Skocz do zawartości

napotkalem buraka


Rekomendowane odpowiedzi

Hee Michal, przyzwyczaj sie . Ja w Bydzi zaliczylem juz 2 lusterka... tyle ze wtedy o malo co nie skasowali mi moto :P Jechac obok niego- LuZ, jechac przed nim i spowalniac- lepiej nie, pozniej chlopak bedzie mial uraz i zacznie polowac ciezarowka na bikerow, no a takich poje!@w nie brakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, stróżów prawa to niektórych rusza :P

 

eh, a nie przejmuj się, może się gotował w tej ciężarówce, musi stać w korku i nie wytrzymał, choć zachowanie nad wyraz chamskie, takich trzeba tępić. a najlepiej zlać ciepłym moczem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burak nie burak, ale 40tonowym składem ciężko jest się poruszać w korku, tata mój kierowcą zawodowym jest, i wiem cos o pracy kierowców ciężarówek, z pewnością jeżdżą lepiej niż zwykły puszkarz.. i mają anielską cierpliwość, jadąc 89/90km/h (dla nie douczonych) blokowane elektronicznie w każdej ciężarówce, to troche nuda.. a teraz dołożyli od 11 do 22 zakaz jazdy, nocami wraca do domu po czym śpi godzine i znów jedzie i tak w kółko.. trzeba być troche wyrozumiałym.. też nie raz wyzwałem od "zaropiałych kotów" troche szacunku na drodze też się przyda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burak nie burak, ale 40tonowym składem ciężko jest się poruszać w korku, .

 

Tak ciezko, ze nie sprawilo temu kierowcy ustawienie skladu tak, zeby nie bylo przejazdu i wyzwanie kolegi od pedalow.

 

Zeby nie bylo wiekszosc kierowcow, ktorzy robia mi miejsce do wyprzedzenia na trasie to kierowcy tirow, wiec szacun, ale ten to po prostu burak.

 

Chyba Miklas Ci to nie przeszkadza? Dobrze jest znać poglądy z obu stron.

 

Ja tam policjantow za bardzo nie lubie (co nie znaczy, ze nie ma wyjatkow). Juz jeden byl co go wszyscy lubili i zrobil wszystkich w ch..a.

Edytowane przez Miklas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Miklas Ci to nie przeszkadza? Dobrze jest znać poglądy z obu stron.

nie, nie jestem policjanem i nim nigdy nie będę.

Jak bardzo wszystkich wku***a jak ktoś mówi o motocyklistach że są tacy i tacy. Tak samo może wk**ać to policje.

A przecież tak naprawdę 90% ludzi tu na forum przynajmniej raz w życiu skorzysta z ich usług.

 

Ciekawe jakby komuś z przed domu zwineli moto albo samochód, pierwszy telefon to pewnie na policje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem wiele mozliwosci na zemste. Skoro zablokowal droge to musialem jechac za nim - na wszystkich pasach taki tlok ze wyprzedzic juz sie nie dalo - zaraz ruszylismy na zielonym a za skrzyzowaniem nasze drogi sie rozjechaly. Pokiwalem mu tylko na pozegnanie ale caly bylem spieniony.

To nie byl TIR tylko ciezarowka bez budy - taka ogromna laweta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna moja kumpela usłyszałą słowo "pedał" pod swoim adresem, gdy stała na czerwonym. Zdjęła kask, otrząsnęła włosy gestem świnki Piggy i ze słodkim uśmiechem zapytała: Słucham??

 

Pacjem obalł się burakiem i zwiał, ile miał pary w silniku..... hihihi

 

Nie ma, jak olać pacjenta

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie ostatnio jechałem katamaranem i w markach pod centrum handlowym też mnie taki burak buraczany zaczął wyzywać od sk******* i tym podobnych, bo jak mu się wydawało zablokowałem mu przejazd jego służbowym, malutkim obklejonym reklamą pojazdem.

 

obok buraczanego buraka siedziała blond piękność, co go jeszcze bardziej nakręcało :D

słowem się nie odezwałem, gestów obraźliwych nie wykonywałem, ale za to przejazd po uliczkach pod centrum handlowym do trasy toruńskiej odbył w strasznych męczarniach - 10 km/h :biggrin: bez możliwości wyprzedzenia mnie :)

 

"bo chamstwo trzeba uczyć kulturom osobistom i fleksjom słownom"

Edytowane przez artusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :clap:

Najlepsi są kierowcy Taxi; po wymianie zdań na światłach, gościu wyskoczył do mnie z kijem bejsbolowym i coś tam mamrotał o rozwaleniu mi czachy, dałem w długą na czerwonym, bo było po nim widać, że nie żartuje, a swoją drogą to jak takie świry przechodzą psychotesty na świadectwo kwalifikacji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...