Skocz do zawartości

napotkalem buraka


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj mialem bardzo przykre zdarzenie na drodze. Jadac w korku jeden lysy burak w ciezarowce zablokowal mi przejazd i krzyczal: gdzie sie pchasz pedale. Bardzo sie wkurzylem ale poniewaz zapalilo sie zielone pojechalem za nim...

Po przemysleniu uwazam ze najlepsza bron na takich ludzi jest olac sprawe i nie dac sie wyprowadzic z rownowagi - poczekac albo znalezc inne miejsce by ominac buraka...

Co o tym sadzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pewnie zsiadl z moto i bym mu uszkodzil lampe z tylu czy cos za tego pedala, ale ja to jestem nienormalny na punkcie tego wyzwiska. Kiedys prawie pobilem policjanta za pedala, prawie, bo inni policjanci mnie przytrzymali, a raz rzucilem sie sam na 10 kolesi za to wyzwisko, co najsmieszniejsze przestraszyli sie mnie i wyszedlem bez szwanku.

 

Cos jak "Tchorz" dla glownego bohatera Powrotu do przyszlosci ;)

Edytowane przez Miklas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym mu uszkodzil lampe z tylu czy cos za tego pedala, ale ja to jestem nienormalny na punkcie tego wyzwiska.

 

...a ja bym otworzył szybkę z kasku, ukłonił się i podziękował za komplement :cool:

 

A tak szczerze to współczułbym mu stresu jaki mu zona w domu funduje.

Skoro tak mu pedały przeszkadzają to coś się za tym musi kryć - może tęsknota ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaden komplement, z tego co wiem okreslenie obrazliwe nawet dla gejow.

...a to chyba zależy kto i jak to wypowiada.

 

Poza tym jakby powiedział "k*r*iszonie", albo coś w tym stylu

- tak samo bym mu podziekował za komplement ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym mu wbił nuż w oponę i niech sam pedał wymienia koło w upale.

 

Olac to, a jak trzeba coś w takiej sytuacji powiedzieć to najlepiej tak żeby go zabolało - czasami wystarczy pobłażliwa mina - albo maneta i w długą.

 

Jak wdepne w kupe to z nią nie rozmawiam.

Edytowane przez Sofik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mialem bardzo przykre zdarzenie na drodze. Jadac w korku jeden lysy burak w ciezarowce zablokowal mi przejazd i krzyczal: gdzie sie pchasz pedale. Bardzo sie wkurzylem ale poniewaz zapalilo sie zielone pojechalem za nim...

Po przemysleniu uwazam ze najlepsza bron na takich ludzi jest olac sprawe i nie dac sie wyprowadzic z rownowagi - poczekac albo znalezc inne miejsce by ominac buraka...

Co o tym sadzicie ?

 

 

Jak powiadają, najlepiej olać sprawę i współczuć gościowi.

Przecież nikt, kto jest szczęśliwy i zadowolony z życia, tak się nie zachowuje.

 

A jakby mu wbić nóż w oponę to następnego motocyklistę rozniesie na swoich dużych kołach... bez sensu to.

Edytowane przez Mikosław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak ktos powie ze jestem gej albo pedał to zawsze odpowiadam ze w chlopcach nie gustuje.

szczena opada i cicho!!!

 

Michał na twoim miejscu zsiadłbym z moto podszedl bym do niego i wiesz jakby sie wystraszyl albo poprostu jechalbym przednim tak wolno ze mialby ochote cie wyprzedzic a jak zaczaby wyprzedzac to ty rura i zas.

 

Wiem ze to zachownanie nie jest na miejscu ale jakas konsekwencja musi byc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklem tez

jedziesz nie bokiem tylko normalnie tak jak on

 

Pojedziesz 20km/h i pewnie wkurzy go to

Zapewne bedzie chcial cie wyprzedzic,a ty mu wtedy gazuuu i nie dasz sie frajerowi wyprzedzic.

 

A przy tym niezle sie zabawisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklem tez

jedziesz nie bokiem tylko normalnie tak jak on

 

Pojedziesz 20km/h i pewnie wkurzy go to

Zapewne bedzie chcial cie wyprzedzic,a ty mu wtedy gazuuu i nie dasz sie frajerowi wyprzedzic.

 

A przy tym niezle sie zabawisz ;)

 

Gorzej jak bedzie chciał się pobawić w uderzanego bo takich debili to nie brakuje. Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...