Skocz do zawartości

Jak się ubrać na egzamin praktyczny


fv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak. Mi chłopacy z Pro-Motor poradzili - zabierz kask i rękawiczki, ciuchy standard po co ma w oczy kłuć.

I uważam, że słuszna racja.

System komunikacji to słuchawka, którą dostajesz więc nie ma problemu ze swoim kaskiem. Przyjemniej niż jeździć z workiem na głowie :D

 

A dodatkowo na egzaminie był chłopak w szortachi t-shirt plus sandały. Też zdał :banghead:

Edytowane przez kzabor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem odziać się w pełną skórę,

fv - weź pod uwagę, że jutro ma być 30 st C. Chodzi o to, żebyś się czuł wygodnie i w miarę swobodnie. Jak Ci pot zaleje oczy to będziesz miał dodatkowe nieprzewidziane atrakcje.

Powodzenia i napisz jak poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że zarówno strój jak i zachowanie na miejscu nie powinny zdradzać zbytniej pewności siebie. Panowie chyba tego nie lubią.

Najlpiej ubierz się na "docenta" który musi zrobić prawko żeby codziennie 1,5 km do stacji kolejowej dojeżdżać na pozostającym już od pokoleń w rodzinie motocyklu jawa :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mam spodnie skorzane na moto, to po co mam drzeć dżinsy, w których chodzę na codzień? Oczywiście, że nie mówię, żeby się ubrać jak Rossi na tor :banghead: to chyba jasne.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na egzaminie mialem kask, rekawice, kurtke na moto, glany i dzinsy... podczas jak omawial egzaminator plac to zalozylem kurtke i dostalem kamizelke i jako ze pierwszy zdawalem to zalozylem kask i kazal mi isc do moto. po czesci 'ustnej' ;p kazal mi wsiasc wiec mu powiedzialem, ze za chwile tylko zaloze rekawice... a jak powiedzial, ze nie beda potrzebne na placu to powiedzialem, ze nigdy nic nie wiadomo :D

 

Zdawalem tydzien temu wiec tez bylo cieplo wiec latalem jak glupi z kurtka na ramieniu :banghead:

 

fv, jesli masz ciuchy na moto to je bierz bez gadania... ubranie kask - wszystko no i powodzenia :D Obys trafil na tego samego egzaminatora co ja mialem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przems napisał:

Najlpiej ubierz się na "docenta" który musi zrobić prawko żeby codziennie 1,5 km do stacji kolejowej dojeżdżać na pozostającym już od pokoleń w rodzinie motocyklu jawa

A coś się tak czepił Jawy. Cżeska technika rządzi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurjuszi napisal:

Zgadzam się. Odpowiedni strój na pewno nie zaszkodzi. Ja, jak robiłem B to jeździłem już od 3 lat i co? Egazminator niby nie wiedział, że już się 3 lata rozbijam samochodem? Mimo to nie uwalił mnie.

 

 

U mnie sytuacja byla zupelnie odwrotna.

Na egzaminie zdawal ze mna facet ktory przyjechal skads tam zza wielkiej wody i tam jezdzil ladne pare lat.

Jazda w porownaniu z nami miala byc dla niego czysta formalnoscia.

Koles jezdzil jak zloto a mimo to egzaminator uwalil go z czystej zlosliwosci :/

Wszystko zalezy od czlowieka na jakiego trafisz niestety:(.

Ja proponuje z pewnoscia spodnie ale kurtke tylko w wypadku gdy nie ma zadnych naszywek itp zeby w oczy nie klulo

 

pozdrawiam

spoko

Edytowane przez Spoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem odziać się w pełną skórę, glany, kask, rękawiczki itp. Wydawało mi się to dobry, rozsądnym pomysłem.

 

Przed chwilą kolega zasiał mi ziarenko wątpliwości. Powiedział mianowicie, że jak tak przyjdę, to pomyślą że jeżdżę bez prawka i że już dawno mam motocykl. I mnie uwalą.

 

I co ja mam teraz zrobić? Egzamin jutro....

 

Twoje problemy chciałbym miec.......... :biggrin:

 

 

Niestety kolega ma racje, ja bylem w dżinsach, adidasach i T-shircie.

 

Ubierz sie normalnie, nie bierz żadnego sprzętu :clap:

:clap: :lalag: :lalag:

 

 

 

 

 

Koncentruj sie na jezdzie a nie na pierdołach .

 

Połamania ....(czego sie zyczy??) i ..............sukcesu na egzaminie

 

 

Napisz jak Ci poszło

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...