Skocz do zawartości

250cc na motorower


Sloniu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest chore ! Co się dzieje, rozumiem 70, 80 ale 250ccm to jest naprawde pożerająca moc.

Też jestem zdania, że co innego jakiś Simson 80 ccm zarejestrowany na motorower, a co innego maszyna o osiągach nieustępujących "pięćsetkom" czy "sześćsetkom". Zresztą myślę, że sprzedający blefuje i jakby przyszło co do czego, toby nie potrafił zarejestrować tej skądinąd całkiem fajnej maszynki na 50 ccm.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przepraszam was, czy ja o czymś nie wiem??

Czy coś się zmieniło od mojego ostatniego kontaktu ze swiatem??

 

Chodzi mi to o wasze wałkowanie że taki motor nie dla 13 latka,

tak to fakt.

Ale są dwie rzeczy:

1. Sprzedawca jeżeli ma choć troche sumienia nie sprzeda 125/50 a tym bardziej 250/50 wiedząc że jeździł by na niej taki małolat. Ja osobiscie bym nie sprzedal i wiem że są niektórzy postępujący tak samo.

2. Wam sie chyba kraje pomylily, ludzie drodzy! My żyjemy w POLSCE (P-O-L-S-C-E), w kraju w którym poziom życia jest ciut wyższy niż w Afryce (chociaż też nie wiem do końca :)). Więc niech mi ktoś łaskawie powie, skad 13 latek (bo caly czas wałkujecie jego przykład) wezmie 8500zł na motor?? Albo przeciętna polska rodzina??

Rozumiem jak ktos ma pieniadze bo odkladal albo poprostu jest dobrze ustawiony, ale na pewno nie jest to 13 latek!

Czy wy naprawde myślicie że nawet bogaci ludzie tak poprostu kupią swojemu synowi motorek za 8500zł??

Wątpie......

 

A poza tym każdy wie jak to jest z rodzicami ;) Jeżeli już mają coś kupic (a tym bardziej moto) to muszą wiedzieć wszystko.

 

I prosze przestańcie wałkować temat 13 latek + karta motorowerowa + dużo ccm/50....

To sie staje nudne...

 

No i poza tym takie sprostowanie,

wieksze moto, typu 125'tka nie kupuje zazwyczaj osoba ponizej 16 lat, bo raz że trzeba umieć jeździć a dwa że do motoru trzeba też dorosnąć.

 

A co do 125/50, niech tak zostanie jak jest, bardzo dobrze że się tak da bo niestety ale zazwyczaj u nas zakup 125 wyglada tak że albo moto albo prawko A1 (które tanie nie jest i czekac trzeba), wiec zazwyczaj tylko moto i kombinowanie...

Jak ktoś umie i wie że da sobie rade ze 125'tka to spoko, niech kupuje, lepsze to niz R1 po zrobieniu prawka i braku obeznania.

 

Co do besti, motorek mi sie podoba, jezeli faktycznie ma takie odejscie (4s do 100) to pieknie ;)

Myśle że byłaby to dobra opcja po zrobieniu kategorii A.

 

A i co do aukcji, 250/125 jeszcze ok, w końcu to prawko jest, ale 250/50 to będzie przegiecie bo pierwsza lepsza kontrola i prze$$$$$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania, że co innego jakiś Simson 80 ccm zarejestrowany na motorower, a co innego maszyna o osiągach nieustępujących "pięćsetkom" czy "sześćsetkom". Zresztą myślę, że sprzedający blefuje i jakby przyszło co do czego, toby nie potrafił zarejestrować tej skądinąd całkiem fajnej maszynki na 50 ccm.

 

Zarejestrować sie da beż problemu trzeba miec znajomosci :)

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jesteście ciekawi co się stało z ogłoszeniem.

 

 

Pozwoliłem sobie napisać do tego serwisu co mysle o tym i oto odpowiedź:

 

 

Witam,

 

 

 

> W nawiązaniu do pkt 3 Waszewgo regulaminu mówiącego min o legalności treści

> ogłoszenia informuję iż to ogłoszenie :

> http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M242908

>

> zawiera treści nielegalne !!! dotyczące załatwiania rejestracji pojazdu jako

> motorower.

>> PS proszę o informację dot. podjętych w tej sprawie kroków

>

 

poinformowalismy ogłoszeniodawcę o naruszeniu regulaminu.

Zapewnił on, że anons będzie usniety do wieczora, w przeciwnym wypadku

zablokujemy jego wyświetlanie.

 

Pozdrawiam,

--

Adam Najdul

OTOMOTO Sp. z o.o. - Biuro Obsługi Klienta

Edytowane przez pepe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamaha virago 2 barany w V 125ccm pojemności ma, i co ? to może być na motorower? zresztą.. wy wszyscy świętojebliwi jacyś jesteście, ja zadam pytanie KTO BY NIE CHCIAŁ? - tego sprzętu, odp. chciałbym bo ja umiem, i odpowie tak większość..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pomijajac fakt pojemnosci....policzmy ile jest koni na kazdy kilogram motocykla....i wyglada to tak,jakby ktos sobie zarejestrowal gs-a,albo jakas lekko sportowoa 600-tke na karte motorowerowa. Nie wiem,czy dobrze pamietam,ale niedawno byl temat, w ktorym spierano sie nad jazda skuterami/motorowerami na dowod osobistyy i karte motorowerowa,ktora potwierdza znajomosc przepisow w niklym stopniu, wiec o czym teraz rozmowa?.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze to jest polska i mi się to bardzo ale to bardzo podoba :icon_rolleyes: i przestańcie sie sra* że 13 lateek to kupi i aaaaomój boze BOOOM :icon_mrgreen: nawet niewiem jaki bogaty tatuś (wnioskując że bogaty to i mądry ) nie kupi synuśowi 250'ki do nauki jazdy albo jako pierwsze moto ... no chyba że wie że dziecko da rade ... a i mnie aż dziwi że coniektórzy piszą że w wieku 13 'stu lat po zdaniu karty niepotrafili by czegoś takiego opanować na ulic bądź zrobili by coś głupiego ... to kto wam pozwolił w ogóle wyjeżdżać na ulice w takim stanie na mniejszych motorkach ??? :icon_razz: niech jescze zrobią żeby jakiegoś litra można było zarejstrować na motorower ;) ;) :icon_razz:

Wez pod uwage ze ten "bogaty tatus" moze sobie taki sprzet sprawic i legalnie jezdzic nim po ulicy (na dowod osobisty) wogole nie majac pojecia o jezdzie na motocyklu !! Zapewne mysli ze jest kozak bo stac go na taka maszyne, a niestety to nie zawsze idzie w parze z umiejetnosciami za sterem. W ogolnym pojeciu chodzi o to ze ktos kto WOGOLE nie mial stycznosci z motocyklami (ukonczone 18 lat i po sprawie) moze dosiadac maszyne o b duzej mocy nie zdajac sobie sprawy co taki sprzet potrafi (bo przeciez wczesniej nie mial do z tym do czynienia). Osobiscie taka Apa nie jezdzilem, ale przy tej mocy spokojnie na kolo z gazu idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

lechu dokładnie pojeździ sobie popatrzy co i jak, w końcu będzie chciał przyszpanować ehehe i mu wyrwie do przodu. Zrozumie że lepiej na poaczątek było nauczyć się jeździć nawet na 50 heh :icon_rolleyes:

Ale z nowu druga sprawa. :

Ktoś jeździ na motocyklu dłuugo, ma 18 lat, jest doświadczony, to dla niego jest to chyba dobrym rozwiazaniem.

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeździ długo, jest doświadczony i ma 18 to zrobi sobie prawo jazdy na A a nie bedzie bawił sie w takie pierdoły. Zakładając, że stać go na ten motocykl to i stać go na prawko. Motorower to motorower a motocykl to motocykl i bardzo nie podoba mi się to, że w Polsce za kasę możńa zrobić takie przekręty. Od 13 do 16 lat jeździsz na 50ccm potem jak chcesz robisz A1 i masz 125, potem A i problem z głowy. Zycie jest dłuuugie wiec jeszcze zdążycie się naszaleć na wiekszych sprzętach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeździ długo, jest doświadczony i ma 18 to zrobi sobie prawo jazdy na A a nie bedzie bawił sie w takie pierdoły. Zakładając, że stać go na ten motocykl to i stać go na prawko. Motorower to motorower a motocykl to motocykl i bardzo nie podoba mi się to, że w Polsce za kasę możńa zrobić takie przekręty. Od 13 do 16 lat jeździsz na 50ccm potem jak chcesz robisz A1 i masz 125, potem A i problem z głowy. Zycie jest dłuuugie wiec jeszcze zdążycie się naszaleć na wiekszych sprzętach.

 

Pozdrawiam

O stary nie takie długie jak ci się wydaje przynajmniej teraz.........

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...