Skocz do zawartości

Coś puka z przodu ale niebardzo wiem co.... CBR 600F


Andon13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem cos takiego w moim moto niedawno ale skonczylo sie tragicznie. najpierw cos mi zaczelo pukac w czasie jazdy i tak pukalo ale tylko do ok 40 km/h, potem na dziurach zaczelo cos dzwonic delikatnie, posprawdzalem wszystko z przodu i wygladalo ze jest ok, wybralem sie we wtorek do zakopanego i na zakopiance w korku do tego calego pukania i dzwonienia doszlo pulniecie przy naciskaniu hamulca, a skonczylo sie to tak ze moto mi wypadl z zakretu przy ok 70 km/h i wyglada teraz tak:

 

http://www.bikepics.com/members/adizx9r/99zx9r/

 

Myslicie ze przy takiej predkosci przy uderzeniu w barierke energochlonna mogly polamac sie rury teleskopow ?? Policja przyjela ze za sztbko jechalem w zakrecie :] i to moja wina. Aha, moto mial juz jakis wypadek u poprzedniego wlascicela w niemczech ale nie wiem czy slizg czy cos powaznego. Co o tym myslicie ??

 

aha, sory za bledy ale pisze tylko jedna reka bo druga zadrutowana ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W koncu doszedlem do tego co puka... Wiec jak to powiedzia znajomy wyrobily sie tulejki trzymajace zacisk na swoim miejscu :clap: I tu mam kolejne pytanie: Czy da sie wymienic te tulejki i czy w zestawie naprawczym do zaciskow hamulcowych takowe sie znajduja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by mialo sens przy systemie z plywajacymi zaciskami, a nie z plywajaca tarcza. Poza tym nie kazdy smar tam sie uzywa.

Adam M.

rzecz w tym ze w f3 nie ma plywajacej tarczy tylko zaciski. :clap:

 

 

Mam dokladnie to samo wiec chetnie bede sledzil temat. Powtarzam wiec pytanie -

Czy da sie wymienic te tulejki i czy w zestawie naprawczym do zaciskow hamulcowych takowe sie znajduja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet naprawczy do zacisków na dwie tarcze kosztuje 106zł (do f3). Kobieta w larsonie nie umiała mi powiedziec co znajduje sie w zestawie :clap:

Ps

Otworzyłem nowy temat z pytaniem o zestaw naprawczy bo do tego tematu pewnie juz nikt nie zagląda.

Dla zainteresowanych:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=54244

Edytowane przez Andon13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...