Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

Transwestyte? eee no Nie przesadzajmy...

Własnie jak zawsze Adu ma racje :notworthy: Zaraz dzwonie do ośrodka i ustale że przelewy bedą Imienne..

 

Także musimy ustalić że w tytule domku obok nica TRZEBA PODAĆ IMIE I NAZWISKO a tytułem np. ,, ZLOT MOTOCYKLOWY" niech oni maja zamieszanie i niech dopiluja przelewów .

 

Poczekajcie jeszcze z tymi przelewami ja sie dowiem po ile za domek robić przelewu i konto oczywisćie..

 

dodane godzina 15

 

Co ustaliłem z Kierownikiem

 

Konto:

Bank PEKAO SA I O/Tomaszów Maz.

50 1240 3145 1111 0000 2778 9179

Jesteśmy płatnikiem VAT

 

Uwaga wpłacamy za domek zaliczkę 90 złotych...

 

tytułem : Zlot motocyklowy

 

Wpłacający IMIE I NAZWISKO

 

Dopisane przez Zbycha; PODAJEMY NUMER DOMKU w moim przypadku chyba Nr.10

i podać adamowi swoej dane personalne czyli imie i nazwisko zebym miła liste ,,uzbrojoną " w nici i nazwiska łatwiej bedzie stwierdzić kto wpłacił kasiore..

 

Ja jeszcze sie dowiem o zespół muzuczny grający dobra muzyke rokową może na sobote sobie zespół załatwimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że zaliczka jest zależna od liczby zarezerwowanych domków, a ona będzie znana 25 września. Więc mielibyście 3 dni na wpłacenie kasy, a trzeba wziąć pod uwagę, że np. poczta śle przelew przez tydzień i co wtedy? Moglibyśmy teraz podać zaliczkę np. 50%, a potem oddać w Borkach resztę kasy, ale to robi kolejne problemy i Nowy będzie latał i ludzi szukał. Wpłata z góry to najlepsze wyjście.

 

Nazwiska proszę pisać na PW i tak jak napisał zbycho podawać numery porządkowe domków, bo nie będe wpisywał tych nazwisk na listę ogólnodostępną zgodnie z ustawą bla bla bla... Po odebraniu będe wysyłał potwierdzenia, że dopisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwoszow, napisz mi czy mam tobie wyslac pieniadze zaliczkowe czy kazdy wplaci w swojej czesci na konto borek? bo sam nie wiem jak to rozwiazac jak w domku jest po kilka rodzin :icon_razz: :biggrin: osiołka (czyt. motorek) przywiaze sie do domku na zewnatrz to chyba mi nie policza za to? :notworthy:

O moto sie nie martw.Żeby nie robić zamieszania to ja zapłacę zaliczkę a na PW podam nr. swojego konta.to mi odeślesz.A motocykliści to jedna rodzina itd,itd.nic sie nie martw bedzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witnia domki rezerwujemy do 25 września, więc jest jeszcze czas. Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz tutaj bądź na moje PW skład domku i kto odpowiada za wpłacenie zaliczki, wraz z danymi osobowymi. Wolne pewnie będą, ale jak jesteś pewien, że przybędziesz to lepiej zarezerwować tutaj, bo domki forumowiczów będą koło siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mamy ustalony termin wpłaty zaliczki? czy wpłacamy niezwłocznie?.Tak z ciekawości pytam.

termin proponuje do 25 wrzesnia co by sie nie okazało. Ze na ostatnia chwiele wszyscy będa słali pieniądze

A kierownik bedzie do mnie wydzwaniał czy przyjedziemy czy sobie jaja robimy..także słać kase na konto i powiadamiać Adama

 

Czy mozna jeszcze dołaczyc do was ze trzy osoby :notworthy:

 

Domku zarezerwowac nie zdarze, CZY BEDĄ JAKIES WOLNE!!! :icon_razz:

 

Hmmm możesz na miejscu kombinować mam andzieje ze dostaniesz domek za 90 zeta plus cos tam dla gminy

p.s.( kierownik chcaił w ogóle 96 zeta na co sie nei zgodziłem i zosatało 90)

 

 

co do zaliczek proponuję zeby jedna osoba wpłacała pieniądze i te ustalenia prosze na PW kierować co by nie napisać od metra postów. Co do składów domków zapewne osoby z domków znaja sie i niech jedna osoba zapłaci a potem sie rozliczycie miedzy sobą. o tak bedzie najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ze nie przegladam calego tematu ale dokladnie ktorego jest to zakonczenie? Bo w ten weekend jest zakonczenczenie BS...Wplaty do kiiedy mamy zrobic czy mozna na miejscu? pozdro

 

zakończenie? ,,w grudniu popołudniu"

 

postaraj sie poczytac troche to może czegoś wiecej sie dowiesz... jest taka mozliwośc zeby na miejscu zaklepać domek ale nie wiem jak bedzie z kosztami .

 

Bez urazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tylko boje zeby moje ciało wytrzymało, wątrobę mam nie wytrenowaną. Nie cwicze od dawna i moge miec "zakwasy" na drugi dzien hehehehhe ale będę chyba mniejszą "sztanga" machał i powinno byc OK!

HEPATIL smigaj HEPATIL-ponoć na wątróbkę dobry-stary ci to mówi ;)

 

sorry ze nie przegladam calego tematu ale dokladnie ktorego jest to zakonczenie? Bo w ten weekend jest zakonczenczenie BS...Wplaty do kiiedy mamy zrobic czy mozna na miejscu? pozdro

Smiało wal jak w dym 29.09 a kimanie napewno się znajdzie :)

 

KRASNAL-jestem po pierwszej wizycie u DOKTORA :crossy: . Wrócił ze słonecznej Itali.Uradziliśmy że do Borek pojedziemy razem(na 4) maszyny ( narazie).DANUSIA prowadzi grupę . Predkość przelotowo-turystyczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predkość przelotowo-turystyczna ;)

Moja przelotowa to standartowo 110 :crossy: Mam wstępnie już wzięty urlop na 29., więc najprawdopodobniej wyjedziemy około 9-10 i we Wrocku (Orlen naprzeciw Korony) będziemy jakieś 3 godziny później (choć zależne od pogody).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ze nie przegladam calego tematu ale dokladnie ktorego jest to zakonczenie? Bo w ten weekend jest zakonczenczenie BS...Wplaty do kiiedy mamy zrobic czy mozna na miejscu? pozdro

Wszystkie wazne informacje masz tutaj http://forum.motocyklistow.pl/ladami-Borut...006-t56181.html

Mysle, ze spokojnie bedzie mozna przyjechac na wlasna reke i bezposrednio zaplacic za domek. Zapewne i tak znajdzie sie jeszcze jakies wolne miejsce w domku, takze bez paniki-na pewno jesli cos, to bedzie mozna sie ulokowac u kogos w chatce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przelotowa to standartowo 110 ;) Mam wstępnie już wzięty urlop na 29., więc najprawdopodobniej wyjedziemy około 9-10 i we Wrocku (Orlen naprzeciw Korony) będziemy jakieś 3 godziny później (choć zależne od pogody).

opuść 20 bo ostatnie włosy zwieje mi z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...