Skocz do zawartości

HUSQVARNA problemy :((


Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem Husqvarne TE610 z 1995r przejechałem sie raz w teren ok 30-40km i juz problemy:( Motocykl bardzo cieżko mi zapala:(( Uwazam ze problem nie tkwi w tym ze nie umiem bo kumpla LC4 zapalam bez problemu kumpla TE410 tez a swojej nie umiem:((Dopusciłem do kopniaka własciciela tej 410 jako znawce tematu i tez nie mogł;) Gdy w domu wyjałem gażnik zauwazyłem ze w tej nie wiem czy napewno tak to sie nazywa ale chyba pompce przyspieszenia brakuje srubki(dyszy) :( W sklepach nie ma :wink: Jak by ktos miał taki gaznik zepsuty albo samą śrubke to chętnie bym odkupił:clap: interesuje mnie jeszcze jakie luzy na zaworach ustawiacie w swoich 610 ?? Moze jakies rady na co zwracac uwage co czesto sie psuje?? Podobno te gażniki DELLORTO są kiepskie ogulnie cieżkie do regulacji i maja skłonnosci do przestawiania sie:(

 

 

 

 

http://img92.imageshack.us/img92/205/img0041vw9.jpg

Edytowane przez MateuszEnduroboyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam straszne problemy z gaźnikiem tyle ze w Dr-Z. Gaźnik to Keihin Mx Fcr 41 i z własnego doświadczenia wiem ze lepiej samemu się nie dotykać i nic nie kręcić ;) Jeśli chodzi o dysze do danego modelu gaźnika to zapewne występują tylko w oryginale więc zadzwoń do dealera husqvarny i dowiedz się jak z ceną. Osobiście pękła mi przepustnica w gaźniku i wiadomo że trzeba było kupić nową. Zwykła aluminiowa część 4x5 cm z wcięciem na o-ring i 590zł... :clap: No i oczywiście 2tyg. zanim przyszła z Austrii :(

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do 2 serwisów i powiedzieli ze nie mają śrubek ze mam sobie poradzic inaczej:(( oj regulacja wielka 2 srubki i poziom paliwa:P wyregulowac dam rade:)A czy wie ktos czy Huska musi trzymac takie wieksze obroty??Bo jej sie nie da ustawic takich tylko paf paf trzeba wieksze i ja tak mam i moj kumpel:(A tak bez wolnych obrotow i zapalaniem na "pych" to nie jest jazda bo silniczek po remacie także lekko sie nie pcha:)

Edytowane przez MateuszEnduroboyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ciężka sprawa :clap: Najlepiej podrzucić motocykl do serwisu i niech się martwią... Tyle że to kosztuje :( Sam długo kombinowałem jakby tu zaoszczędzić ale wyjścia niestety nie było więc... Nie wiem jak u Was w Puławach ale w Lublinie przy ul. Energetyków jest serwis motocykl NMR gdzie specjalizują się w motocyklach terenowych i właśnie tam doradzili mi co i jak.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pokaże fotki bo ja tej dyszy nie mam:(( jakbym miał to po co by mi była druga?? Dzwoniłem to dopiero u Zycha znalazłem:D:D 40zł ale kurde czas realizacji zamowienia:((A powiedzcie czemu tak zle pali ?? i obrotow nie trzyma ??:clap:(A ma ktos serwisówke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonie dzis do ZYCHA mowie ze chce ta srubke i ile kosztuje dokładnie on mi mowi ze przeprasza ale sie pomylił i ona kosztuje 40Euro a nie zł i musze czekac 3-4 tygodnie:(((((( moze ktos ma taki zepsuty gaznik albo wie gdzie moge kupic tą śrube szybciej:((

 

powie mi ktos ten luz na zaworach jaki ma byc?? bo nie wiem a chce to zrobic dobrze:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...