Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

INFO dla pragnących się podłączyć:

Warszawska grupa gorrrrących dziewczyn (lub jak kto woli "chopów z cycami") wyrusza w piątek ...Tempo tetrycze 100-120km.

 

Że coooooooooooooooooo ?????????????????????????????????????? :icon_twisted:

 

 

 

Jestem"nowy" chciałllbym dołączyć do Borek ,Jak to widzicie "starzy" forumowicze?

 

:icon_exclaim: Jestem"nowy" chciałllbym dołączyć do Borek ,Jak to widzicie "starzy" forumowicze?

 

Widać że jesteś nowy bo sie jąkasz :icon_exclaim: Wpadaj nie pytaj tylko kontaktuj sie z Nowym011 w sprawie noclegow, albo klep sobie na wlasną rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jan

Wpadaj no problem - tyko spanko sobie zabezpiecz - pisz do Nowego0700 :icon_exclaim:

 

Pzdr

:smile: :icon_twisted: Dzięki za zainteresowanie będę na pewno nie powinno być problemu ze spankiem :icon_mrgreen:

 

Że coooooooooooooooooo ?????????????????????????????????????? :icon_exclaim:

 

 

 

 

 

Widać że jesteś nowy bo sie jąkasz :icon_mrgreen: Wpadaj nie pytaj tylko kontaktuj sie z Nowym011 w sprawie noclegow, albo klep sobie na wlasną rękę.

Widzisz jesteśmy o podobnym przegiegu wiekowym i chyba sądzisz sam po sobie z "jąkaniem" każdemu zdarzy się dwa razy wcisnąć "enter'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem"nowy" chciałllbym dołączyć do Borek ,Jak to widzicie "starzy" forumowicze?

Odpalaj maszynę i przybywaj. Będzie dobrze.

Widzisz jesteśmy o podobnym przegiegu wiekowym i chyba sądzisz sam po sobie z "jąkaniem" każdemu zdarzy się dwa razy wcisnąć "enter'

W naszym towarzystwie i jąkanie Ci przejdzie i poczucie humoru się wyostrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jesteśmy o podobnym przegiegu wiekowym i chyba sądzisz sam po sobie z "jąkaniem" każdemu zdarzy się dwa razy wcisnąć "enter'

 

Ej chłopie luz :icon_exclaim: Ja tam notorycznie klikam dwa razy w enter - więcej dowiesz się w Borkach :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFO dla pragnących się podłączyć:

Warszawska grupa gorrrrących dziewczyn (lub jak kto woli "chopów z cycami") wyrusza w piątek o godzinie 14, MC Donald, Janki. Tempo tetrycze 100-120km.

Że coooooooooooooooooo ?????????????????????????????????????? :icon_twisted:

 

Tak.....Jeśli będzie wolniej, to serwuję dziewczynom łokatankę flaszką Metaxy...

 

PS. Dzwonił Gerard. Ponieważ kupił nowy ekskluzywny komputer nie może się podłączyć do Forum. Prosił, żeby przekazać, że będzie jechał z nami - bo wolna jazda mu pasuje i polubił ostatnio. Podobno jak abstynencję. Brawo Gerard - opowiedz nam swoją historię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem"nowy" chciałllbym dołączyć do Borek ,Jak to widzicie "starzy" forumowicze?

 

:icon_exclaim: Jestem"nowy" chciałllbym dołączyć do Borek ,Jak to widzicie "starzy" forumowicze?

Pucuj klamota weż izolatorek i smigaj do Borek

 

Pierwoszów ... daj spokój czuję tu "kobiełkę" :icon_exclaim:, Nic Wam się nie zmienił termin wylotu z Wrocka ?

Krasnal leci solo.Ja czekam na sygnał od Darka(wyjaśnia sytuacje w robocie)Jesli nic sie nie zmieni to wyjeżdżamy koło 11.Danusia nie zdecydowała sie jechać sama,choć była na motorku u mnie w niedzelę na wsi i jestem pod wrażeniem :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...