Skocz do zawartości

Kawasaki ZZR 1100


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro odpowietrzone...to wydaje mi sie ze regulacje klamki trzeba poczynic...przeciez jest takowa...ustawic na skrajne gorne połozenie klamki

 

no i na mysl przychodzi mi jeszcze jedna rzecz...skoro przewody sa w stal oplotach puchną nie powinny- ale...wlasnie , jesli sa to markowe przewody, bo jakis badziew moze puchnac mimo to...no i kwestia klocków...moga miec zbyt niski współczynnik tarcia. A po za tym...Czy sprawdzałes pompe hamulcową? bo jesli przepuszcza Ci tłoczek pompki to wlasnie taki mozesz miec objaw...poprostu klamka wpada do oporu ale nie cały płyn jest wtłoczony w przewody...jego czesc przez nieszczelnosc układu tłoczka pompki wraca do zbiorniczka... radziłbym sprawdzic

Edytowane przez KaYtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miras-Street Fighter

Ma ktoś może opis lub może doradzić na temat przednich amortyzatorów do kawasaki zzr 1100. Chodzi o to że po mocnym zahamowaniu blokuje mi je po czym przez kilka sekund są nieruchome ( nie pracują ) w dodatku są nie równo wyregulowane i chcę się zabrać za zrobienie tego oraz wymianę łożyska w kierownicy. Będę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miras-Street Fighter

Małe zainteresowanie albo mało kto wiedział jak doradzić. Bynajmniej już wszystko znalazłem i kawka zrobiona na medal. Jak ktoś będzie miał podobne problemy to pisać na PW postaram się odpowiedzieć i pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich użytkowników forum.

Zostałem posiadaczem KAWASAKI ZZR 1100 jest to mój pierwszy motocykl takiej klasy (dawno temu MZ 150)

wymieniłem w nim olej w silniku wlałem 340ml filtr też,moje pytanie jaki powinien być poziom w okienku jak to kontrolować.Pozdrawiam wszystkich motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miras-Street Fighter

Witam wszystkich użytkowników forum.

Zostałem posiadaczem KAWASAKI ZZR 1100 jest to mój pierwszy motocykl takiej klasy (dawno temu MZ 150)

wymieniłem w nim olej w silniku wlałem 340ml filtr też,moje pytanie jaki powinien być poziom w okienku jak to kontrolować.Pozdrawiam wszystkich motocyklistów.

 

Te motorki łykają olej tak więc Ja osobiście stawiam motorek na kołach i leję na górną krawędź okienka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowym szczęśliwym posiadaczem zzr 1100 z 94r. Nie mam żadnej instrukcji obsługi ale gdyby ktoś kto się w miarę dobrze zna podpowiedział gdzie się wlewa co, to tak w skrócie było by fajnie,żeby na nowo nie zaśmiecać forum mogę zadzwonić i pogadać a w ogóle było by super jeśli mieszka gdzieś w okolicy np. legionowa, serocka,nowiaka, czy nasielska , bo muszę zrobić synchronizację wymianę płynów itd, dobre rady czy podpowiedzi w sprawie dobrego i niedrogiego warsztatu moto. mile widziane. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się z forumowiczami Greedo bądz Pawel obbaj są dobrymi mechanikami, którzy znają te silniki, zrobią porządnie serwis, jeśli pasuje Ci mechanik z Warszawy.

 

OK. DZIĘKI. I MAM JUŻ INSTRUKCJĘ Z NETA.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka za głupie pytanie ale nie wiem do czego służy przycisk pass??

 

Chodzi mi o przycisk na kierownicy z lewej strony od przodu zzr 1100

Z góry dzięki

Ten przycisk to tzw migawka...wiskasz go i migasz długimi swiatłami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...