Skocz do zawartości

dokonano - Turcja na MZ Etz 250


PM2Z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj, długo szukałem kompanów, ale nikt się nie chciał wybrać w tą trasę w tempie w jakim MZ może jechać, więc ruszyłem sam. Zapraszam na stronkę

http://www.mz-club.pl/viewtopic.php?t=3607

jest tam krótki opis i zdjęcia. Teraz zmieniam sprzęta, więc pewnie na następne wakacje będzie mi łatwiej dobrać ekipę :-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Stary :icon_rolleyes:

Widać, że masz jaja.

 

Pozdrawiam i jeżeli szukasz ludzi którzy jeżdzą, i to nie tylko dookoła komina, to zapraszamy na naszą strone i na forum gdzie porozmawiasz z ludzmi jeżdącymi po całym świecie !!! www.africatwin.prv.pl

 

Jeszcze raz gratuluje !!!

 

Pzdr. Kajetan ---AT---

Edytowane przez kajetan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulki z powodu udanego wyjazdu :-)

z niecierpliwoscia czekamna jakis opis i fotki :-)

ps. a tak na marginesie przed wyjazdem w jednym z twoiich maili wynikla dyskusja nt ilosci jaw i mz w turcji...ktos pisal ze jest tego cale mnostwo itp a jakie jest twoje zdanie na ta sprawe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście jaw i mz jest trochę, choć i tak w mniejszości. jest cała masa skuterów i motorowerów, zaś spośród motocykli, to jednak dużo więcej jest bardzo eleganckich japonii. jaw naliczyłem kilka, mz też, choć tylko etz, żadnych starszych modeli. sporo jest za to kanuni, niektóre z silnikiem mz, nowsze zaś już są czterotaktowe.

 

co do relacji, to ŚM chce ją kupić, więc pewnie tam będzie do przeczytania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj, długo szukałem kompanów, ale nikt się nie chciał wybrać w tą trasę w tempie w jakim MZ może jechać, więc ruszyłem sam. Zapraszam na stronkę

http://www.mz-club.pl/viewtopic.php?t=3607

jest tam krótki opis i zdjęcia. Teraz zmieniam sprzęta, więc pewnie na następne wakacje będzie mi łatwiej dobrać ekipę :-)

 

pozdrawiam

 

Jestes wielki... Innymi sie nie przejmuj ze nie chca z Toba jechac, jak bedziesz mial innego, mocniejszego sprzeta to tak samo bedziesz mial problem znalezc kompana na wyjazd bo to nie zalezy od sprzety. Po prostu to sa "miekkie siurki". Wola sie lansowac pod knajpami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratuluję! Chciałbym kiedyś swoim Uralem dojechac tak daleko... Jak na razie najdalej byłem w... Zamościu (z Warszawy). Na długi weekend planuję Lwów.

 

A BTW, z jakimi prędkościami latasz? Bo z tego co pamiętam emzety mają podobne przelotówki do Urali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wieczny student: byłoby super się tak kiedyś razem wybrać, bo jazda w trasie takim sprzętem jest naprawdę klimatyczna, coś ala "dzienniki motocyklowe" che guevary. ja jednak już postanowiłem sprzedać swoje 2oo i już niedługo wystawię go na allegro. a teraz szukam jakiegoś enduraka, by rzucić się na jakąś trudniejszą traskę :-)

Edytowane przez PM2Z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No klimat niest niepowtarzalny, dlatego turystykę TAKIMI sprzętami wysoce sobie cenię ;).

Endurak też w traskach powinien latać lekko ponad 100km/h więc na przykład do Borek możemy jechać razem :P. Tylko że bedę jechał z koszem, z jednym lub dwoma pasażerami, więc zmienię przełożenie i będę leciał 80km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...