Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

OLEŚKA ;) nuu...nuu...nuu...!!! - tak powiedziała moja KOCHANA córeczka :) jak zobaczyła Twój pościk.... :crossy: broni Tatusia choć ma dopiero 11 miesięcy :biggrin: Nadia bo tak ma na imie śle buziaczki dla wszystkich miłośników grzechoczących rozruszniczków :crossy:

ja bym sie nie smiał z tego rozrusznika ale słuchał tego rodzaju pieknej muzy jaki on wydaje :eek: :cool: ,ale niestety nie ma czym przyjechac do Borek bo MZ sprzedana juz dawno a mam wielka ochote zachlac robala w takim towarzystwie,no trudno do zobaczenia na wiosne.POZDROWIENIA ZE ŚWIETOKRZYSKIEGO :icon_mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ówczesnych długotrwałych rozmowach :biggrin: z kilkunastoma forumowiczami chciałbym

 

zaproponowac abyśmy w Borkach nie spożywali alkocholu.

 

Przecież nie musimy sie tak upodlac , mozna by zrobic imprezke bezalkoholową taką przy kawce,colce.itp

MOGLIBYSMY POPRAWIC WIZERUNEK POLAKA I ZAMIAST TYCH 11 LITROW SPIRYTUSU NA :crossy:

 

NIE PIJAC W BORKACH OBNIZYLIBYSMY TO DO 8 LITROW NA STATYSTYCZNEGO POLAKA A

 

ZAOSZCZEDZONE PIENIADZE MOGLI BYSMY PRZEZNACZYC NA RATOWANIE

CHRUSCIKOW PIERZYSZOWATYCH

'' dokładny opis na www,robale.pl

 

ps. Pomyślcie o tym powaznie bo mnie naprzykład alkohol wcale nie interesuje

 

Pozdrawiam gorąco

Gerard zgadzam się z tobą.Proponuje zaraz po przyjeżdzie pójść do kościoła i pomodłić sie trochę .I na drugi dzień też. :wink:

 

razem tu na forum przez całe nasze zycie wypilismy pewnie tony gorzały, a moglismy za ta kase uratowac miliony chruscików, ze cala Ziemia by sie nimi pokryła, to daje do myslenia,............................................................. tylko na cholere nam tyle chruscików?????????????????? :cool:

 

pijemy :icon_mrgreen:, trza zalac robala

PS: wezcie gitare, nie grałem juz ze 36 lat ale w Borkach bym se pograł w koncu

Tak jak zaproponował Gerarg nie pijemy w domku w którym będziesz spał ksiądz będzie odprawiał mszę.Ponoć już wiezie napój mszalny ,bęczkę czy cóś :eek: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi tu Michale, o jakiś ślubach przy urodzeniu, złożonych nieświadomie wyjeżdżasz ??? Puknij się w czoło. Borki to nie zlot facetów w habitach ... Motocykliści to źli, niedobrzy, wiecznie pijani faceci, dawcy i mordercy, przez których giną niewinni ludzie. A poza tym ... jak Ty chcesz się z nami "komunikować" ? Ty już Piękny Kawalerze, ponad rok m.in. mnie zwodzisz ... obiecujesz... przyjeżdżasz ... i teraz co ... przykrość chcesz nam wyrządzić ???????

 

Ja tu robie co moge abys mnie polubil a Ty na samym wstepie masz uprzedzenia - mialem nadzieje ze w Borkach sie wreszcie poznamy i umowimy na regularne posezonowe spotkania motocyklowe we Wrocku zakonczone moim przystapieniem do EKG a tu taki opor z Twojej strony !! Ja pomimo kilku wad jestem calkiem w porzo chop !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa organizacyjna - w związku z tym, że niejaki Emde z Wrocka wyraził swój akces - postanowiliśmy odłączyć się od nietrunkowej grupy i zarezerwować osobny domek. Tak więc MarianKa i Miklas pozornie mają domek dla siebie. Ale z tego co wiem górale podkarpaccy już tam jadą - czyt. Rafal i Dymsha. Więc Marian będzie mała roszadka :eek: Sorry za zamieszanie.

 

 

 

 

Ja tu robie co moge abys mnie polubil

 

Popatrz ...a wystarczyłoby wypić wspólnie krzynkę piwka, tudzież Pędzącego Jelenia ... Najciemniej pod latarnią :icon_mrgreen: Jak Ty chłopie chcesz do EKG, jak Ty procesu rekrutacyjnego nie znasz ... a co to my jakieś MC, żeby sobie tak z ulicy przyjść, powiedzieć cześć i już ??? :wink:

 

Wejdź sobie na stronę www.shrek.pl kliknij na "Zakończenie sezonu Kletno" i zobacz, jak wygląda przyjęcie do grona... trudne nie ? :cool:

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

>TU< parę pozycji do przećwiczenia na jutro i sobotę buttrock.gif

 

DO ZOBACZYSKA flesje.gif

 

Krasnal, ja praktykuje trzeci od lewej przewaznie :icon_mrgreen:

 

Ale z tego co wiem górale podkarpaccy już tam jadą - czyt. Rafal i Dymsha.

 

 

Boszzz, myslalem, ze przynajmniej Oleska bedzie w wieku zblizonym do mojego, a Zostalo mi z banda staruchow kimac w domku, pewnie chrapia jak pila lancuchowa i pierdza jak grzmoty z nieba :wink:

Edytowane przez Miklas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Boszzz, myslalem, ze przynajmniej Oleska bedzie w wieku zblizonym do mojego, a Zostalo mi z banda staruchow kimac w domku, pewnie chrapia jak pila lancuchowa i pierdza jak grzmoty z nieba :icon_mrgreen:

To se odpoczełeś hehehehe...

Miklas nie przejmuje sie wyspisz sie tak samo jak ja w PONIEDZIAŁEK... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co wiem górale podkarpaccy już tam jadą - czyt. Rafal i Dymsha. Więc Marian będzie mała roszadka :cool: Sorry za zamieszanie.

 

Takie pewne to ze mną nie jest, ale szansa jest :wink: .

 

Boszzz, myslalem, ze przynajmniej Oleska bedzie w wieku zblizonym do mojego, a Zostalo mi z banda staruchow kimac w domku, pewnie chrapia jak pila lancuchowa i pierdza jak grzmoty z nieba :icon_mrgreen:

Spoko spoko, nic się nie martw, już raz dałeś z nami radę, więc i powtórka Ci się uda :eek: .

Edytowane przez Dymsha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...