Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Klosz juz jedzie do mnie z Hondy w Poznaniu.Cena w USA to 18 $ a u nas jedyne 135 PLN.Tez szukalem takich rocznikow ok 2000+ ale cena juz byla jak dla mnie ciut za wysoka i stanelo na tej.Jest kilka detali do podszykowania ale calosciowo jest bardzo poprawnie.

Edytowane przez Tony Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Klosz juz jedzie do mnie z Hondy w Poznaniu.Cena w USA to 18 $ a u nas jedyne 135 PLN.Tez szukalem takich rocznikow ok 2000+ ale cena juz byla jak dla mnie ciut za wysoka i stanelo na tej.Jest kilka detali do podszykowania ale calosciowo jest bardzo poprawnie.

Witam w mojej Madzi też jest parę detali do zrobienia,największym mankamentem jest nie oryginalny obrotomierz, który zresztą nie działa.

Cena w Hondzie zmroziła mnie bardziej niż mróz za oknem około 2000PLN :ohmy: byłem przyzwyczajony do cen z suzuki, bardzo przystępne i dostępne .

Ale honda to już inna bajka i inna półka jak widzę! Moto sprowadzone z USA z paroma fajnymi dodatkami typu szeroka kierownica ,tuningowe wydechy,

aluminiowe podnóżki wysunięte do przodu.

Korzystając z zimy i mając trochę czasu zacząłem ją rozkręcać i poznawać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

po pierwszym sezonie na magnie stwierdziłem, że szyba którą mam dobra jest na krótkie wyprawy, ale w dłuższej trasie już za bardzo wieje

znalazłem dobrą szybę ale w stanach, może ktoś jednak wie gdzie kupić szybe do magny 750, na tyle dużą aby sprawdziła sie w trasie,

rzadko mozna trafić na szybę, która byłaby dedykowana do magny, tak jakby tylko shadowki i drag stary jeżdziły po tym świecie, (z reszta dobre maszyny)

jeśli ktoś ma jekiś namiary, lub zdeżył się z tematem będę wdzięczny za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

po pierwszym sezonie na magnie stwierdziłem, że szyba którą mam dobra jest na krótkie wyprawy, ale w dłuższej trasie już za bardzo wieje

znalazłem dobrą szybę ale w stanach, może ktoś jednak wie gdzie kupić szybe do magny 750, na tyle dużą aby sprawdziła sie w trasie,

rzadko mozna trafić na szybę, która byłaby dedykowana do magny, tak jakby tylko shadowki i drag stary jeżdziły po tym świecie, (z reszta dobre maszyny)

jeśli ktoś ma jekiś namiary, lub zdeżył się z tematem będę wdzięczny za podpowiedź.

Może coś takiego http://www.motomoto....a-produkty!20#0 nie wiem na co zwrócić uwagę czy na wielkość szyby czy na dobrą firmę.

 

witam,

po pierwszym sezonie na magnie stwierdziłem, że szyba którą mam dobra jest na krótkie wyprawy, ale w dłuższej trasie już za bardzo wieje

znalazłem dobrą szybę ale w stanach, może ktoś jednak wie gdzie kupić szybe do magny 750, na tyle dużą aby sprawdziła sie w trasie,

rzadko mozna trafić na szybę, która byłaby dedykowana do magny, tak jakby tylko shadowki i drag stary jeżdziły po tym świecie, (z reszta dobre maszyny)

jeśli ktoś ma jekiś namiary, lub zdeżył się z tematem będę wdzięczny za podpowiedź.

Może coś takiego http://www.motomoto....a-produkty!20#0 nie wiem na co zwrócić uwagę czy na wielkość szyby czy na dobrą firmę.http://www.moto-akcesoria.pl/szyba-ochronna-do-honda-vf-750-c2-magna-rc44,p,21483

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dobry stelaż do mocowania szyby,to wystarczy wymienić tylko plastyk .Kiedyś zamawiałem samą szybę bez mocowania w http://www.mgg.com.pl/ .Można podać jaką się chce wysokość ,albo wysłać swoją na wzór i dorobią wyższą i wywiercą otwory.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystki

od prawie roku mam swoja super magne 700 i przyszla zima i troche czasu zeby zobaczyc co ja boli i co trzeba zrobic. No i wyszlo ze mam do wymiany kosz sprzeglowy zewnetrzny i moje pytanie czy pasuje od 750 ? ze zdjec niczym sie nie rozni ale ciezko to okreslic na oko a z tego co wiem to USA zmienila tylko pojemnosc a nie mieszali nic w skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Magnofanow.Ja sprawdzam na stronie ronayers.com numery czesci i wysylam zapytania do Hondy w Poznaiu.Przyznam ze ceny nieco wyzsze ale obsluga super.Juz dwie pierdoolki kupilem i jest w porzadku.Na allegro mozna kupic ok 40% taniej.Tylko niektorych drobiazgow nie dostanie sie w ten sposob i trzeba oryginaly.Jak juz bedzie cieplo to pewnie zajade do Honda Motopoint Budzynski na maly przegladzik Poza tym szukam miejsca gdzie mozna ladnie pochromowac kielichy zegarow i jedna z pokryw.Najlepiej w lubuskiem.Pozdrowionka

Edytowane przez Tony Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kiedy zacząłem rozkręcać moje moto ,pod zbiornikiem od strony siedzenia natrafiłem na wężyk ,wychodzi on z rurki między gażnikami i jest w kształcie litery c.Mam pytanie czy on ma być gdzieś wpięty?lub czymś zakończony?post-59481-0-11761100-1328730634_thumb.jpgnie bardzo wiem gdzie, jak jest w waszych magnach?

I jeszcze jedno czy macie zamontowany filtr paliwa? chyba jest z tym mały problem bo miejsca pod kranikiem jak na lekarstwo ciężko tam coś upchać,macie jakieś patenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kiedy zacząłem rozkręcać moje moto ,pod zbiornikiem od strony siedzenia natrafiłem na wężyk ,wychodzi on z rurki między gażnikami i jest w kształcie litery c.Mam pytanie czy on ma być gdzieś wpięty?lub czymś zakończony? nie bardzo wiem gdzie, jak jest w waszych magnach?

 

 

Nie jestem na 100% pewny ale wydaje mi się że powinien ten wężyk iść do airbox`a. u mnie nie ma na niego miejsca ale mechanik powiedział że to jest odpowietrzenie komór pływakowych i w niektórych idzie do airbox`a a w innych jest poprostu puszczony pod motocykl

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dzięki za podpowiedzi w sprawie większej szyby, na pewno któraś bedzie dobra,

jeśli ktoś potrzebuje to mam książkę serwisową do VF 750c, w pdf, każda instalacja rozrysowana jest na części pierwsze

pozdrawiam

 

Witam kiedy zacząłem rozkręcać moje moto ,pod zbiornikiem od strony siedzenia natrafiłem na wężyk ,wychodzi on z rurki między gażnikami i jest w kształcie litery c.Mam pytanie czy on ma być gdzieś wpięty?lub czymś zakończony?

 

znalazłem stronę gdzie gość pokazuje krok po kroku jak rozkręca układ paliwowy, zobacz, czy to nie o ten wężyk pytasz

http://www.shotsnapped.com/public/carburetor/?page=7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za podpowiedzi ,wszystko się zgadza to jest odpowietrzenie,tylko u mnie ten wężyk bardziej skierowany był w dół a powinien iść w górę

pod zbiornik.

Jeszcze mam pytanie czy w kraniku paliwa powinien być wstępny filtr z siateczki, bo u mnie takowego brak,są dwie gołe rureczki bez żadnego zabezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jesli ktos z kolegow magnowiczow ma informacje jakie sa lozyska skosne do glowki ramy i te dwa (kulkowe i igielkowe) do wahacza (chodzi mi o oznaczenia),to bylbym wdzieczny za informacje.Pozostale lozyska do kol juz mam.Z gory dziekuje za ewentualna pomoc

PS Ten motyw z centralna stopa git majonez,by sie przydal

 

Moze ten link juz jest znany wiekszemu gronu magnowiczow :http://home.comcast.net/~magnariders/

Edytowane przez Tony Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...