Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze ale motul czy może być inny? zostało mi coś z accorda zdaje się że by wystarczyło. tylko pytanie czy się nada bo to jednak samochód...aczkolwiek dalej honda XD

 

Nie, nie lej. Mimo, że to Honta to jednak samochód :icon_biggrin:

Kup olej do silników motocyklowych. Temat jest nawet wałkowany na bieżąco w temacie: Jaki olej?

Może być Motul, ale do motocykli.

 

pozdro

Edytowane przez Peterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile do nas wchodzi oleju ?

 

ps. wielkie dzięki za odpowiedzi i cierpliwość :*

 

Kurde, dokładnie nie pamiętam :icon_rolleyes: ale jak kupisz bańkę 4 l. to powinno być ok. Pamiętaj, że filtr oleju obowiązkowo nowy.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Kolegów !!!!!!

jestem mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem vf 750 z 1982 roku, bo już ją kupiłem, a czytając co nich piszecie to się trochę wystraszyłem :eek: ale będzie co ma być. Wszystko chodzi bez zarzutu ale muszę wymienić łożyska w główce ramy i mam pytanie czy wystarczy odkręcić półkę razem z kierownicą i zegarami i czy przewody wystarczą na wyciągnięcie widelca, czy muszę to wszystko rozmontować. Jeżeli ktoś z was może to robił to bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów prosze o pomoc jak wymienić olej w przednich amortyzatorach w MAGNIE VF700 rocznik 85

 

W skrócie:

- na dole lag masz korki spustowe (śruba na klucz nr 10)

- od góry są korki z wentylami, odkręcasz wentyl i wlewasz olej.

Ile? Nie pamiętam, bo zróżnicowanie jest dość spore, praktycznie co rocznik to inne pojemności.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec jest po simrze na pw wiec gownianych kluczy u mnie nie ma...

podobno jest coś długiego sama końcówka jest typowa, ja muszę rozkręcić zawieszenie bo cieknie z uszczelniacza, trzeba bedzie simeringi wymieniać zapewne...jeszcze tego nei rozbierałem studia nie są lekką sprawą i czasu mam mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...