Skocz do zawartości

BMW czy Triumph?


Rekomendowane odpowiedzi

witam, tak sobie dumam, bo na dworze pada, jaki motocykl jest fajniejszy..

1. BMW R1150 R:

zalety - typowy, zawsze możliwa odsprzedaż, 85KM, wał kardana

wady - brzydal!

2. Trimph Thunderbird

zalety - ładny... wygodny, dopracowany stylistycznie - mało plastyku, dużo chromu, nietuzinkowy

wady - mało mocy - 69KM, napęd łancuchem, relatywnie starszy rocznikowo..

 

To oczywiscie subiektywne porównanie, może ktoś ma ochote doradzić coś lub podzielić się doświadczeniem z tymi motocyklami.

pzdr

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wygląd! Wrażenia z jazdy mam pozytywne. Natomiast Triumph mi się bardzo podoba, niestety nie jeździłem ... Pamiętam tylko opis ze ŚM lub Motocykla, iż "angielskie konie mechaniczne są jakby bardziej wypasione od japońskich", więc może te 69 kucyków wystarczy...

W końcu nie szukam jaiegoś szybkiego motocykla tylko stylowego, ale nie choppero-cruisera.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, dlatego chciałem przeczytać, czy ktoś nie ma jakichś złych doświadczeń... Ale życie uczy, ze najlepiej samemu potestować, tylko kurde drogo wychodzą takie testy, jak co roku trzeba zmienić moto...

Ale nic to, w końcu to hobby!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na jazdy mozesz sie umówic w salonie ale nie na T-birda bo jego już nie produkują. :icon_arrow:

betki sie dobrze prowadzi,ale nie mają tego "czegoś" i charakteru!Ja je stem zwolennikiem "ptaszka"!!!!Ale to moje zdanie i lepiej mnie nie słuchać bo jestem zakochany w Thunderbirdzie,bo sam takowego posiadam i od dwóch lat ujeżdzam.... ;)

I wcale nie ma za mało mocy bo to trzycylindrówka i ciągnie od dołu,pozatym jest mocniejsza wersja SPORT,choć mi się bardziej podoba wersja klasyczna(taką mam).Ja w swoim maleństwie dokonałem pownych zmian i teraz mam mocniejsze moto :icon_arrow: :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, tak sobie dumam, bo na dworze pada, jaki motocykl jest fajniejszy..

1. BMW R1150 R:

zalety - typowy, zawsze możliwa odsprzedaż, 85KM, wał kardana

wady - brzydal!

2. Trimph Thunderbird

zalety - ładny... wygodny, dopracowany stylistycznie - mało plastyku, dużo chromu, nietuzinkowy

wady - mało mocy - 69KM, napęd łancuchem, relatywnie starszy rocznikowo..

 

To oczywiscie subiektywne porównanie, może ktoś ma ochote doradzić coś lub podzielić się doświadczeniem z tymi motocyklami.

pzdr

 

 

Sugeruje rozejrzec sie za Vmax'em, ma wszystko co BMW i Triumph razem wziete...

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...