Skocz do zawartości

250cc na motorower


Sloniu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Aga nie ma 15tu lat i ma pełną świadomość czym jeździ ;)

A taki dzieciak ? ...

Ooooooo to jest jedna osoba,ktora mnie nie uwaza za swira:).....Marto ty moja kolezanko z forum najelpsza...no co ja moge powiedziec...jeden gest sie nasuwa... :) ;)

 

 

Noo...a wracajac do tematu to rzeczywiscie jakies nieporozumienie z ta rejestracja..Kurcze...to jest az zalosne...przeciez w zyciu bym nie sprzedala,gdyby ktos powiedzial,ze chce swojemu kochanemu 13letniemu synkowi kupic(zakladam ze dziewczynki maja wiecej oleju w glowie)....to motocykl,ktory ma nieadekwatna moc do pojemnosci i przez to moze zmylic..zreszta sa tu jakies filmiki jak ludzie jezdza na tym..po lodzie np. V max ponad 200...4 do 100......zdecydowanie nadaje sie ta "sprawa" na policje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur**, jak bym dorwal diagnoste ktory takie walki kreci to bym za jaja powiesil. To jest zwykla bandytka, ale dlaczego w to mieszane sa Bogu ducha winne dzieci (napaleni 13-latkowie). Dawno, dawno temu ja tez mialem 13 lat :smile: i wiem jak to jest, nie powiem ganialismy sie na ogarach i jawkach siedzielismy po nocach w garazu zeby podnisci moc naszych sprzetow chociazby o 0.1KM (w sumie jak mieslisy 5KM to byl max) V max w granicach 80km/h - przepustnica zawsze u mnie na max byla otwarta (tak ze linki gazu mialy krotka zywotnosc :) ). Prawda jest taka ze 13-latek nie zdaje sobie sprawy z niebespieczenstwa i bedzie odkrecal na max tylko ze na ogarze to raczej jest w stanie zapanowac nad maszyna, a przy 50KM i predkosci 200km/h NAPEWNO NIE. TO PO PROSTU MUSI SIE SKONCZYC TRAGICZNIE. ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz nawet się to tak zarejestruje to i tak lipa bo kazdy policjant sie sapnie przeciez 50 nie moze mieć 2 garów!!!!! Gdyby nie to stała by juz u mnie..........piekna maszynka ale to juz marzenia......jest sprzedana gadałem z tym kolesiem niezłego syfu so\bie narobi ten kto ja kupi i go złapia chociaż z takimi osiagami.....kto wie polonezik i lanosik go nie doscigna

pozdr

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze to jest polska i mi się to bardzo ale to bardzo podoba :) i przestańcie sie sra* że 13 lateek to kupi i aaaaomój boze BOOOM ;) nawet niewiem jaki bogaty tatuś (wnioskując że bogaty to i mądry ) nie kupi synuśowi 250'ki do nauki jazdy albo jako pierwsze moto ... no chyba że wie że dziecko da rade ... a i mnie aż dziwi że coniektórzy piszą że w wieku 13 'stu lat po zdaniu karty niepotrafili by czegoś takiego opanować na ulic bądź zrobili by coś głupiego ... to kto wam pozwolił w ogóle wyjeżdżać na ulice w takim stanie na mniejszych motorkach ??? ;) niech jescze zrobią żeby jakiegoś litra można było zarejstrować na motorower :banghead: :smile: :banghead:

Edytowane przez JaWaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze to jest polska i mi się to bardzo ale to bardzo podoba :) i przestańcie sie sra* że 13 lateek to kupi i aaaaomój boze BOOOM ;) nawet niewiem jaki bogaty tatuś (wnioskując że bogaty to i mądry ) nie kupi synuśowi 250'ki do nauki jazdy albo jako pierwsze moto ... no chyba że wie że dziecko da rade ... a i mnie aż dziwi że coniektórzy piszą że w wieku 13 'stu lat po zdaniu karty niepotrafili by czegoś takiego opanować na ulic bądź zrobili by coś głupiego ... to kto wam pozwolił w ogóle wyjeżdżać na ulice w takim stanie na mniejszych motorkach ??? ;) niech jescze zrobią żeby jakiegoś litra można było zarejstrować na motorower :banghead: :smile: :wink:

Brawo :banghead: wreszcie spotkałem osobe na tym forum z która się w pełni zgodzę :lalag:

Ale to i tak nie przejdzie stary ja nie wyobrażam sobie motoru o 2 garach na karte

Ale koles co moze tak zarejestować jest BOSS

pozdr dla niego

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze to jest polska i mi się to bardzo ale to bardzo podoba :) i przestańcie sie sra* że 13 lateek to kupi i aaaaomój boze BOOOM ;) nawet niewiem jaki bogaty tatuś (wnioskując że bogaty to i mądry ) nie kupi synuśowi 250'ki do nauki jazdy albo jako pierwsze moto ... no chyba że wie że dziecko da rade ... a i mnie aż dziwi że coniektórzy piszą że w wieku 13 'stu lat po zdaniu karty niepotrafili by czegoś takiego opanować na ulic bądź zrobili by coś głupiego ... to kto wam pozwolił w ogóle wyjeżdżać na ulice w takim stanie na mniejszych motorkach ??? ;) niech jescze zrobią żeby jakiegoś litra można było zarejstrować na motorower :banghead: :smile: :banghead:

JaWaK ile ty masz lat ? Bo jeśli 13 to nie mam więcej pytań.

 

Cieszysz się że to Polska (btw. z dużej litery się pisze :wink: ) ale powinieneś w takim razie zauważyć że bogaty nie zawsze równa się mądry. To po pierwsze.

Po drugie są wyjątki które mooooże dałyby sobie radę na takim sprzęcie. Ale to tylko potwierdza regułę, że takie moto w tak młodym wieku jest nieodpowiednie. Bo ja też miałam te 13 lat :lalag: i nikt mi nie wmówi że jest to na tyle odpowiedzialny wiek żeby dosiadać takiego motocykla. Bo to jest już motocykl a nie motorynka/skuter. I jestem pewna że większość ludzi w tym wieku będzie korciło żeby odwinąc manetkę na max. A wtedy wiadomo co się może stać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaWaK ile ty masz lat ? Bo jeśli 13 to nie mam więcej pytań.

 

Cieszysz się że to Polska (btw. z dużej litery się pisze :lalag: ) ale powinieneś w takim razie zauważyć że bogaty nie zawsze równa się mądry. To po pierwsze.

Po drugie są wyjątki które mooooże dałyby sobie radę na takim sprzęcie. Ale to tylko potwierdza regułę, że takie moto w tak młodym wieku jest nieodpowiednie. Bo ja też miałam te 13 lat :banghead: i nikt mi nie wmówi że jest to na tyle odpowiedzialny wiek żeby dosiadać takiego motocykla. Bo to jest już motocykl a nie motorynka/skuter. I jestem pewna że większość ludzi w tym wieku będzie korciło żeby odwinąc manetkę na max. A wtedy wiadomo co się może stać .

 

po 1 .nie mam 13 lat napewno

po 2. polska specialnie tak napisałem :) ;) ...

po 3. jeżeli chodzi o reguły to zazwyczaj bogaci tatusiowie kupują skuterki a nie scigi ;) ...

po 4. coście sie tak uczepili tej 13 ... przecież to nie reguła że człowiek po zrobieniu karty odrazu kupuje moto szczególnie u ludzi nie myślących wcześniej o moto

po 5. 13 lat u jednego może być jak u niejednego 20 :banghead:

po 6. Każdy chce odkręcić manete w doł nieważne w jakim wieku :smile: czy 20 czy 13 lat ... ważne jest żeby zrobić to umiejętnie ... i tu znowu wchodzi temat co kto ma w głowie ...

Edytowane przez JaWaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...