Skocz do zawartości

CHMIELAKI KRASNYSTAW 2006 aallee ballanga


edzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukamy chętnych jak co roku na fajną impreze piwno taneczną która zaczyna się w piątek op południu i najlepiej tak tam być aby zająć lepsze miejsce na polu namiotowym które jest za friko na pasie trawy pomiędzy wałem przeciwpowodziowym a żeką Wieprz.Impreza zajebista zabawa do białego rana przy super muzyce i niedrogim browarze,wszystkich browarów w cenie od 2 do 4zł jedziemy narazie na 2 motory z Warszawy w piątek około południa powrót w niedziele,godzina do uzgodnienia bo w niedziele i tak nie popijemy bo trzeba wytrzeżwieć i wracać.Impreza odbywa się w pierwszy lub drugi łikend września,musze się dowiedzieć,chętnych zapraszam z nami z Warszawy jest to około 250km.Chętnych proszę o kontakt 506436737,226854321,e-mail;[email protected]

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Edziu, że jak co roku zostałeś głównym promotorem Chmielaków na forum? :icon_rolleyes:

A kto jeszcze jedzie oprócz Was?

 

Zobaczymy, może w tym roku się wybierzemy. Choc wiem juz że terminem 8 września moze byc problem, wiec moze tylko 9-10.

 

Pozdr.

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie u mnie w Twierdzy mam tylko jednego chętnego na ER-5 studenta,niewiem czy sam czy z dziewczyną narazie jet tylko taki plan,ale sam wiesz jak to w życiu bywa z planami,ale niewiem co by się musiało stać jakby nas tam zabrakło.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No niestety Lubartów to troszke nie po drodze z Wa-wy wyjeżdzamy we wczesnych godzinach po południowych w piątek dokładnie nie wiem od 12 do 14 jeszcze nie planowaliśmy ale najlepiej być tam na miejscu nie póżniej niż 17-18 ,bo będąc tak wcześnie można na spokojnie wjechać do miasta,trase pokonać jak jeszcze widno i w miare ciepło,no i na polu namiotowym nad rzeką zająć sobie w miare dobre miejscówki i rozbić namioty nie po ciemaku.Aw lublini niewiem gdzie moglibyśmy się umówić albo na parkingu na podzamczu przy alei 1000-Lecia na przeciwko dworca PKS albo troszke dalej po rawej za tym dużym rondem nazwy nieznam wubór należy do was Lubartowicze,a godzina spotkania jakby udałoby się nam wyjechać o 13 z wawy to w Lublinie ni póżniej niż o 16 ale w dzisiejszej dobie telefoni komórkowej,musimy umówić sie na telefon lub sms telefon do mnie to 506436737 ,jeśli sie nie odezwiecie na nikogo nibędziemy czekać.Sprawa najważniejsza nasz wyjazd jest też uzależniony od aury bo jak będzie lało niewiem czy jest sens tam jechać bo bodajże 3 lata temu właśnie cały czas lało i większość czasu przesiedzieliśmy w namiocie,skóry przemokniente były to nasze najgorsze chmielaki a troche ich już widziałem bo w tym roku będe 9 raz.

Było pytanko jak mamy sie rozpoznać niebędziemy mieli żadnych koszulek,znaczków itp my przyjedziemy ciemno zielonym BMW R 850 R na blachach LOP rozbijeby sie gdzieś z brzegu w prawo od zjazdu z wału przeciwpowodziowego.Jak udałoby się skrzyknąć sporą ekipe można by było zorganizować co wieczór jakieś ognisko zwłaszcza wówczas było by mile widziane gdyby były zimne noce,2 ostatnie lata bylo zajebiście gorąco

 

Ludzie z Opola Lubelskiego weżcie kopnojcie tych dziatków w 4-litery jeżdżących na motorkach Bace i innych niech do was dołączą i też w końcu przyjadą

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...