Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ja, z przyczyn takich samych co Paweł, jestem zmuszony odwołać swoje uczestnictwo w tegorocznych Borkach. Przepraszam za kłopot i zamieszanie, ale (razem z Pawłem) liczymy na wyrozumiałość. Taki lajf gad dem :icon_eek:

 

 

 

A jednak..... :notworthy:

 

No nic Panie Michale. 3mam kciuki wiesz za co i szczerze mam nadzieję, że to nie jest powodem Twojej rezygnacji .

 

 

 

OOOOSIIITOOO!!!!

CHATA WOLNA!!!! :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czytam i czytam i zapowiada się fajnie.

Przybędę koniecznie.

Czy może ktoś z Łodzi planuje wyjazd do Borek w sobotę tak żeby zdążyć tam zanim rozpocznie się wycieczka.

 

Pozdrawiam

z tego co widze to mało osób przyleci z Sobotę daleko nie masz bądz już na 12 bo zapewne zanim sie zbierzemy to bedzie 13.... obiad zjesz po drodze,,,,,,,

 

Uwaga co do Soboty

UWAGA ZATANKOWAĆ MOTOCYKLE RANO przerw na stacji nie bedzie ,.,.,.,.., :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno bo dostaje troche zapytan na temat ,,TRASY SOBOTNIEJ"

 

Więc tak

1-Dzisiaj w godzinach raczej mocno wieczornych podam wam przyblizony plan wyjazdu.

2-Miejsca , co bedziemy ogladac

3-Czas startu ( ale z tym zawsze sa komplikacje)( planuję od 12 do ustalenia

4-Organizacje przelotu

5-prowadzącego ( dziki Miklas za pomoc)

6- SECURITY czyli blokujacego drogi .. prawdopodobnie ja.. i ktoś jeszcze z kamizelką

7- miejsce postoju z posiłekiem..

8- i iinne peirdoły .

 

 

 

Miklas prowadzący i to cyt.: "Dziki Miklas" :icon_eek: ... chyba Cie Nowy po*eb****ło, mnie tam życie miłe :icon_eek:

 

 

 

Po ówczesnych długotrwałych rozmowach :notworthy: z kilkunastoma forumowiczami chciałbym

 

zaproponowac abyśmy w Borkach nie spożywali alkocholu.

 

Przecież nie musimy sie tak upodlac , mozna by zrobic imprezke bezalkoholową taką przy kawce,colce.itp

CHRUSCIKOW PIERZYSZOWATYCH

ps. Pomyślcie o tym powaznie bo mnie naprzykład alkohol wcale nie interesuje

 

 

 

Ciebie też chyba po*eb****lo .... Chruściku Pierzyszowaty, weź se jeszcze kup białą koszulę, krawat, fioletowy sweter wełniany, sandały, teczkę i jakiś fajny skuter ... z kim ja muszę pracować :icon_eek:

 

 

 

Nawet Michał Kaczmar obiecał, że będzie "konsumował" w megailościach ... Ty a może Ty kogoś chcesz zniechęcić ???

Mam zamiar się upodlić, jak moi znajomi w ostatnia sobote na Jana Pawła i nie jadę na żadną wycieczkę zorganizowaną przez Nowego !!!!!!! Amen.

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ówczesnych długotrwałych rozmowach :icon_eek: z kilkunastoma forumowiczami chciałbym

 

zaproponowac abyśmy w Borkach nie spożywali alkocholu.

 

Przecież nie musimy sie tak upodlac , mozna by zrobic imprezke bezalkoholową taką przy kawce,colce.itp

<CUT>

...bardzo dobry pomysl... popieram... w koncu bedzie mozna porozmawiac... o bogu i przemijaniu... a nie caly czas... tylko.... WODKA, KRZYKI, NARKOTYKI.....

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

......ale w sumie to dlaczego.... nie :notworthy:

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak wtrącam - ale cieszę sie że wreszcie będe uczestnikiem tej jakże kultowej i znanej imprezy w Borkach. Na cześć zlotu zaktualizowałem avatar, żebyście nie mieli problemu z rozpoznaniem mnie.

 

Niestety udupieni we Wrocławiu do około 18 dojedziemy z Protem wieczorem. Nic to - myśle że szybko dołączymy do poziomu imprezy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA KTO MA GITARE NA CHODZIE ZABRAC NA PLECY

 

Bo tu widze ze wszyscy rwa sie do grania ciekwa jestem kto przywieze ......

 

 

EMDE - zabieraj potwierdzeni eprzelewu z saba do Borek

 

Tak jak wszyscy raz jeszcze przypominam .. Ni robić juz przelewów do Borek== na miejscu sie rozliczamy

Ale potwierdzeni zabierac ... koniecznie co by sie jakies jaja nie porobiły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6- SECURITY czyli blokujacego drogi .. prawdopodobnie ja.. i ktoś jeszcze z kamizelką

To Ci sie raczej nie uda. Masz byc przewodnikiem, takze powinienes jechac pierwszy a juz inne osoby powinny byc odpowiedzialne za ,,blokady"

 

 

Bierzesz Gitare nie pitoll..

Jazda na moto z gitara????? To troche ryzykowne.... a jak wiater zawieje, wyrwie gitare z mota i ktos w lepetyne dostanie? :notworthy: :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie będzie stacji ?? skutem tylko 120 przejade bez tankowania

 

No to butelko pozbierasz po Piatkowej balandze i zakupisz sobei benzynke do nowych ,,karnisterków"

 

Dobra cos po drodze bedzeimy sie tankowac prawdopodobnie juz może w Spale ?

przerwa na OBIAD 30 minutowa powinna wystarczyć tez na zatankowanie paliwka

 

pozdro

 

 

 

 

Jazda na moto z gitara????? To troche ryzykowne.... a jak wiater zawieje, wyrwie gitare z mota i ktos w lepetyne dostanie? :icon_eek: :icon_eek:

To niech sie nie szwęda po ulicy tylko po chodniku Łazi.....

 

Kuzwa coś mi si ewydaje ze Gitare bedę jeszcze targał do Borek :notworthy: hehehe ale przynajmniej bedzei wesoło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...