Skocz do zawartości

Wjechała mi w gsxr-a!


Tot79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jade sobie droga ,nagle przede mna zatrzymuje sie auto przed pasami aby przepuscic pieszego,ja zatrzymuje sie za nim,nagle słysze pisk opon i uderzenie wali mnie i motocykl! Jutro ma byc rzeczoznawca ,na co mu zwrocic uwage?POradzcie!

 

uszkodzony mam tłumik i urwało sie mocowanie tłumika/podnozek pasazera,zarysowało dosc mocno wahacz.Dostało centralnie w opone tak ze moje koło było na jej masce-tak podbiło.wygieło troche plastiki i tablice! Najbardziej boje sie o łozyska zarowno w kole jak i w wahaczu,czy nie naruszyło geometrii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie rzeczoznawca, to zwróć mu uwage na każdy uszkodzony element, powiedz mu też, że istnieje możliwość uszkodzenia łożyska, czy zmiany geometri, tak żeby to zanotował.Lepiej żeby pisał wiecej niż za mało, żeby się nie okazało ,że Ci plastik wymienią i dowidzenia...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade sobie droga ,nagle przede mna zatrzymuje sie auto przed pasami aby przepuscic pieszego,ja zatrzymuje sie za nim,nagle słysze pisk opon i uderzenie wali mnie i motocykl! Jutro ma byc rzeczoznawca ,na co mu zwrocic uwage?POradzcie!

 

uszkodzony mam tłumik i urwało sie mocowanie tłumika/podnozek pasazera,zarysowało dosc mocno wahacz.Dostało centralnie w opone tak ze moje koło było na jej masce-tak podbiło.wygieło troche plastiki i tablice! Najbardziej boje sie o łozyska zarowno w kole jak i w wahaczu,czy nie naruszyło geometrii...

 

Ja bym poinformował rzeczoznawcę, że chcę sprawdzić geometrię w zakładzie diagnostycznym, który ma odpowiedni do tego sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozdrawiam Tot'a79, byłem wtedy z nim na tej wyprawie. Akcja wygladała btardzo groźnie, kolega jechał przed tą "nieszczęsną babką" a ja za nią. Jechalismy dosac powoli moze 40-50 km/h i wtedy nagły pisk, dym z jej opon i widze jek tylne koło Tot'a79 podbija sie do góry i londuje na masce passata combi. Powaga straszny widok, naszczesie kumplowi za wiele krzywdy sie nie stało ale maszyna?? Po takim uderzeniu naprawde mozna sie spodziewać czegos złego, najgorzej z tym wahaczem, a poza tym kumpel nie wspomniał ze cisnienie powioetrza w oponie spadło mu tuz po uderzeniu o 1,8 atmosfery.

 

Zeby było jeszcze ciekawiej, dzisiaj jechałem z Wrocławia do domu tak spoko koło 80 km/h cieżarówka chciała sobie zjechac na parking i przecieła mój tor jazdy, kur....a przezyłem wtedy najgorsze chwiele w mojm zyciu!!! Czułem sie prawie jak "mucha na masece tej ciezarówy' na szczescie jakoś musnąłem tylko ją i przejechałem.

 

Morał z tego taki, ze Ty mozesz jechac swietnie, fantastycznie i najlepeij na świecie, lecz gdy pojawi sie jakis "cielak" na drodze to w stosunku do niego nie mozesz nic zrobić!!! Prosze myslcie równiez za tychy co są za wami i przed wami, bo przeważnie to oni niosą zagrozenie jeżdzac bezmyślnie!!!

 

Pozdrawiam Tot'a79 życze zdrówka.

Edytowane przez Andre-20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche ;) ,ale był taki wypade chyba wczoraj z tym, ze samochodowy stanął tir za nim skoda , a następny tir zdemolował to auto i zrobił z niego metalową kupe złomu kierowca i jego kolego poniesli smierc na miejscu.dlatego trzeba stawac z zapiętym biegiem i w razie czego reagowac , albo uciekac bo tak stracic życie ...... ;)

Edytowane przez radzio114
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wyżej, to prawda.

A teraz słowo dla rzeczoznawcy, który ma obejrzeć WSZYSTKO. Łącznie z komórką, która była w kieszeni, że nie wspomnę o ciuchach i kasku. Mam nadzieję, że Tobie się nic nie stało. Moto rzecz nabyta, a zdrowiee masz jedno.

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche ;) ,ale był taki wypade chyba wczoraj z tym, ze samochodowy stanął tir za nim skoda , a następny tir zdemolował to auto i zrobił z niego metalową kupe złomu kierowca i jego kolego poniesli smierc na miejscu.dlatego trzeba stawac z zapiętym biegiem i w razie czego reagowac , albo uciekac bo tak stracic życie ...... ;)

No trzeba uważać ale nie zawsze sie da wszystko przewidzieć, cholera martwi mnie twój wahacz i zawieszenie dostało mocno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...