Skocz do zawartości

Kawasaki ZZR 1100


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pytanie o filtr powietrza na allegro duża rozbiezność w cenie nie wiem co kupić, u mnie pewnie siedzi jeszcze orginał bo choć motocykl ma 14 lat ma przejechane 8000km może tylko przedmuchać, proszę o rade.

Edytowane przez ireneusz74-74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie o filtr powietrza na allegro duża rozbiezność w cenie nie wiem co kupić, u mnie pewnie siedzi jeszcze orginał bo choć motocykl ma 14 lat ma przejechane 8000km może tylko przedmuchać, proszę o rade.

 

Ceny standardowych filtrów na allegro oscylują od 22zł do 60zł. Powyżej tej ceny są filtry niby tuningowe. Oczywiście jeśli go wyjmiesz i będzie czysty to można go wyczyścić. Z mojego punktu widzenia to nie jest to wielki wydatek i lepiej wymienić. Także wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam

Edytowane przez Paganini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem hiflofiltro za 28 zeta.Nowy filtr jest nasączony specjalnym olejem,jak wypierzesz stary to olej usuniesz.Bez oleju filtr nie czyści powietrza jak powinien.Oczywiście można nasączyć,ale trzeba wiedzieć ile.Za duża ilość oleju zmniejsza przepływ powietrza i silnik nie ma mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Jak tam przygotowania do sezonu :icon_question: :icon_question: :icon_question: Motorki już po przeglądach :icon_question: Ja mam jeszcze do przeglądu przy moim Kawasku, rzeczy typu klocki, płyny, smarowanie łańcucha, filtry i co najgorsze muszę oddać do malowania lub polerowania prawą owiewkę :sad: (parkingówka). A olej mam już za sobą.

Pozdrawiam wszystkich i oby do wiosny :crossy:

Edytowane przez Paganini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam, pytanie o filtr powietrza na allegro duża rozbiezność w cenie nie wiem co kupić, u mnie pewnie siedzi jeszcze orginał bo choć motocykl ma 14 lat ma przejechane 8000km może tylko przedmuchać, proszę o rade.

Witam, pytanie o filtr powietrza na allegro duża rozbiezność w cenie nie wiem co kupić, u mnie pewnie siedzi jeszcze orginał bo choć motocykl ma 14 lat ma przejechane 8000km może tylko przedmuchać, proszę o rade.

Cześć ja zakupiłem do swojego motocykla filtr K&N i naprawdę wież mi jest różnica warto wydać tą kasę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam kolejny raz :) . Zwracam się do wszystkich z pytaniem odnośnie regulacji obrotów silnika. Z tego co mówił poprzedni właściciel obroty reguluje się jednym z pokręteł od strony zmiany biegów. Takie krzyżaki na gumowych przewodach. Czy to prawda :icon_question:. I jeśli tak to którym :icon_question: .

A druga sprawa to jaki olej najlepiej nalać do przednich lag :icon_question: i najważniejsze ile ml :icon_question:? We wtorek odkryłem, że na jednej z lag puścił uszczelniacz :sad: Uszczelniacze kosztują grosze, ale z wymianą ich zejdzie mi się ze 3 dni :wink:

Proszę o jak najszybszą odpowiedź, bo w sobotę chcę się zaopatrzyć na moto-bazarze weteranie w Łodzi. Pozdrawiam

Edytowane przez Paganini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taką sprawę do forumowiczów którzy znają się dobrze na silnikach lub częściach do zzr1100 1993r. zx10D oddałem go do naprawy i okazało się ,że trzeba wymienić łańcuszek napędu alternatora i jego napinacz, tylko jak mi krzyknął za naprawę 1600zł (części z serwisu Z USZCZELKAMI I ROBOCIZNĄ) to spadłem z fotela.Szukałem na necie i allegro ale nic takiego nie ma ,może ktoś wie o używanym w dobrym stanie to taki komplet słyszałem ,że za ok 350 zł. można dostać, będę wdzięczny za jakąkolwiek sugestię.Pozdrawiam. :ohmy: .

 

Witam

Mam taką sprawę do forumowiczów którzy znają się dobrze na silnikach lub częściach do zzr1100 1993r. zx10D oddałem go do naprawy i okazało się ,że trzeba wymienić łańcuszek napędu alternatora i jego napinacz, tylko jak mi krzyknął za naprawę 1600zł (części z serwisu Z USZCZELKAMI I ROBOCIZNĄ) to spadłem z fotela.Szukałem na necie i allegro ale nic takiego nie ma ,może ktoś wie o używanym w dobrym stanie to taki komplet słyszałem ,że za ok 350 zł. można dostać, będę wdzięczny za jakąkolwiek sugestię.Pozdrawiam. :ohmy: .

Łańcuszek już mam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...