Skocz do zawartości

Od zera...


Gość Niecne Zielone Oczy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niecne Zielone Oczy

Witam Niecne Zielone Oczy, współczuję gleby - znam ten ból... Ciesz się jednak, bo masz dobrego instruktora, mój to laik. Swoją drogą, fajnie Ci, że tak sobie możesz "przebierać w tych motocyklach"(zakładam, że u Ciebie, od wyboru do realizacji kupna bardzo blisko).

Trzeba sporo siły, żeby opanować cruisera, chociaż na nim wypada się godnie toczyć, a nie śmigać nocnymi ulicami.

Pozdrawiam, zycze udanych jazd.

 

 

 

Heh, to przebieranie to tak wiesz, w marzeniach na razie:)

Marzę sobie to o tym, to o tamtym, a jak przyjdzuie co do czego, to będę żyła tylko na najtańszym chrupkim pieczywku i odkładała kasę na własna maszynę:wink:

Instruktorzy są cudowni, to musze przyznać, te niezbywałe ilości cierpliwości naprawde mi imponują:bigrazz:

Trochę się z tą siła boję, że na cruisera to mnie jest za mało (czterdziści pare kilo potwora), ale nadrabiam mnóstwem dobrych chęci i entuzjazmu. Jazda na motocyklu jest tak niesamowicie przyjemna, nie spodziewałam sie, że bedzie aż tak fajnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze od 2 miesiecy... o moto marzylem chyba zaczalem jak mialem 9 lat :) wlasnie teraz dostalem niedawno moją dt-tke ... podstawy takie o sprzęgle kiedy wciskac itd znam z jazdy samochodem ( ojciec mi czasami pozwalal przejechac sie ;) )no i mialem tylko problemy z ruszaniem ( wiadomo dt-tka zrywna ale malo mocy ma... i balem sie dac ognia przy puszczaniu sprzegla ;) ) wkoncu gdy mi sie udalo ruszyc jade przez nasz sad ( na dzialce ) 1, 2 ... jakbym umial jezdzic sprzęgło... nawet nie wiem kiedy wciskałem podświadomie to robiłem... jakbym już był 'weteranem' :flesje: Pozniej pare godzin na naszej łączce ( pare godzin tzn pare dni :flesje: ) i w jezdzie, w jezdzie w terenie wymiatam ( no moze praaaawie ;) ) ale ogolnie to mi bardzo dobrze to wszystko wchodzilo :) Dziedziczne chyba bo ojciec tez kiedys mial swira na pkcie motorow :biggrin: nikt mnie nie uczyl jezdzic ( no procz obslugi sprzegla ) wiec jestem troszku samoukiem :cool:

 

Pozdro :biggrin:

Edytowane przez Baklazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niecne Zielone Oczy

cześć;)

Chciałam powiedzieć, że zaliczyłam dzisiaj mega potężna glebę, skończyło się na ostrym dyżurze w szpitalu bielańskim:)

Mam imponująca dziurę w łokciu:)

No więc było tak...jade sobie, robie przeciwskręt i nagle plan manewrowy mi się skończył i jakiś cichocieny krzaczor mnie podciął:flesje:)) i się wyrżnęłam ostro.

Najpierw glebe widziałam, a potem to już tylko biegnącego Tomka Kulika:) który spędził ze mną dobre 2-3 godziny w szpitalnej poczekalni, co była bardzo urocze i w ogóle jestem strasznie strasznie wdzięczna, bo czułam się naprawdę średnio i nadrabiałam bardziej miną (łokiec boli jak diabli);).

Byle się szybko goiło, wracam po weekendzie i chcę znowu na motocykl:) Rękę przyklei się taśmą klejącą, byle jeździć!!!

 

Pozdrawiam, zakochana w motocyklach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć:flesje:

Chciałam powiedzieć, że zaliczyłam dzisiaj mega potężna glebę, skończyło się na ostrym dyżurze w szpitalu bielańskim:)

O Boże!!! Co Ty tam wyprawiasz na placyku? Chcesz chłopaków wykończyć? Swoją drogą podziwiam Twoją determinację. Może wreszcie uda się zdefiniować "prawdziwego motocykliste"? ;)

Wylizuj razy i ucz się dalej.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mnie naszlo, ciekawe czy ktos kto nigdy nie jezdzil rowerem dalby rade nauczyc sie jezdzic na motocyklu ? Chodzi glownie o utrzymanie rownowagi, bo jak sobie przypomne moje jazdy na rowerze w wieku 4 lat to... :) .

Edytowane przez Cerberus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć:biggrin:

Chciałam powiedzieć, że zaliczyłam dzisiaj mega potężna glebę, skończyło się na ostrym dyżurze w szpitalu bielańskim:)

Mam imponująca dziurę w łokciu:)

No więc było tak...jade sobie, robie przeciwskręt i nagle plan manewrowy mi się skończył i jakiś cichocieny krzaczor mnie podciął:biggrin:)) i się wyrżnęłam ostro.

Najpierw glebe widziałam, a potem to już tylko biegnącego Tomka Kulika:) który spędził ze mną dobre 2-3 godziny w szpitalnej poczekalni, co była bardzo urocze i w ogóle jestem strasznie strasznie wdzięczna, bo czułam się naprawdę średnio i nadrabiałam bardziej miną (łokiec boli jak diabli):biggrin:.

Byle się szybko goiło, wracam po weekendzie i chcę znowu na motocykl:) Rękę przyklei się taśmą klejącą, byle jeździć!!!

 

Pozdrawiam, zakochana w motocyklach:)

 

 

Niecne Zielone Oczy jak łokieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niecne Zielone Oczy

Cerberus---> ja tez nie jeździłam na rowerze, jest dobrze (powiedzmy), z równowaga nie ma nawet takich wielkich problemów jak wydawało mi się na początku:0

 

Jurjuszi----> ja dziwne rzeczy wyprawiam na placyku, mam nadzieje, że nie wykończę chłopaków, szkoda by było:) Staram sie jak moge, naprawdę, ale zdarza się czasem tak, że plac manewrowy się znienacka i niecnie kończy:D

 

Ithriel---> Nieźle:). Boje się zajrzec pod opatrunek:) A tak poważnie, to własnie wróciłam w weekendowego wyjazdu pod namioty, więc nie ruszałam czystego opatrunku, natomiast teraz nadeszła chwila prawdy. Trochę boli, nie mogę wyprostować normalnie ręki i oprzeć sie na niej jakos mocniej, ale ogólnie jest coraz lepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka gleb musisz zaliczyc

 

Nie musiałas sobie brac tego az tak doslownie :mr.green:

 

Masz dziure czy takie bardziej zdarcie ? Jak zdarcie to lajtowa sprawa tylko zobacz czy jest w miare czysto do okola, poniewaz jak ci sie ten brud wrosnie to koniec zostaje na baaaaaardzo dlugo. Ja po glebowaniu w piach az koszulke podarlem, ale jeszcze 2h polatalem ;p a potem u kuzynki mydlo, szczotka i pomoc paznokcia i pol godziny skrobania, a jak sie w miare zagoilo (tylko swieza skora juz zostala to replay na rowerze i znowu lokiec skasowany ;p )

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziwne rzeczy wyprawiam na placyku, mam nadzieje, że nie wykończę chłopaków, szkoda by było:) Staram sie jak moge, naprawdę, ale zdarza się czasem tak, że plac manewrowy się znienacka i niecnie kończy:D

 

O ile pamiętam, to tam od placu do krzaczorów jest kawałek :D.

Napisz, kiedy będziesz jeździć, może warto przyjechać i popatrzeć na "stunt" ;). A może jakiś film z tego zrobić :icon_mrgreen:.

Szybko zdrowiej i wracaj na moto.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niecne Zielone Oczy

ALe nie dojechałam do samych krzaczorów, glebe zaliczyłam dosłownie na granicy, gdzie plac manewrowy jest malowniczo otoczony pasmem żwiru i szkła, zaraz potem zaczyna sie piach i ta wysuszona jak na sawannie trawa:)

Kask grzmotnął już o ziemie, reszta nie doleciała i było na tym paśmie żwirowo-szklanym, niestety:)

 

Mam starcie i dziurę, jestem barwna:-D W szpitalu podczas czyszczenia lekarz mi powiedział, że widać trochę kości. Pouczające doznanie, ujrzeć własną kość, ale wolałam sie nie przyglądać. W każdym razie chyba jestem trollem, bo regeneracja błyskawiczna, tylko patrzec aż znów wsiądę na motocykl:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niecne Zielone Oczy

My kobiety mamy to do siebie, że szybko się zbieramy jak nam na czymś zależy :biggrin:. Powodzenia.

 

Święte słowa:)

Powiedziałabym, że dla mnie mają nawet drugie dno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa:)

Powiedziałabym, że dla mnie mają nawet drugie dno:)

 

Heh, widzę że Rambo przy Was to cienki bolek :biggrin: :biggrin:

Zielone Oczy, szacun jak byk :biggrin:

 

Może rozważ kupno jakiejś kurtki z jakimś ochraniaczami? Grawitacja (kobieta, nawiasem mówiąc!!!) jest czasem nieubłagana :biggrin:

 

pozdrawiam i powodzenia!

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...