Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat posiadacze Madzi razem a ja widzę, że to bardziej dział mechanika motocyklowa- specjalność elektromechanika. No cóż może to i słuszne, sprawdzę jak mi sie coś zepsuje. Na razie chodzi jak brzytwa a raczej chodziła do końca października. Później już nie jeździłem niestet. A teraz czekam na marzec chyba jak pogoda dopisze. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, twoja to lata 90 - motocykl bez problemowy, troche inaczej bylo z wersja z lat 80 tych :)

 

Adam M.

 

Tak, przeglądając to forum zorientowałem się, że starsze modele wymagają "troski" nie tylko ze względu na wiek ale również na różnice konstrukcyjne. Ja jestem super zadowolony z mojej maszyny 98r. wersja europejska. Przede wszystkim prowadzi się tak, że nawet ja nie mam większych problemów z panowaniem nad maszyną a to pierwsze moje moto. A do kompletu pięknie wygląda i ma poważną moc. Tak więc jak wsiadam na moją "czerwoną masakrę" to banan nie schodzi z mego oblicza. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koledzy co wiecie na taki temat ? PRZY OSIĄGNIĘCIU WYŻSZYCH OBROTÓW W TRAKCIE JAZDY ZAŚWIECA MI SIĘ LAMPKA TAL LIGHT I FULL? ZDARZYŁO MI SIĘ ŻE W TRAKCJE RUSZANIA GASŁ ? PÓŹNIEJ BYŁ PROBLEM Z ZAPALENIEM Z ROZRUSZNIKA TRZEBA BYŁO POPCHAĆ I PROBLEM Z GŁOWY? TERAZ JAK ZAPALAŁEM I WKRĘCAŁEM NA WYŻSZE OBROTY TO PRZY WYŻSZYCH OBROTACH POJAWIAŁ SIĘ KOMUNIKAT TAL LIGHT I FULL I MOTOR GASŁ ? DORADŹCIE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety masz problemz instalacja. Zamiast jezdzic sciagaj nadwozie, miernik w reke i sprawdzasz kabel po kablu, albo przejscie kabli w tylnej lampie bo wydaje mi sie ze masz gdzies brak masowania kabelkow.

Witam kolege czy mógłbyś mi konkretnie wytłumaczyć o co chodzi z tym brakiem masowania w tylnej lampie na tych kabelkach ogólnie lampa świeci i stop też mógłbyś konkretnie doradzić co mam tam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam kolege czy mógłbyś mi konkretnie wytłumaczyć o co chodzi z tym brakiem masowania w tylnej lampie na tych kabelkach ogólnie lampa świeci i stop też mógłbyś konkretnie doradzić co mam tam zrobić?

KOLEDZY PYTANKO DO WAS! CHODZI O MAGNĘ VF 750 C 83 R JAKI JEST PRAWIDŁOWY ODSTĘP ELEKTRODY NA ŚWIECY DO TEJ MASZYNY ? JEŚLI MACIE JAKIEŚ DANE PODAJCIE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEDZY PYTANKO DO WAS! CHODZI O MAGNĘ VF 750 C 83 R JAKI JEST PRAWIDŁOWY ODSTĘP ELEKTRODY NA ŚWIECY DO TEJ MASZYNY ? JEŚLI MACIE JAKIEŚ DANE PODAJCIE?

 

 

W mojej wg instrukcji obsługi 0,7-0,9 mm. Niestety moja to rocznik 98. Ale myślę ,że możesz spróbować tak wyregulować i zobaczyć jak będzie pykać. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie mam problema....

 

wystawiłem moto dziś żeby przepalić bo ładna pogoda...odpalam, wszystko git...wciskam sprzęgło 1ka i ...motor wyrwał jak by sprzęgła nie było...kombinuję i kombinuję i dupa zimna...płyn jest...sprzęgło gdzieś od połowy dopiero robi się twarde...nie wiem tarcze by się nie chciały rozejść po zimie ? dodatkowo gdy ustawię moto na centralnej stopce dam 6 bieg przy 1k rpm coś stuka i koło czasem podskakuje jakby się tryb podstawiał albo uszkodzony był kardan...jakieś pomysły ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...