Skocz do zawartości

co vulkan czy intruder


Krzychu.2000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Radekq nie przesadzaj z tym pulsowaniem... Owszem trzeba uważać w łuku w pochyleniu ale tak przy predkośći 140-150 (zaczyna sie horror) Przy prędkościach 100-110 nie jest źle. Zresztą intruza nie ma co porównywać w prowadzeniu np. z fazerem...

 

Siema, nie zrozumieliśm się, ja nie narzekam na mojego sprzęta. Nie zamieniłbym go na żadnego innego. :biggrin:). Jazda na nim to wielka satysfakcja. Takiej frajdy pewnie nie zaznałbym na żadnym innym srzęcie. Mojego Intruza nie mam nawet ochoty porównywać do jakiegos tam fazera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wracając do tematu

po 13latach pauzy z motocyklem też mi odradzano intruza - postanowiłem na swoim i intruz był w moim garażu, zgadzam się że pierwsze dni wchodziłem w zakręty spokojnie-z dnia na dzień większy luzik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam.Posiadam VN 800 z 1995 przejechane przez poprzedni sezon ponad 2000 km nic się nie stało poza wlewaniem paliwa.Chociaż pod koniec sezonu był problem po krótkim postoju zaczął palić na jednym cylindrze w serwisie cos tam pogrzebali za kilka złociszy i wszystko w porzo????A co do wyboru to jest tak różnie że nikt o zdrowych zmysłach nie powinien odradzać i doradzać??????Pozdrowienia dla "all 4umowiczów" :notworthy: :eek: ;) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś szuka vs 800 polecam motocykle których nr. VIN zaczyna się od symbolu JS1VS52A.... Są to motocykle bardzo dobrze wykonane w każdym detalu. Silnikowo "rakieta". Na ostrych winklach trzeba uważać z odkręcaniem manetki, gdyż grozi to uslizgiem koła. Motocykliści niskiego wzrostu bardzo dobrze będą się czuli w siodle vs, wysocy dla lepszego komfortu musza wysunąć stopki. Zasieg mojego vs w trasie w dwie osoby z bambetlami przy przelotowej 110-130km/h to 210km, bez pasazera 250km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam zamiar kupić sobie choperka, będzie to mój 1 motor, poj. od 800w góre, podobają mi sie choperki suzuki ale kawasaki vulkan też mi przypadł do gustu i zastanawia mnie to czego w porównaniu z intruderem są duzo tańsze,i czy to prawda że kawasaki jest awaryjnym motorem i części są drogie? Mam zamiar wydać około 13000 co będzie lepsze mniej awaryjne itp. bo wsumie chce jeździć a nie naprawiać

 

INTRUDER always

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...