanie- co myślicie o wydechach Scorpion- sugeruje się do mojej X4 parametrami z Hondy CBR600 F- chodzi głównie o kręcone prędkości obrotowe i napad mocy- ktos je testował (wydechy!!)?? Drogie są nieco bo wybrałem karbonowe owale- będą się komponowac idealnie ale lubie znac zdanie wymieniane "przy piwku".

Kurcze te moto wymaga ode mnie czegoś więcej jak długie rury Akropowika czy innego ryłowyjca (bez urazy 4 fanatic), ale na orginałach jakoś nie moge jezdzic...

Pozdro!!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie ,dawno mnie nie było.

 

Mam pewną zagwozdkę czy wiecie jak zbudowane jest zawieszenie w Hornet 900 2003 a i czym się różni w budowie wewnętrznej od rocznika 2004 . Mam zamiar przerobić zawiech na regulowany. Wydaje mi się że wystarczy wymienić śruby do regulacji i powinno działać ale nie mam 100% przekonania.

 

 

 

A tak nawiasem Seba stronki te puszczałem już w obieg jakiś czas temu, niestety nic znacznego się w nich nie zmieniło , Znalazł byś może coś do turystyki jakieś mocowania bagaży do 900 .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mysle o zakupie Hornet 900. Mam 189cm wzrostu i troche sie obawiam ze moge wygladac na 919 jak na maszynce do miesa. Wiem, wiem ...zarwacam gitare pierdolami ale wierzcie mi, ze nie mam jak tego sprawdzic. Obecnie przebywam w kraju w ktorym ciezko jest znalezc jakis dobry sprzet, nie mowiac juz o fajnym hornecie. I tak sprawdzam za i przeciw...wiecie jak to jest jak sie czlowiek podpala do kupna motocykla. Pocieszcie mnie i piszcie ze wszyscy hornecisci to koszykarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, nudą tu wieje:)

Szykować Szerszenie, niedługo sezon:)

Jak ktoś chce zobaczyć, ostatnio zrobiłem filmik z wycieczki z tamtego sezonu... ttuuuutaj Pozdrawiam

 

Edytowane przez Bulka

http:// www. youtube.com/watch?v=58UQ3PZctuA Passion of motorcycles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że do drużyny koszykarskiej, to by mnie nie wzięli.

Mam 170cm, ale jakoś daje radę na 919-tce. Podczas jazdy to nie przeszkadza, natomiast mógłbym być trochę większy na parkingu.

Jest różnica między 600, a 900 w gabarytach i 900-tka wcale nie jest małym moto.

Nie wydaje mi się abyś głupio wyglądał na dużym Hornecie.

 

pozdr Maciej

654

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Panowie, mam Horneta z 2001r, chciałbym zmienić w nim pare rzeczy żeby był jeszcze lepszy chociaż wszak dobry jest...

 

Mianowicie, czy znacie jakieś zamienniki przedniego i tylniego zawiecha które pasują do HORNETY? Chodzi mi tu głównie o jakieś regulowane lagi, i porządny tylni amorek również z regulacją. Aha no i jeszcze czy lampa z roczników 2003 da sie zaadap tować do 2001?

 

Pytam bo nie moge znaleść nigdzie takich info...

a szukam już hoho

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...