Skocz do zawartości

Od zera...


Gość Niecne Zielone Oczy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie narzekac! u mnie na kursie na kat. A musialem stara Mz 250 "na popych" zapalac, a na miasto jakos wogole nie mialem przyjemnosci wyjechac tym trupem, bo nie bylo innego biegu niz 1 i 2.... Wogole na kursie musialem instruktorowi tlumaczyc co to przeciwskret-ale fajnie bylo...Na egzaminie mialem tez stara Mz i jak nie chciala mi zapalic i egzaminator do mnie: -no co pan nawet nie umiesz motora zapalic? to mu odpowiedzialem, ze nie bo na kursie mialem Mz z rozrusznikiem...tak, tak zdalem za pierwszym ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie narzekac! u mnie na kursie na kat. A musialem stara Mz 250 "na popych" zapalac, a na miasto jakos wogole nie mialem przyjemnosci wyjechac tym trupem, bo nie bylo innego biegu niz 1 i 2.... Wogole na kursie musialem instruktorowi tlumaczyc co to przeciwskret-ale fajnie bylo...Na egzaminie mialem tez stara Mz i jak nie chciala mi zapalic i egzaminator do mnie: -no co pan nawet nie umiesz motora zapalic? to mu odpowiedzialem, ze nie bo na kursie mialem Mz z rozrusznikiem...tak, tak zdalem za pierwszym ;-))

 

 

rYs-EK :biggrin: przynajmniej masz wspomnienia a my?????raczej zadnych....mi sie po mniej wiecej 3 h juz tak na kursie nudzilo,ze masakra,bo caly czas moj instruktor(pozdrawiam PANA PIOTRA taaaki fajny jest :biggrin: )kazal mi robic 8 i slalom.....zasypialam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bedziesz wspominala te osemeczki! gwarantuje Ci! A poztym wydaje mi sie, ze im wiecej osemek zrobisz tym lepiej dla Ciebie-bo na egzaminie gdzie w gre wchodzi jakis tam stres, zrobisz je jak automat! A jezdzic to sie zaczniesz uczyc po kursie-najlepiej pod okiem kogos kto juz nakrecil sporo...

btw-na imie mam tomek a nie Rysiek...-rYs to nick (nie powiem od czego sie wzial;-)))

powodzenia w kreceniu 8ek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bedziesz wspominala te osemeczki! gwarantuje Ci! A poztym wydaje mi sie, ze im wiecej osemek zrobisz tym lepiej dla Ciebie-bo na egzaminie gdzie w gre wchodzi jakis tam stres, zrobisz je jak automat! A jezdzic to sie zaczniesz uczyc po kursie-najlepiej pod okiem kogos kto juz nakrecil sporo...

btw-na imie mam tomek a nie Rysiek...-rYs to nick (nie powiem od czego sie wzial;-)))

powodzenia w kreceniu 8ek!

 

 

 

krecic 8 skonczylam dawno temu,i jakos ich nie wspominam, wole powspominac mojego instruktora!!!!! :biggrin: Przeciez zartowalam z tym Ryskiem wyluzuj!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie narzekac! u mnie na kursie na kat. A musialem stara Mz 250 "na popych" zapalac, a na miasto jakos wogole nie mialem przyjemnosci wyjechac tym trupem, bo nie bylo innego biegu niz 1 i 2.... Wogole na kursie musialem instruktorowi tlumaczyc co to przeciwskret-ale fajnie bylo...Na egzaminie mialem tez stara Mz i jak nie chciala mi zapalic i egzaminator do mnie: -no co pan nawet nie umiesz motora zapalic? to mu odpowiedzialem, ze nie bo na kursie mialem Mz z rozrusznikiem...tak, tak zdalem za pierwszym ;-))

 

Ostatnio też mojemu instruktorowi tłumaczyłam co to przeciwskręt... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też mojemu instruktorowi tłumaczyłam co to przeciwskręt... :biggrin:

 

Moj instruktor to fajny gosc ,ale moja kumpela miala takiego asa ktory wsiadl na mz-te i sie Wy.....al tak ze kolo bylo do wyrzucenia,ale i tak musiala krecic na niej 8 wiec ...szkoda gadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak, w Warszawie zdaje sie na CBF 250 a na kursie w Promotorze glownie sie jezdzi GS500 (miasto/placyk), w/w CBF(egzamin i miasto chyba), GSX400 (placyk) i TW jesli dobrze pamietam (teren)... Zapomnialem o czyms? :biggrin:

 

A co do osemek to nie pamietam bym sie bardzo zapoznawal z nimi... Chlopaki wymyslali inniejsze :biggrin: ciekawsze rzeczy do robienia gdzie czesto dziwne akcje wychodzily :bigrazz:

Edytowane przez mrf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak, w Warszawie zdaje sie na CBF 250 a na kursie w Promotorze glownie sie jezdzi GS500 (miasto/placyk), w/w CBF(egzamin i miasto chyba), GSX400 (placyk) i TW jesli dobrze pamietam (teren)... Zapomnialem o czyms? :bigrazz:

 

A co do osemek to nie pamietam bym sie bardzo zapoznawal z nimi... Chlopaki wymyslali inniejsze :buttrock: ciekawsze rzeczy do robienia gdzie czesto dziwne akcje wychodzily :banghead:

 

 

Wychodzi na to ze tylko Warszawka ma GS-y i GSX400.....bo ani we Wroclawiu ,ani w Poznaniu na osrodkach nie ma takich motocykli....chyba ze o czyms nie wiem... :biggrin: :biggrin:,ale z wiekszym przekonaniem mowie ,ze nie ma!

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, ze sobie radze, jesli dali mi dzisiaj GS? To bardzo fajnie :biggrin: !!!!

Oj, przecież oni na pierwszych dwóch godzinach powiedzieli "Widzisz, jak ona rusza? Będą z niej ludzie." Więc spoko :biggrin:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Niecne Zielone Oczy

W poniedziałek (a więc już jutro) ruszam z rana na miasto po raz pierwszy:) Trzymajcie kciuki.

Jak komuś nie pomacham, to dlatego, że będę zbyt zestresowana, a nie dlatego, że się nadymam:)

Zainwestowałam w kurtkę i rękawice. Porządne:)

Nie mogę doczekać się jazdy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek (a więc już jutro) ruszam z rana na miasto po raz pierwszy:) Trzymajcie kciuki.

Jak komuś nie pomacham, to dlatego, że będę zbyt zestresowana, a nie dlatego, że się nadymam:)

Zainwestowałam w kurtkę i rękawice. Porządne:)

Nie mogę doczekać się jazdy :icon_mrgreen:

 

A mozesz jeszcze sprecyzowac o ktorej bedziesz wyruszac na miasto? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ze tylko Warszawka ma GS-y i GSX400.....bo ani we Wroclawiu ,ani w Poznaniu na osrodkach nie ma takich motocykli....(...)

Nie Warszawka, tylko Pro-Motor.

Reszta w większości bazuje na "ćwiatrkach". Poza tym reszta zazwyczaj nie umie jeździć, lecz uczy :icon_mrgreen:

Takie jest polskie prawo, instruktor może nie umieć jeździć. :buttrock:

Nie ma wymogu wykazania się umiejętnoscią prowadzenia motocykla lub samochodu. Przed kursem instruktora jazdy konnej trzeba zdać praktyczny egzamin kwalifikacyjny. Przed kursem instruktora jazdy pojazdem nie trzeba...

Stąd tak wysoka wypadkowośc na polskich drogach, bo spora część instruktorów to ignoranci i amatorzy.

Wstyd...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niecne Zielone Oczy

Nie Warszawka, tylko Pro-Motor.

Reszta w większości bazuje na "ćwiatrkach". Poza tym reszta zazwyczaj nie umie jeździć, lecz uczy :banghead:

Takie jest polskie prawo, instruktor może nie umieć jeździć. :banghead:

Nie ma wymogu wykazania się umiejętnoscią prowadzenia motocykla lub samochodu. Przed kursem instruktora jazdy konnej trzeba zdać praktyczny egzamin kwalifikacyjny. Przed kursem instruktora jazdy pojazdem nie trzeba...

Stąd tak wysoka wypadkowośc na polskich drogach, bo spora część instruktorów to ignoranci i amatorzy.

Wstyd...

 

Mi się to wydawało niewiarygodne, że instruktor od jazdy na motocyklu może nie umieć jeździć, byłam w ciężkim szoku, kiedy dowiedziałam się, że to jednak na serio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...