Skocz do zawartości

Wild Star (i nie tylko)-Kto ma najwiekszy przebieg?


wodar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli masz to samo co ja :wink:

Z Draga na Wildka ...

Moj ma 35000 mil i jest OK.

Sprawdz hamulce, przod tyl, pasek, ogolny stan wizualny ( rdza, pekniecie, lakier ), przednie lagi i ..... przejedz sie i zobacz jak jezdzi :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten skok przed Tobą zrobiło już kilku kolegów z tego forum,i napewno są zadowoleni.Ja przesiadłem się z Suzuki Desperado VZ800 na Road Stara 1600.Zrobiłem nim juz 20 tys mil i nigdy nie żałowałem.Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac troche sie obawiam czy to nie za duzy skok. z Draga 650 na potwora 1600. roznica w masie jest kolosalna. Drag przy Wildku wyglada jak motorynka :)

 

Ale masz leb na karku, nie jest to Twoj pierwszy motocykl wiec dasz rade ... :biggrin:

I wcale nie jest tak ciezki w prowadzeniu ....

Jedyny problem to samemu, tylem wepchnac go do garazu nawet po plaskim jak masz choc maly prog :lalag: :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak ...do tyłu to Wildek nie chce jechać.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

szczerze mowiac troche sie obawiam czy to nie za duzy skok. z Draga 650 na potwora 1600. roznica w masie jest kolosalna. Drag przy Wildku wyglada jak motorynka :biggrin:

Młody jesteś, bicepsy i zdrowe nogi masz, to dasz radę. Ja też przesiadłem się z DS650 na RSa, i pomimo wieku jest spoko. Fakt, trzeba dobrze pomyśleć zanim się go zaparkuje, bo sam do tyłu nie umie jeździć ;) i uważać w manewrach parkingowych, bo jak się za bardzo pochyli, to cięęęęężko utrzymać.

Ale jak już ruszy, to miodzio :wink: Radocha i frajda to za moło powiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie szacowne grono. Tym razem już jako posiadacz Wildka. Kupiłem maszynkę z przebiegiem 35.000 mil, czyli ok. 56.000km'ów. Poza kilkoma drobiazgami stylistycznymi, takimi jak n.p. śruby mocujące dekielki tarcz hamulcowych, jedyną rzeczą do zrobienia jest wymiana przewodów hamulcowych na stalowe. Skuteczność hebelków już trochę jakby mniejsza, zwłaszcza w porównaniu do mojego DS'a 1100. Ale tam miałem stalówki właśnie. A - błotnik nie ma pęknięć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego sprzedałem w czerwcu i miał 90 000 km. Nowy właściciel jak go nie będzie katował to jeszcze spokojnie ze 2 razy tele nakręci. Nigdy nic mi sie nie zepsuło, nawet najmniejsza pierdoła. Zadnego brania oleju ani wycieków. Nic, po prostu nic. te sprzęty tak mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

A oto co znalazłem w necie

Pierwsza fota na tym linku to Road Star - ma najechane 162 tysiące mil!! (podobno)

http://www.bobzbikz.com/CustomersandFriends.aspx

A i jeszcze jedno nie szukajcie mnie już w Suzuki

Pozdro

Krzysiek

Megula (sezon jeszcze trwa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słyszałem Ze Harleye nie wytrzymują zbyt wiele. Mój ma dopiero 72 tys mil czyli dopiero dobrze dotarty. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...