Skocz do zawartości

Brudne filmy


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cisza tutaj jakas taka wiec zapodam filmik.Moze juz był ale co mi tak :mrgreen: Jakos denna ale ten klimat i dzwięk :P http://video.google.com/videoplay?docid=-4...422607409&q=ktm

 

 

Aha!Mam filmik dla Ciebie szczególnie eloelo.Są to kolesie z mojego województwa.Jaco (mam nadzieje ze nie ma zadnego z nich na tym forum :twisted: ) 17 lat i smiga na wr 250.Sciągnijcie 2 filmik z ich strony są tam fragmenty zlotu w moim miescie.Oto stronka : ttp://www.cleanless.prv.pl/ (dział download :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Otóż dzięki forumowemu koledze (Pinecha) złapałem zajawke na zmontowanie jakiegoś filmiku 8)

Zawsze chciałem to zrobic bo mam trochę materiału, ale zawsze nie było czasu, pozatym ten windows movie maker nie odtwarza plików mov.

Ale wczoraj zdeterminowany podszedłem do sprawy i udało się!!

Nie sądziłem, ze może to dać taką frajde. Jest to mój pierwszy filmik więc nie jest idealny, wręcz powiedziałbym, ze jest słaby. Tym większa miałem frajde, poniewac wziałem sie za filmiki z rmxem, czyli wspomnienia z poczatku mojej przygody z Enduro.

Tutaj jest link: http://www.pil.vectranet.pl/~atkam/filu/rm...rmx-poligon.wmv

Czekam na oceny!!

Złapałem niezła zajawke, więc oczekujcie kolejnych produkcji :P

 

Pzdr Filu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super zrobiony,

Tylko kurde brakuje zwolnien itp! TO daje super efekt

 

Wiem ze o gustach sie nie dyskutuje, ale jednak do filmu motocyklowego taka techniawa nie pasuje ( no chyba ze panowie ganiaja po wsi na Rometach Kros w orzeszkach ale to juz inna bajka :lol: )

 

BTW. Bede sie musial na poligon wybrac, bo ladne tereny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Więc tak:

Po pierwsze to była to moja pierwsza stycznosć z tego typu programem i pierwotnie miałem zamiar stworzyć sobie jakiś filmik na próbe, dopiero po skończeniu pomyślałem, że może nie jest aż tak fatalny, żeby go nie pokazać :(

Co do muzyki to ja nie gustuje w kawałkach rockowych ani havy metalowych itp co nie zmienia faktu, że rzeczywiście muzyka w żaden sposób nie jest powiązana z akcją filmu. Ale nad nią się też nie zastanawiałem tylko wziałem pierwszą lepszą mp3 z dysku i już.

Tak więc w następnych filmach napewno to się poprawi. Szczególnie jak polecicie jakies fajen kawałki. To tyle o filmie.

 

Kolego Enduroboj zupełnie nie rozumiem twojej wypowiedzi...... jakbyś mógł troszeczkę uśćiślić swoją wypowiedź, ponieważ nie mam pojęcia skad wysnułeś takie wnioski, że niby rmx jest lepszy do "lansowania się" :lol: Posiadają one te same silniki tak więc.....

Ale nie ma co pisać czekam na Twoją wypowiedź.

Moim skromnym zdaniem to Rmx ma więcej udosknaleń co jest w sumie logiczne skoro jest następcą TSki i myslisz, że konstruktorzy i inzynierowie Suzuki specjalnie zepsuli by dobry motorower :?:

 

Co do poślizgów to niestety to jest tylko 50ccm więc nie wiem czego oczekujesz. Wiadomo, ze to nic spektakularnego, ale akurat taki zakręt był z takim podłożem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Enduroboj zupełnie nie rozumiem twojej wypowiedzi...... jakbyś mógł troszeczkę uśćiślić swoją wypowiedź' date=' ponieważ nie mam pojęcia skad wysnułeś takie wnioski, że niby rmx jest lepszy do "lansowania się" Laughing Posiadają one te same silniki tak więc.....

Ale nie ma co pisać czekam na Twoją wypowiedź.

Moim skromnym zdaniem to Rmx ma więcej udosknaleń co jest w sumie logiczne skoro jest następcą TSki i myslisz, że konstruktorzy i inzynierowie Suzuki specjalnie zepsuli by dobry motorower Question[/quote']

 

Chodziło mi o to, że mój kolega bardzo często bywa w salonie suzuki i jeszcze za czasów posiadania TSki rozmawiał z nimi na ten temat i ogólnie, bardzo chwalili TSke w przeciwieństwie do RMXa, powiedzieli że TSka była robiona bardziej na teren a RMX na szose. Ja podczas rozmów telefonicznych z serwisów motocyklowych też poruszałem ten temat i naprawde TSka była bardzo chwalone. Ja oczywiście nie mówie że RMX jest zły czy coś tylko moim zdaniem jest troszeczke gorszy od TSki mimo że zawieszenie sprawia wrażenie sporo lepszega bynajmniej ładniejszego. Z drugiej strony coś w tym musi być, pamiętam jak po Obejżeniu naszego zwiastuna pomyliłeś RMXa z RXem O-L-K-A i prosiłeś abym mu przekazał żeby sobie wzmocnił rame bo też miałeś RMXa. Co do slajdów to masz racje. Chociaż sporo zależy od "rajdera". Pamiętam jak Kuba przesłał mi pierwszy raz swój filmik z TSką w akcji to byłem na serio pod wrażeniem jak tym się lata bokami. Filmik jak na pierwszą produkcje na serio spoko, wizualnie ładniej zrobiony od mojego zwiastuna. PozdrOo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne jasne.

Ale chciałbym, abyś poprostu podał konkretne przykłady, a nie tylko obiegowe opinie i plotki , bo własnie w ten sposób tworza sie mity później na temat różnych motocykli. Chodzi mi o konkretne róznice i wady.

 

Ja trochę przejeździłem rmxem więc podstawową jego wadą jest słaba

rama niestety. Być może zależało to trochę od mojego "temperamentu" ale jak rozmawiałem z paroma "ostrymi" użytkownikami rmxa to równiez zaczynała im pękać lub pękła. Mi pękła całkowicie :mrgreen: na całym obwodzie głównej rury nośnej pod bakiem :( Tu macie fote: http://www.bikepics.com/pictures/263147/ a tu od dołu http://www.bikepics.com/pictures/263148/ Ogólnie rama nadawała się do śmieci, ponieważ tam gdzie było to główne pęknięcie to to był najważniejszy punkt ramy teoretycznie :P i od niego szły wszystkie wzmocnienia, dlatego te wszystkie wzmocnienia też były popękana, dodatkowo wszędzie teo typu pęknięcia: http://www.bikepics.com/pictures/263150/ i oczywiście uchwyty

chłodnicy :mrgreen:

Lecz niestety każda tego typu 50tka jak senda, rmx, ts, dt itp nie ma żadnej wyczynowej ramy. Mam znajomego zawodnika który też zaczynał od sendy (teraz yzf 250 2 w 2005 roku w E1 w pucharze PZM ENDURO) i też ją zdrowo połamał. Także to tez zależy od jeźdźca.

Wybaczcie, że się tak rozpisałem, ale chyba nigdy nie pisałem o tym na forum. Natomiast, żeby nie było to to tu jest drugi filmik, który zmontował kiedyś kolega ze skutery.net http://members.lycos.co.uk/filekh/Rmx_tor.avi który to przedstawia jazde na torze. Nie musze chyba wspominać o pogiętych felgach itp.

Poprostu jak kogoś ciagnie w prawdziwy Offroad to tak się dzieje. Ale zawdzięczam mu moje podstawy i ogólnie zainteresowanie Enduro więc raczej miło go wspominam, dlatego też ten filmik nakręciłem jako pierwszy.

 

Teraz jeśli chodzi o poślizgi to oczywiście masz racje i ogólnie zawsze najwięcej zalezy od kierowcy. Z tego co pamiętam to poprostu 50tką jak już wpadłeś w poślizg co nie było łatwe to bardzo ciężko było go kontrolować z racji małej mocy. A i jeszcze co do tego zakrętu to akurat starałem się go pokonać efektywnie a nie efektownie. Setką czy innym większym motocyklem poslizg jest tak jakby efektem ubocznym, a 50tka ma małą moc i nie wpada tak w poslizgi. Tzn wiadomo, że zależy czy chodzi tu o specjalne poslizgi czy też nie.

I znowu się rozpisałem :oops:

 

Aaaa i zapomniałem. enduroguy pisałeś o zwolnieniach. Nie jestem pewien, ale chyba nie da się w tym programie (Windows Movie maker)

robićt ego typu efektów w tym moim filmiku wykorzystałem chyba wszystko co sie da z tego programu. Nawet nie da sie dodawać napisów tylko tytuły na środku ekranu. Trzeba będzie znaleźć coś lepszego :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam programu Ulead VideoStudio 8 i 9. Powiem że przyjemnie się w tym programie pracuje ale nie wiem czy jest dobry. Polecał mi go Wazzabi.

 

Jak masz emule to ty masz linka ed2k://|file|Ulead%20Videostudio%209%20Full%20Retail%20&%20Crack.rar|1239941862|15B496ACEF3F2521553763AAF2CCD5C3|h=PLBYZRJMTFYW7JRX3GV2KDFO73UZ5AUX|/

to jest do Ulead VideoStudio 9 ma troche więcej przejść itd. niż ''8''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej powymieniac sie filmami o tej tematyce poczta? Koszt cd-r i znaczka na list jest mniejszy niz cena malego piwa:) Ja mam film Travis and The Nitro Circus II.Motocross.Freestyle.RIP.By.Re oraz 3 DVD wlasnorecznie zgrane z AB Moteurs i wypalone jako DVD Podsumowanie sezonu 2005 w MX1 1czesc bo druga przegapilem oraz pierwsza czesc podsumowania sezonu AMA 125 i 250 + Xvida zrobilem z Red Bull X Figters ostatniego (na polsanie bylo) jeszcze mam zgrane jakies zawody Supercross ostatnio z ABMoteurs na hali + freestyle hmm jeszcze Bravo_Sports , Extreme Sports , Najlepsze motocykle swiata i rozne filmiki o tej tematyce - mozemy sie powymieniac ;) Po co meczyc kompa i siebie sciaganiem filmow z netu? Oczywiscie jak ktos z was ma szybki transfer to spoko ja niestety obecnie wyladowalem na GPRS'ie przez komorke :D wiec 56k to jest max i to jeszcze trzeba slono placic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy filmik: http://www.megaupload.com/?d=EUZXSDUE

w ferie nakrece cos dluzszego i fajniejszego, do odtwarzania filmika sluzy ten program:

http://www.videolan.org/mirror.php?mirror=....8.4a-win32.exe

 

Ten program jest dobry bo odtwarza filmy nawet jak Wam kodekow brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już był tutaj do tego link...

 

Film "Supercross". Nie wiem o czym jest dokładnie bo nie mam polskich napisów, a nie znam angielskiego na tyle by wyczaić o co im biega :crossy:

Ogólnie coś w rodzaju Torque w terenie.. na szczęście bez idiotycznych efektów specjalnych... Narazie obleciałem kilka scen.. wydaje sie być naprawde za*eb*sty..

Przewaga Crossówek, ale są też SM. Ogólnie kozacko wymiatają, przydały by sie te polskie napisy. Troche FMX'u też znajdziemy :buttrock:

 

700 MB

 

http://d01.megashares.com/?d01=7ce09686977...c044f2faf7ebf37

 

jak było to olejcie to :P a jak nie ... to naprawde warto ściągnąć.. napisy są przetłumaczone w 95%, niestety autor nie chce ich udostępnić :|

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilm "Supercross". Nie wiem o czym jest dokładnie bo nie mam polskich napisów' date=' a nie znam angielskiego na tyle by wyczaić o co im biega Very Happy

Ogólnie coś w rodzaju Torque w terenie.. na szczęście bez idiotycznych efektów specjalnych... Narazie obleciałem kilka scen.. wydaje sie być naprawde za*eb*sty..

Przewaga Crossówek, ale są też SM. Ogólnie kozacko wymiatają, przydały by sie te polskie napisy. Troche FMX'u też znajdziemy Smile

 

700 MB [/quote']

 

Był osobny temat o tym filmie. Dla tych co sie nie znaja może byc fajny. Dla mnie był średni. Gdyba nie ta blondyneczka na SXie to byłby kiepski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...