Skocz do zawartości

Kondon


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no nie moge! jest tak jest se wałek zdawczy no nie! znajduje się on w srodku pomiedzy karterami! no na niego wchodzi pierwszy bieg czyli zebatka krecąca sie luźno na tym wałku! potem jest koszyczek który ustawia luz, pierwszy bieg, drugi bieg bo on zarówno nim jest i ustawia trzeci bieg! trzeci bieg jest na prawym karterze wbity w łozysko do tego wszystkiego dochodzi choinka! i oczywiście wodzik który wodzi ten koszyczek czyli ten drugi bieg! ten ów koszyczek posiada takie zęby! gdy te zeby zakleszca sie na pierwszym biegu wtedy jest jedynka itd.! juz bardziej nie da sie tego wytłumaczyć! aha jeszcze jedno na choince drugi ieg jest terz ruchomy zeby był luz i te inny biegi! a ile za to dałem to tak:

choinka 56zł

koszyczek 17zł

pierwszy bieg 9zł

 

uf ciezko to wytłumaczyć jak ktoś nadal niewierzy ze taki silnik naprawde istneje to zapraszam na gg wtedy wyśle film z tym własnie silnikiem w rozbiórece!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uf ciezko to wytłumaczyć jak ktoś nadal niewierzy ze taki silnik naprawde istneje to zapraszam na gg wtedy wyśle film z tym własnie silnikiem w rozbiórece!

Ja doskonale wiem że są takie 3 biegowe silniki :!:

Zastanawiało mnie tylko jakim cudem masz 3 biegi dokupiwszy tylko 2, skoro wcześniej nie było w ogóle skrzyni.

Jeśli ten trzeci już tam był to wszystko gra!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...