Skocz do zawartości

Zdałem prawko!


fv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

YES! YES! YES! :lalag:

Zdałem dziś prawo jazdy na motocykl w Warszawie na Odlewniczej! To był mój pierwszy raz ;-)

 

Jestem szczęśliwym człowiekiem! Szampan mrozi się w lodówce a ja upajam się poczuciem, że coś osiągnąłem :biggrin:

 

Chciałem podziękować Piotrkowi, Adamowi i Tomkowi z Pro-Motor za świetną szkołę jazdy. Dziękuję także Wam, za świetne wskazówki i informacje. Dziękuję również mojej dziewczynie, która była dziś ze mną na egzaminie.

 

Opiszę może pokrótce ;-)

Oczywiście zapomniałem dotknąć lusterek na placu, ale przed miastem się poprawiłem i chyba dzięki temu nie oblałem.

Przy pierszym skręcie (przez tory tramwajowe) miałem przygodę z samochodową L-ką. Po prostu stanęła na torach. Czekałem aż ruszy przed skrzyżowaniem, ale jak ruszyła to i ja. Myślę sobie, że już nie zdałem, ale też nie chciałem stać na torach i po prostu stanąłem obok ich samochodu. Uff, nic w słuchawce.

Potem na jednym ze skrzyżowań jakiś palant na ścigaczu wyprzedził mnie z hukiem po prawej wciskając się między mnie a rowerzystę. Mało nie przypieprzył w zawracającego kawałek dalej puszkarza :clap:

Przed wjazdem na trasę toruńską jakiś koleś odkręcił szybkę i podpuszczał mnie, żebym uciekł egzaminatororowi ;-)

Reszta była prosta.

Jak usłyszałem że zdałem, to dopiero zobaczyłem w jakim jestem stresie, bo nie byłem w stanie zdjąć rękawiczek, żeby uścisnąć dłoń egzaminatora.

 

ALE ZDAŁEM! YEEEEEEES! :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wjazdem na trasę toruńską jakiś koleś odkręcił szybkę i podpuszczał mnie, żebym uciekł egzaminatororowi ;-)

Reszta była prosta.

To znaczy??? Uciekłeś ? hehehehe :biggrin:

 

Gratulacje!!!

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje!!!

siemka

zdawałem dzisiaj na prawk ale autemo z placu wyjechałem poprawiałem tylko łuk bo do przodu jadąc stonołem za daleko od słubków(słabe wyczucie) pod górke bez problemu...puzniej misto przy ruszania zapiszczały opony:P ale nic nie powiedział,jakos po jedziłem wszystko ok i domnie no to zaparkujemy tyłem równolegle no to ok jade i nagle czuje ze kraweznik jebnołem 2 pruba stanołem ok ale okazało sie ze za daleko od kraweznika:/ potem jescze nie usłyszałem ze chce zebym w lewo skrecił(na 2pasmowej drodze przy swiatłach) juz byłem blisko swiateł a on domnie ze muwił ze w lewo to ja migacz zmieniłem pas i skreciłem i domnie ze juz powienienem prosto jechac a nie po ciogłej lini... ehh ale potem pojezdziłem chwile i wrucuiłem na plac...dodam ze uczyłem sie jezdzic corsą a zdawałem yarisem nowym i stąd te piski opon :clap:

(sorki za błedy...)

moze w pazdzierniku sie uda a 7 wrzesnia motorem prawko robie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja sie musze pochwalić Dzisiaj o 13:50 powiedział sakramentalne - "zdane"

Ze mna zdały również 4 osoby wiec Mamy nowych pięciu - :biggrin:

 

 

Ale jak już pisze to obiło mi sie o ucho ze mozna na stronie internetowj podobno sprawdzić sobie na jakim etapie jest drukowanie prawa jazdy, oczekiwanie i td...

 

Czy to w ogóle prawda- Moze macie adres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak już pisze to obiło mi sie o ucho ze mozna na stronie internetowj podobno sprawdzić sobie na jakim etapie jest drukowanie prawa jazdy, oczekiwanie i td...

 

Czy to w ogóle prawda- Moze macie adres?

proszę bardzo: https://cpdpub.pwpw.pl/apps/PJ.aspx

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :clap:

Ciesze się że mamy Cię z głowy :clap:

To miło gdy absolwenty dbają o statystykę :biggrin:

Koniecznie pokaż się na placu na własnym motocyklu.

Tomek Kulik.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...