Skocz do zawartości

FRANCJA-Hotele przy Autostradach


KLAUDIUSZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram sie w "małą" podróż i jak to zwykle bywa plany planami ale wszystko sie pogmatwało :banghead:

 

Czy są jakieś Hotele, Hostele przy Autostradach (na Autostradach) we Francji gdzie można sie przekimać? Nie chodzi mi o takie gdzie trzeba zjechac do miejscowości itd.

 

Niech napiszą ci co mają doświadczenie w tym temacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powyżej, accor we Francji rulez, tj. reigne :banghead:

Tylko jakoś tak na dniach się zaczynają duże francuskie wakacje i rzeczywiście po drodze (bo jak pamietam śmigasz do Hiszpanii, a to trasa popularna) może być problem z miejscami. Możesz sobie zawsze zaerezerwować w necie, tym bardziej, że do 18 danego dnia możesz rezerwacje bezkosztowo anulować, również telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, już wszystko mam jasne :banghead:

 

Osito, nie bardzo chce mi sie rezerować, nie wiem jak mi sie będzie jechało i gdzie dojade, może jednego dnia dotre do Barcelony a może za Lyon........... hmmmm.................może im bardziej na PŁN ty więcej będzie miejsc :D he he he No zobaczymy, zastanowie sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

polecam Ci http://www.hotelformule1.com/formule1/index.html. Jest tego we Francji w cholere, hotele są przy autostradach a taniocha taka że aż wstyd ;) 22-32 EUR za noc za pokój 3-osobowy

Swego czasu nocowałem w czymś takim i bardzo miło wspominam. Ach, łezka się w oku zakręciła. :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można miło wspominać nocleg w Formule 1 w pokoju wielkości kajuty na promie, dwupoziomowym łóżkiem, telewizorem 14 calowym pod sufitem, wspólną toaletą jak w pociągu i wspólnym prysznicem dla całego piętra? ;)

mrówki mają gorzej i nie narzekają :)

Kwestia pewnie zasobności portfela bo klient który nocuje zazwyczaj w 7 gwiazdkowym Burj Al Arab, w jego kilkuset metrowym apartamencie wykonanym z 24 karatowego złota, powie to samo co Ty-na każdy hotel w którym nocowałeś. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, tylko że Formule 1 ze swoją plastikowością i ochydnym designem i śniadaniem to jest dla mnie naprawdę ostateczność... Są setki prywatnych pensjonatów za podobną cenę z o wiele przyjemniejszym wystrojem i atmosferą - Burj al Arab jest jeden :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można miło wspominać nocleg w Formule 1 w pokoju wielkości kajuty na promie, dwupoziomowym łóżkiem, telewizorem 14 calowym pod sufitem, wspólną toaletą jak w pociągu i wspólnym prysznicem dla całego piętra? ;)

Podróżowałem wówczas po Francji (i Europie) jako dzieciak i bardzo miło wspominam tę wyprawę. Również noclegi w Formule1. ;)

 

PS Jak ktoś choć raz przekima się w "kapsułkowym" hotelu w Japonii, to przybytki pokroju Formule1 jawić mu się będą jako full wypas. :) ;)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciekawiłeś mnie :icon_razz: Co to za "kapsułki"? :icon_razz:

Niektórzy nazywają je "katakumbami", a "pokoje" w nich "arkosoliami". Teraz możesz sobie łatwo wyobrazić, jakiego kształtu i rozmiaru są owe "hotele". :biggrin:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wróciłem cały i zdrowy, relacje powiesze za jakiś czas:)

 

Co do hoteli to tak jak wyżej, REZERWACJA to podstawa, szczególnie w Sierpniu. Spałem raz w Mercury, nie miałem siły szukać dalej (po 26 godzinach jazdy), cena koszmarna. Formula 1 i inne tanie Hotele zajęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...