Skocz do zawartości

Nowy motocykl!!! Chwale się!!! JEST CUDOWNIE!!!


mati1411
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś kiedys by mnie spytał jak wygląda kolor aqua blue to bym buraka walnął i nie wiedział :) Poprostu taki zielono-niebieski :buttrock:

hehe...obawiam się, że ja też bym głupa palił...w ogóle to czasem jak słyszę jakieś kosmiczne nazwy kolorów to tak sobie myślę, że trzeba mieć nie lada fantazję żeby to wymyślić...i chyba bardzo się nudzić w domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty heniek :wink: :P honda jest ok. :biggrin:

Ale widzę ze ty na swojej już cos tam potrafisz wiec może faktycznie przyda ci sie więcej mocy :cool: mi na razie te skromne 100kucy wystarcza :crossy:

Ciekawe, kiedy sąsiedzi zaczną się burzyć z powodu tej yoshimurki... :crossy:

Ps. I niech ta cholerna pogoda sie zmieni bo je chce jeździć!!!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie różowe???W niej były AQUA BLUE :wink:

a ja bym powiedział po polsku TURKUSOWE :crossy: a najbardziej mi sie podoba kolor motocykla , czarny mat - zajebista barwa , robi wrażenie , naklej jeszcze na czybce czerwone 666 i mozesz zaczynać z takim zestawet (CBR-czarny mat+głośny komin+666 :biggrin: ) straszyć staruszki pod kościołem po mszy !! :crossy: :biggrin: GRATULUJE bo moto naprawde ładne :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...to co teraz?

 

Teraz przychodzi pora na Kawe 636 lub z750 ale najbardziej chciałbym trypla. Tylko mała dostępność używanych części mnie odstarsza. Chyba że znowu się złamie i kupie trzecią honde tym razem fajerblejda :crossy:

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przychodzi pora na Kawe 636 lub z750 ale najbardziej chciałbym trypla. Tylko mała dostępność używanych części mnie odstarsza. Chyba że znowu się złamie i kupie trzecią honde tym razem fajerblejda :biggrin:

No, no...nieźle celujesz...nie przejmuj się tak bardzo dostępnością części...no chyba, że zakładasz z góry, że moto co chwila będzie Ci fiksowało wtedy skucha...:crossy: :wink:

Mój Triumph też nie jest szczególnie popularny ale za każdym razem kiedy na niego wsiadam mam wielkiego banana na gębie :crossy: :biggrin: To był świetny wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawszych rzeczy to wczoraj założyłem nowy tłumik a mianowicie przelotową YOSHIMURE :icon_mrgreen: Tłumik nieźle daje rade, od razu inny dźwięk!! Na niskich obrotach ładny basik a na wysokich ryk :icon_mrgreen: (no i pięknie strzela ogniem :lalag: )

Dla silnika zaleta to z cala pewnoscia nie jest. Gazniki byly regulowane po wymianie wydechu?

 

Sprzet prezentuja sie fajnie. Gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...